جدید گوگل صفحه جوانه 2 و در نهایت در فروش و به جشن شرکت آشکار است جزئیات بیشتر در جفت شدن ویژگی های است که می تواند رقیب اپل AirPods Pro.

این شرکت با به روز رسانی های اختصاصی خود سریع جفت فن آوری است که طراحی شده برای جفت شدن بلوتوث سازگار با لوازم ساده تر ارائه به کاربران یک گوشی در حال اجرا آندروید 6.0 و بالاتر.

بهبود اعلام کرد روز دوشنبه در آینه برخی از قابلیت های ارائه شده توسط اپل H1 تراشه در AirPods واقعی بی سیم جوانه.

به عنوان مثال وجود دارد یکی از ویژگی های جدید طراحی شده برای آن را آسان تر برای پیگیری کردن از دست لوازم جانبی. اگر شما نابجا صفحه جوانه, شما می توانید با استفاده از تلفن خود را به حلقه و حتی تماس فقط در سمت چپ یا راست غنچه اگر یکی از جوانه های از دست رفته است. گوگل می گوید که در ماه های آینده شما قادر خواهید بود به استفاده از پیدا کردن دستگاه من برنامه را به نقطه آخرین محل شناخته شده.

مرتبط: بهترین های بی سیم از earbuds 2020

بعدی وجود دارد بیشتر بصری دستورالعمل در مورد نحوه شارژ کردن درست بی سیم از earbuds. اگر شما برای باز کردن این مورد یک جفت سازگار واقعی بی سیم جوانه وجود دارد خواهید بود یک pop-up تلفن, اطلاع رسانی, اطلاع رسانی به کاربران از باتری سطح فردی جوانه و حتی در این مورد. گوگل همچنین می گوید صفحه جوانه ها و دیگر دستگاه های سازگار ارسال خواهد شد تلفن یک اعلان هنگامی که باتری در حال اجرا است کم است.

این شرکت همچنین شخصی از لوازم جانبی توسط صاحبان نام پس از آنها جفت شده با این گوشی. برای کسانی که تاب آندروید 10 تلفن, آن را ممکن است برای تنظیم هدفون تنظیمات از پیدا کردن دستگاه من صفحه.

این Harmon Kardon پرواز و جدید, گوگل, پیکسل, جوانه, اولین لوازم جانبی برای دریافت این ویژگی های, اما گوگل امیدوار کننده تر در این ماه آمده است.

جدید صفحه جوانه شد و در نهایت دیروز منتشر شد با ما قیمت £179. ما انتظار می رود قیمت انگلستان در خط با £159 گوگل متهم اصلی صفحه جوانه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im