گوگل Stadia شده است بارها و بارها آجدار خود را برای بازی های گران قیمت, کتابخانه, اما به لطف آخرین Stadia فروش پارسه می توانید انتخاب کنید تا برخی از عناوین بزرگ کمتر است. راهنمای ما به فروش توضیح می دهد بهترین عناوین در ارائه.

بررسی اصلی ما از گوگل Stadia پلت فرم توضیح داد: “شما فقط می توانید بازی را از طریق خود گوگل دیجیتال, فروشگاه, که بدان معنی است که قیمت ندارد رقابتی است. این مراکز در فروشگاه در حال حاضر قیمت مورتال کمبت 11 در £49.99 (نهایی) با وجود در دسترس بودن برای کمتر از 30 پوند بر روی PS4 و Xbox One از طریق آمازون است. بخار سهام این مسئله با Stadia اما سابق درمان این بازی کاهش قیمت در فروش فصلی. آن باقی مانده است دیده شود که آیا گوگل اتخاذ خواهد شد همان راه حل است.”

مرتبط با: آینده PS4 بازی های 2020 – تمام فیلم های پرفروش شما نیاز به بازی در این سال

بخش 2 ($9.99)

بخش 2 شده است بسیار محبوب پس از انتشار. تام کلنسی عنوان خوب تنظیم پیشگامانه فرمول لشکر به گودال بازیکنان در برابر یکدیگر و در برابر هوش مصنوعی دشمنان در یک dystopian نسخه آمریکا در آینده نزدیک. این یک شوتر سوم شخص با یک سایت مشترک جهانی و مقدار زیادی از فوتی و فوری عمل است.

در مورد اعتماد, بررسی,’ ارزیابی بخش 2 ما منتقد گفت: “برای من پول را بدست آورد 2, بهترین از سبک تیرانداز. سرود ممکن است shinier سرنوشت ممکن است بیشتر است اما بخش 2 ترکیبی از چالش گیم پلی و یک فوتی و فوری / ساده پیشرفت سیستم را به یک بسته نرم افزاری.”

در حال حاضر این مراکز در فروشگاه ارائه شده است که 67% از بخش 2. اگر شما بازی نمی کند در عین حال از آن زمان به سعی کنید همه اقدام تیرانداز ، برای کسانی که مایل به تقسیم تجربه بیشتر شما می توانید گرفتن جنگ سالاران از نیویورک Ultimate Edition برای $47.99 – که 40 ٪ off.

مترو خروج ($20.00)

مترو خروج یکی دیگر از dystopian shoot-em-up. در این زمان بازیکنان انفجار راه خود را از طریق یک چشم انداز وحشتناک از روسیه بر اساس Dmitry Glukhovsky پست آخرالزمانی Metro رمان.

شما بازی Artyom, مردی که ظهور – خرید اینترنتی سبک – از زیرزمینی انجام به (به احتمال زیاد) انتقام ویران کردن و تخریب در این سری از دشمنان که سعی کنید به تصرف زندانی کردن و کشتن از شما. نه هر کس تلاش می کند برای کشتن شما هر چند مترو مهاجرت ارائه می دهد برخی از جذاب ترجمه در entertainingly تصور دوستانه شهرک.

ما منتقد توصیف مترو خروج به عنوان “واژگونی طبیعی بزرگ بودجه تیرانداز ایده آل: به جای شخصیت خود را قالب گیری جهان اطراف آنها را در اینجا جهان و درگیری های شما روبرو می شوند یک اثر عمیق بر Artyom است که به عنوان یک سکوت شخصیت خم به هوی و هوس خود را. اگر شما تحت تاثیر قرار آنچه شما را دیده اند به طوری که Artyom.

“Gunplay بسیار واضح تر از قبلی تکرار و در حالی که اسلحه را می توان روی حیله و تزویر به استفاده از تا زمانی که آنها ‘کلیک کنید’, آنها نگاه بخشی و عمیق مجموعه ای از گزینه های سفارشی سازی است که تغییر نه فقط چگونه تفنگ به نظر می رسد اما همچنین چگونه آن را احساس می کند.”

در حال حاضر وجود دارد 50% مترو خروج. اگر شما می خواهید برای رفتن بیشتر و سپس Gold Edition در دسترس است برای $29.25 و DLC محتوای گنجانده شده در این نسخه نیز به فروش می رسد به طور جداگانه و با تخفیف در فروش.

مرتبط: بهترین بازی های چند نفره – بالا به عنوان شما می توانید حفاری به خود را با آمپول

Metro Exodus

Wolfenstein: Youngblood ($25.49)

Wolfenstein: Youngblood طول می کشد معمول نازی ها-محو سبک ما آمده ایم به انتظار از حق رای دادن و می افزاید: در برخی از قهرمانان جوان و یک چلپ چلوپ از لذت بخش co-op بازی است.

این بازی co-op تمرکز تیرانداز می بیند بازیکن را کنترل سری شخصیت B. J. Blazkowicz را دختران دوقلو Soph و جس. آنها را انتخاب کنید تا خانواده حرفه ای – کشتار نازی ها – pretty به آسانی و در ادامه به اشک راه خود را دور از پاریس در این آخرین علاوه بر سری.

بررسی ما گفت: “معمول Wolfenstein درخشندگی است که در اینجا و MachineGames نشان داده اند آنها را بزرگ کردم رسیدگی در splattering فاشیست. آنها باید تقدیر برای اینکه به اندازه کافی جسورانه به ریسک های بزرگ در اینجا و چند تا از این خطرات باید پرداخت شود در حالی که کسانی که نه تنها در خدمت به بازی یک معامله بزرگ عجیب و غریبتر.”

شما می توانید انتخاب کنید تا بازی Wolfenstein: Youngblood با 15% تخفیف در مراکز فروشگاه در حال حاضر.

اگر شما می خواهید را انتخاب کنید تا یکی از این بازی ها در فروش به سادگی سر به Stadia فروشگاه. وجود بارهای از دیگر عناوین بزرگ در ارائه بیش از حد از جمله Assassins Creed اودیسه و عذاب ابدی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im