ابر بازی جریان تنظیم شده است تبدیل به یک بازار رقابتی با گوگل Stadia و Nvidia GeForce اکنون به زودی به پیوست توسط مایکروسافت پروژه xCloud و آینده آمازون پلت فرم پروژه سرعت. این بدان معناست که بازار اولین محرک باید برای حفظ محصول خود را در حال حاضر به نگه داشتن ما از کاربران خوشحال و گوگل در تلاش است برای انجام درست آن با خود آخرین Stadia به روز رسانی.

Stadia دریافت کرده است بررسی مخلوط پس از راه اندازی و این آخرین به روز رسانی تلاش برای صاف کردن بیش از یک یا دو چین و چروک و همچنین به عنوان اضافه کردن چیزی به پلت فرم بازی.

مرتبط با: Google Stadia 4K مورد نیاز وب

اولا پارسه را شروع به دریافت اطلاعیه ها در مورد ارتباط خود را با کیفیت در هنگام بازی در دستگاه های تلفن همراه. این مفید است کمی نیشگون گرفتن و کشیدن به عنوان هر Stadia بازیکن را می دانم که یک جامد اتصال میباشد به یک تجربه لذت بخش بازی بر روی پلت فرم.

ثانیا گوگل اضافه کرده است پشتیبانی از صدای فراگیر 5.1 در هنگام بازی در بازی در وب است. که مفید و با کیفیت دست انداز برای بازیکنان که می خواستم بیشتر همهجانبه تجربه در حالی که بازی Stadia در وب است.

در نهایت علاوه بر این از یک صفحه کلید روی صفحه نمایش برای کسانی که بازی را بر روی وب و با استفاده از یک گیم پد است کوچک اما مفید و کیفیت زندگی را افزایش دهد. بیشتر رنج آوری در حال تغییر بین کنترل کننده و صفحه کلید خواهد شد صرفه جویی در زمان و تلاش برای Stadia بازیکنان.

این ترفند کوچک نیست تغییرات عمده فروشی به Stadia اما با این وجود آنها می تواند پلت فرم آسان تر به زندگی می کنند.

هنگامی که ما بررسی گوگل Stadia بازگشت در ماه دسامبر ما کمی تضاد.

ما به این پلت فرم سه و نیم ستاره و گفت: “Google مراکز cloud-خدمات جریان نشان می دهد مقدار زیادی از وعده و می تواند یک گزینه عالی برای کسانی که می خواهند به بازی بدون صرف ثروت در یک کنسول. اما با بسیاری از ویژگی های از دست رفته در راه اندازی مراکز دارای یک راه طولانی برای رفتن به تبدیل شدن به یک رقیب جدی برای پلی استیشن و ایکس باکس.”

مرتبط: سرعت پروژه نیاز به Stadia

برای گوگل Stadia واقعا جایگاه خود را به عنوان یک مدعی در بازار بازی گوگل نیاز به نگه داشتن مانند اضافات این آپدیت و همچنین اضافه کردن برخی از وسعت و تنوع به Stadia بازی کتابخانه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de