گوگل در تلاش است به شما کمک کند حتی زمانی که آن را نمی تواند

گوگل نورد دوستانه پیام جدید طراحی شده برای آن موارد نادر زمانی که آن را بیش فعال می تواند موتور جستجو را احضار آنچه شما دنبال آن هستید.

به جای آن از حد معمول ‘با عرض پوزش همسر nowt به اینجا مراجعه کنید’ گوگل است که در واقع dishing از برخی از راهنمایی های مفید در مورد آنچه ممکن است در واقع عملکرد بهتر در نتایج بعدی زمان در اطراف.

دیرینه عبارت است که به سادگی مطلع جستجوگران: “جستجوی شما مطابقت ندارد هر گونه اسناد و مدارک” (در حالی که بطور سرد نشان می دهد به درستی املای متفاوت و بیشتر کلمات کلیدی کلی) در حال رفتن به دور گوگل می گوید.

در تغییرات آینده به بازی این هفته در تمام جستجو در گوگل سیستم عامل این شرکت است که کاربران گفتن که نتایج آن رباتها ظاهر شده اند ممکن است مربوط به جستجوی خود را به جای به سادگی ارائه آنها را به شما به هر حال.

مرتبط با: بهترین گوشی های 2020

“به نظر می رسد وجود ندارد هر بازی برای خود جستجو” شرکت خواهد گفت که کاربران در کنار تعدادی از نکات از جمله تجدید نظر در تعبیر از پرس و جو جستجو. که مربوط به گوگل ممکن است توصیه به کاربران برای جستجو برای “کیک ی دستور غذاها” به جای “چگونه به یک کیک است.”

حس می کند, درست است ؟ مناسب حمایت نشده است ؟ به خوبی در ما به…

گوگل آوردن این تغییر به ما در ابتدا با rollouts برنامه ریزی برای سرزمین های دیگر در حال حرکت رو به جلو, اما وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که ممکن است.

در یک پست وبلاگ گوگل می گوید: “…ما در حال نورد از یک پیام جدید است که به شما اجازه می دانم زمانی که گوگل نبوده است قادر به پیدا کردن هر چیزی که منطبق با جستجوی خود را به خصوص به خوبی. در حالی که شما هنوز هم می توانید از طریق نتایج جستجو برای خودتان را ببینید اگر آنها مفید, پیام است که یک سیگنال است که ما احتمالا یافت نشد آنچه شما دنبال آن هستید.

“زمانی که ممکن است این ویژگی را نیز ارائه برخی از جایگزین جستجوها و همچنین به عنوان راهنمایی در مورد چگونه شما می تواند reformulate پرس و جو خود را برای بهتر پیدا کردن اطلاعات شما به دنبال.”

چگونه شما را بهبود بخشد گوگل جستجو کنم ؟ قطره ما یک خط @trustedreviews در توییتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>