Google Play خفقان را بر خطرناک ‘fleeceware’ اشتراک برنامه های

Google Play است که قوانین سفت در اطراف برنامه های ارائه اشتراک در امید بستن به پایین بر روی فریبنده “fleeceware” تبدیل شده است که برجسته در فروشگاه.

گوگل اعلام کرده است یک سیاست جدید است که نیاز به توسعه دهندگان آندروید به شفاف تر مورد آزمایش در حالی که ساخت آن را آسان تر برای لغو اشتراک.

این اقدامات شامل یک ایمیل از گوگل اطلاع رسانی به کاربران زمانی که یک محاکمه رایگان و یا با قیمت های تبلیغاتی رو به پایان است و همچنین هنگامی که یک اشتراک از سه ماه یا بیشتر است که به طور خودکار تجدید.

این توسعه دهندگان آندروید خود را مجبور به نقطه هنگامی که این برنامه قابلیت های اصلی و ویژگی های نیاز به یک اشتراک.

در اعلام تغییرات است که باید رعایت شود به قبل از ژوئن 16, گوگل می گوید توسعه دهندگان باید صفحه نمایش روشن از نظر ارائه می دهد, صدور صورت حساب, فرکانس و قیمت برجسته در داخل نرم افزار.

مرتبط: بهترین برنامه های اندروید 2020

گوگل توسعه دهندگان می گوید: “شما باید شفاف در مورد پیشنهاد خود را. این شامل حال صریح و روشن در مورد پیشنهاد خود را از نظر هزینه اشتراک خود را فرکانس خود را در چرخه صدور صورت حساب و یا اشتراک مورد نیاز است برای استفاده از این برنامه. کاربران باید برای انجام هر گونه اقدام اضافی به نقد و بررسی این اطلاعات است.”

وقتی که می آید به مدیریت و اشتراک و لغو گوگل می گوید: devs احساسات بیش از حد “اطمینان حاصل شود که برنامه خود را(بازدید کنندگان) به روشنی چگونه یک کاربر می توانید مدیریت و یا لغو اشتراک خود را.”

این شرکت همچنین می گوید devs باید توضیح دهد که چه مدت آزمایشی رایگان آخرین و توضیح به کاربران آنها می شود به طور خودکار ثبت نام در اشتراک در پایان دوره اگر آنها نمی, لغو.

در یک پست وبلاگ این شرکت افزود: “هدف از این سیاست های به روز رسانی برای اطمینان از درک کاربران به اشتراک ارائه شرایط آزمایش و مقدماتی ارائه می دهد و چگونه برای مدیریت اشتراک خود از جمله لغو.”

شما گرفتار شده است توسط برنامه های تعجب آور شما را با هزینه اشتراک? اجازه دهید ما می دانیم @trustedreviews در توییتر

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر