گوگل ملاقات می رود را در زوم و Houseparty − و این صحبت تا امنیت آن اعتبار

گوگل پاسخگویی به زودی به رایگان استفاده کنید. ویدیو چت برنامه قبلا فقط در دسترس برای پرداخت مشتریان کسب و کار, اما از آوریل 4 هر کسی قادر خواهد بود به آن را امتحان کنید.

این حرکت تقریبا قطعا باعث صعود محبوبیت زوم و Houseparty اما گوگل در تلاش است به افتراق از ملاقات آن دو با صحبت کردن آن ویژگی های امنیتی و حفظ حریم خصوصی اعتبار.

مرتبط با: است زوم بی خطر است ؟

“ما سال سرمایه گذاری در ساخت در دیدار با امن و قابل اعتماد ویدئو کنفرانس راه حل که مورد اعتماد مدارس, دولت ها و شرکت های سراسر جهان” گوگل نوشت: در یک پست وبلاگ.

به منظور استفاده از گوگل, دیدار, شما نیاز به یک حساب کاربری گوگل است. اگر شما در حال حاضر یک جیمیل کاربر تنظیم یکی نمی کشد طولانی است.

شما می توانید شروع و یا پیوستن به گوگل ملاقات و تماس در وب در meet.google.com از طریق گوگل ملاقات برنامه برای iOS و آندروید و یا از طریق تقویم گوگل.

در ابتدا رایگان جلسات را تا 24 ساعت زمان محدود اما این تغییر در اکتبر 1, زمانی که 60 دقیقه محدود خواهد شد به اجرا در آمده است. هر جلسه می توانید نگه دارید تا به 100 شرکت کننده.

Houseparty نمی گوید چه محدودیت های آن هستند اما دیدار با گوگل مقایسه favourably با زوم آن نیز 100 نفر ظرفیت اما تحمیل 40 دقیقه محدودیت در تماس های ویدئویی رایگان.

مرتبط: چگونه برای حذف خود را Houseparty حساب

“پاسخگویی طراحی شده است, ساخته شده و اداره می شود امن در مقیاس. با این رشد همراه مسئولیت بزرگ است. حفظ حریم خصوصی و امنیت, برترین, مهم نیست اگر آن را یک دکتر های محرمانه اطلاعات سلامت با یک بیمار با یک مشاور مالی میزبانی یک جلسه مشتری و یا افرادی که عملا اتصال با یکدیگر برای فارغ التحصیلی, تعطیلات, شاد و ساعت” گوگل در وبلاگ پست می گوید.

“رویکرد ما به امنیت ساده است: محصولات امن به طور پیش فرض. دیدار با یک مثال عالی از این اخلاق. ما طراحی شده برای کار در امن بنیاد ارائه حمایت های مورد نیاز برای نگه داشتن کاربران ما امن اطلاعات خود را امن و اطلاعات خود را خصوصی.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر