گوگل در حال برنامه ریزی یک کارت بدهکاری به رقیب اپل کارت

گوگل در حال برنامه ریزی خود را تاخت و تاز کردن به جهان از خدمات مالی با تصاویر به بیرون درز نشان میدهد این شرک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 فروردین 1399

گوگل در حال برنامه ریزی خود را تاخت و تاز کردن به جهان از خدمات مالی با تصاویر به بیرون درز نشان میدهد این شرکت در حال کار بر روی یک کارت بدهکاری به رقیب اپل کارت.

یک TechCrunch گزارش و همراه با تصاویر به نظر می رسد برای نشان دادن فیزیکی دبیت کارت برای گوگل پرداخت پلت فرم در راه است.

بر اساس این گزارش این شرکت در حال برنامه ریزی برای ارائه حساب های بانکی که فعال دارندگان برای خرید روی ویزای جدید مبتنی بر کارت گوگل و یا با استفاده از پرداخت تماس که در آن در دسترس است.

این امر به معنی گوگل پرداخت خواهد دیگر صرفا با تکیه بر کاربران ارتباط موجود خود را به حساب های بانکی با نرم افزار اما با یک حساب کاربری ارائه شده توسط گوگل خود را.

مرتبط با: اپل کارت – همه چیز شما نیاز به دانستن

سایت منابع می گویند که حساب کار خواهد کرد در رابطه با برنامه بانکداری تلفن همراه است که به شما ارائه دسترسی به عملکرد سنتی مانند نظارت بر خرید چک کردن و انتقال تعادل و قفل کردن کارت.

بر اساس این گزارش گوگل قصد ندارم این به تنهایی خواهد بود و همکاری با شرکت ها در این صنعت مثل سیتی و Stanford Federal Credit Union.

این گزارش همچنین نشان می دهد screengrabs از برنامه همراه نمایش مانده حساب و فعالیت های اخیر و همچنین یک شات نشان دادن یک فرد خرید, مقدار, زمان, تاریخ و یک نقشه نشان دادن که در آن به خرید گرفت. Helpfully کارت را نشان می دهد یک شماره تلفن برای ذخیره در سوال در مورد یک مشکل وجود دارد با خرید.

گوگل خواسته شد تا در مورد برنامه های آن توسط TechCrunch و نبود اختلاف در این گزارش پس از آن به نظر می رسد که این اتفاق می افتد. شاید ما را ببینید این خبر در آنلاین-تنها I/O گوگل کنفرانس وقوع ماه آینده.

با توجه به چگونه ما صرف زمان بسیار کمی در خارج از این روز در حال حاضر ممکن است زمان مناسب برای راه اندازی فیزیکی کارت اعتباری است که می تواند مورد استفاده در فروشگاه ها. فروشگاه و... به یاد داشته باشید آن ؟

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب