خرید نینتندو سوئیچ Lite در این باید Animal Crossing: New Horizons بسته نرم افزاری و بازی خود را با £20 تخفیف.

اگر شما در حال حاضر نمی دانم هر دو نسخه از نینتندو سوئیچ نسبتا به دنبال پس از تبادل نظر در حال حاضر بسیار سخت است به خصوص با انتشار Animal Crossing: New Horizons ارائه کامل خیالبافانه فرمول این مستند بلوز.

با تمام چربی نینتندو سوئیچ به فروش می رسد تقریبا در همه جا نینتندو سوئیچ Lite بیش از کار در آن مکان به خصوص در این فیروزه Lite نرم افزاری برای تنها £229. با توجه به Animal Crossing: New Horizons هزینه £49.99 به تنهایی در مقام نینتندو و کنسول خرده فروشی در £199 شما صرفه جویی خوب £20 در این بازی با نام تجاری جدید اساسا گرفتن این عنوان برای تنها £30.

واقعا همه که سمت چپ می گویند تام گوشه را ترک جزیره گریز بسته است انتظار را برای شما ،

نینتندو تازه ترین کنسول نینتندو سوئیچ, مطلب, بسته, بسیاری از همان بازی فوق العاده tech به عنوان خواهر و برادر بزرگتر خود است اما در یک جمع و جور تر منحصرا قابل حمل طراحی شده است.

صرف نظر کردن از امثال از یک ایستگاه docking یا حتی میز حالت نینتندو سوئیچ Lite است به صورت دستی پرنیان که هیچ علاقه اتصال به تلویزیون. کامل در یک کوچکتر طراحی سوئیچ Lite یک جواهر واقعی است که stuns در آن فیروزه ای و زرد و خاکستری انواع جدید مرجان سایه اندازی آوریل 24.

با کنترل رابط کاربری ساخته شده را به کنسول خود را, شما می توانید از داشتن مقدار درخواست شده اما به تازگی غفلت کامل D-Pad است که نینتندو معروف است.

البته این صفحه نمایش نیز کوچکتر در 5.5 اینچ با وضوح 720p است که صفحه نمایش کوچک هنوز هم اجازه می دهد تا گرافیک به پاپ. با توجه به این که تمام چربی سوئیچ تنها خروجی 1080p هنگامی که آن را لنگر انداخت خود را قابل حمل تجربه نمی شود هیچ بدتر توسط امید بستن برای سوئیچ Lite.

سوئیچ Lite به تنهایی هیجان انگیز خرید اما اجازه دهید آن صورت, عبور از حیوانات واقعی ستاره نشان می دهد در اینجا – یک بازی است که واقعا به دست ما افتاد در آن زمان فقط حق که آیا شما یک کامل noob یا AC کهنه افق های جدید است که مطمئن شوید که به شما قلاب.

پر از شایان ستایش روستاییان و همچنین تام گوشه که شما همیشه باید نظارت با stankiest از سمت چشمان خود را ساخت بسیار خود تمدن در یک جزیره ی صحرایی با این گزینه کاملا به معنای واقعی کلمه خود را گسترش افق های جدید.

این صدا ممکن است و نه فروتن در سطح, اما روند ابتلا به اشکالات جمع آوری میوه ها و ساختمان های خود را کمی عجیب و جالب خانه است و نه آرامش بخش و اگر شما پس از آن به صورت کامل از سرما فرار از واقعیات چیزی آن را بهتر از عبور از حیوانات.

یک بازی جادویی برای از دست دادن خود را در این بسته نرم افزاری از Currys PC World است که فقط بیش از حد خوب به دست. اگر شما شده است eyeing سوئیچ Lite در حال حاضر به افراط خودتان.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de