آلمان صرف بیش از $1B برای پوشش هزینه های مربوط به نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

برلین — دولت آلمان به پرداخت بیش از 1 میلیارد دلار در طول دهه گذشته برای پوشش هزینه های مربوط به استقرار نیروهای ایالات متحده در آلمان با توجه به وزارت دارایی در برلین.

این وزارتخانه در ارائه آمار و ارقام در پاسخ به یک پرس و جو از مخالفت حزب چپ مجلس بریگیته Freihold. پاسخ به دست آمده بود روز شنبه توسط آسوشیتد پرس, و برای اولین بار گزارش شده توسط آژانس خبری dpa.

دولت آلمان پرداخت می شود در مجموع 982.4 میلیون یورو (1.1 میلیارد دلار) بین سال های 2010 و 2019 با توجه به وزارت دارایی. که 648.5 میلیون یورو رفت و به کار ساخت و ساز.

ماه گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او سفارش عمده کاهش در نیروهای نظامی قدرت را در آلمان از سراسر 34,500 پرسنل کردن به 25000.

آلمان یک hub برای ایالات متحده عملیات در خاورمیانه و آفریقا است.

آلمان نبود اطلاع از این حرکت که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مارک ناتو متحد “متخلف” برای عدم پرداخت به اندازه کافی برای خود و دفاع در ملاقات با یک هدف تعیین شده در سال 2014 برای اعضای توقف کاهش بودجه و حرکت به سمت گذراندن حداقل 2 درصد از تولید ناخالص ملی در دفاع توسط 2024. مغلوب ساختن پیشی جستن است تاکید کرد که اقتصاد آلمان از مزایای هزینه توسط نیروهای ایالات متحده بر اساس وجود دارد.

با توجه به ناتو چهره های آلمان در حال گذراندن حدود 1.38% از تولید ناخالص داخلی در دفاع از آن بودجه است. برلین با هدف ضربه 1.5 درصد تا سال 2024 و اصرار دارد که این سطح از هزینه های آن را اجازه می دهد برای دیدار با ناتو دفاع برنامه ریزی اهداف است. ایالات متحده آمریکا — در حدود 3.4 درصد از تولید ناخالص داخلی صرف بیشتر در دفاع از تمام 29 دیگر متحدان ترکیب شده است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>