آلمانی فرمانداران مصرانه از کنگره برای جلوگیری از خروج نیروهای نظامی طرح

برلین — فرمانداران از چهار آلمانی متحده هستند که خانه به بحرانی نظامی ایالات متحده امکانات در خواست اعضای کنگره آمریکا به تلاش و نیروی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از برنامه به برداشت بیش از یک چهارم از سربازان آمریکایی از این کشور است.

در این نامه آمده روز دوشنبه توسط آسوشیتد پرس فرمانداران از بایرن, Hesse, Baden-Wuerttemberg و راینلاند-فالتز گفت: آمریکا امکانات مانند Grafenwoehr آموزش منطقه Ramstein و Spangdahlem پایگاه هوایی این لندستوهل منطقه ای مرکز پزشکی بیمارستان و ستاد مرکزی ایالات متحده اروپایی فرمان “فرم ستون فقرات حضور ایالات متحده در اروپا و ناتو توانایی عمل می کنند.”

“در دهه های آمریکایی ها و آلمانی ها با هم کار کرده اند برای ساخت و توسعه این منحصر به فرد و بسیار قادر به ساختارهای” فرمانداران نوشت. “آنها لازم بنیاد برای همکاری مبتنی بر کمک به صلح در اروپا و جهان به آن همه ما یک تعهد مشترک.”

ایالات متحده در حال حاضر حدود 34,500 نیروهای نظامی در آلمان که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه ژوئن او دستور داد به کاهش 25,000.

بسیاری از اعضای کنگره صحبت کردن در برابر این طرح و آلمان فرمانداران در نامه خود تاکید کرد که سربازان آمریکایی “در خدمت منافع استراتژیک ایالات متحده” تا آنجا که ناتو منافع و اقیانوس اطلس همکاری.

نامه فرستاده شده به بیش از یک دوجین از سناتورها و نمایندگان جمعه از جمله اعضای امنیتی و سیاست خارجی کمیته ها و نمایندگان مجلس که صحبت کردن در برابر این حرکت با توجه به مونیخ Sueddeutsche Zeitung.

آنها شامل جمهوریخواه ایالت میت رامنی که به نام مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “هدیه ای به روسیه” و دموکراتیک بهداشت ، کریس Coons که گفت: “برداشت نزدیک به 10 ، 000 سرباز از آلمان بدون مشورت آلمانی رهبری یا دیگر متحدان اروپایی را ندارد امریکا هر گونه امن تر است.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de