به طور کلی دون ارتش جدید ‘سبزی’ به علامت 70 سالگرد جنگ کره

ارتش ژنرال رابرت آبرامز از نیروهای آمریکایی و کره جنوبی donned یکپارچهسازی با سیستمعامل اما به تازگی مجاز “سبزها” یکنواخت شنبه برای مراسم سالگرد 70 از شروع جنگ کره.

“در حال حاضر برخی از شما در حال حاضر کشیدند-چه یکنواخت است ژنرال آبرامز پوشیدن ؟ برخی متهم کرده اند من در حال حاضر از بودن در یک جنگ کره reenactor او گفت:” خنده در مراسم بزرگداشت در اردوگاه Humphreys, مقر نیروهای آمریکایی و کره جنوبی (USFK).

ادامه مطلب: F-35A مشترک Strike Fighters ممنوع از پرواز در نزدیکی رعد و برق و بیش از, انفجار, نگرانی

“این است که به تازگی مورد تایید ارتش سبز خدمات یکنواخت و مورد نیاز خواهد بود برای اعضای خدمات برای پوشیدن در چند سال آینده” آبرامز گفت: از زیتون کت و شلوار صورتی.

“آن تصویب شد در اول ژوئن. من در انتظار فرصت مناسب برای آن را اولین بازی خود را و در اینجا آن است” گفت: آبرامز است که رئیس سازمان ملل متحد فرماندهی و ترکیب نیروهای فرماندهی.

اخبار این مراسم ارسال شده در اردوگاه Humphreys’ Facebook سایت و برای اولین بار گزارش شده توسط Stars & Stripes.

جدید, سه مدل در جنگ جهانی دوم-دوران “pinks و سبزی” رسما انتخاب شده توسط ارتش در سال 2018 به جای ارتش سرویس مدرسه (ASU). اما نسخه جدید شناخته شده به عنوان فقط “سبز” به جای استفاده از نام مستعار.

فاز-برای سربازان انتظار می رود که به طور کامل توسط 2027 اما رهبران ارشد مته sergeants و دیگران شده اند مجاز به آن را می پوشند.

در اظهارات خود آبرامز اشاره کرد و ادامه داد: قدرت آمریکا و کره جنوبی داد و مفتخر افتاده از 1950-53 جنگ.

اتحاد بود “جعلی در بوته از جنگ و سخت توسط خون ریخته با هم,” او گفت:. “با هم همراه ما مبارزه وحشیانه سه سال جنگ … به عقب راندن نیروهای استبداد.”

بیش از 245.000 کره جنوبی سربازان 36,000 نیروهای ایالات متحده و 3,000 سازمان ملل متحد فرماندهی نیروهای کشته شدند آبرامز گفت.

“پس به [1953] آتش بس بیش از 300 کره جنوبی و 62 آمریکایی ها از دست داده اند در حال انجام ماموریت بازدارندگی و دفاع,” او اضافه شده است. “ما همچنان آماده دفاع از جمهوری کره در یک لحظه متوجه.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

مرتبط با: جنگ کره: 70 سال بعد ‘فراموش شده’ جنگ هنوز تازه برای جانبازان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>