عمومی, سرهنگ سرزنش پس از دریایی سپاه می یابد معایب جدی در سقوط مرگبار بررسی

در نادر حرکت دریایی سپاه اذعان کرده است یک میزبان از مشکلات با بررسی وحشتناک هوا برخورد سواحل ژاپن که به کشته شدن شش تن در نتیجه جدید کمیته انضباطی به تذکر دو رهبران ارشد که نظارت اسکادران درگیر است.

یک تیم از یک دوجین کارشناسان وظیفه با بررسی یافته های کاوشگر به کشنده Dec. 6, 2018 شب سوختگیری حادثه مربوط به یک F/A-18D هورنت و KC-130J هرکول یافت “بسیاری از اشتباهات” آنها می گویند به رهبری “متفاوت-و نادرست — روایات” با توجه به این گزارش که به دست آمده منحصرا توسط Military.com.

یافته های اولیه به این حادثه که به کشته شدن زنبور خلبان و پنج تفنگداران دریایی در C-130 گفت: هوانورد که ناشی از برخورد نبود واجد شرایط برای پرواز که شب و استفاده از مواد مخدر کمک به بدبختی.

دریایی سپاه در حال حاضر می گوید: این یافته ها در اشتباه بودند.

جزئیات بعدی: پس از مرگ جت, سقوط, خلبان رو مقصر. پس از آن نیروی هوایی ممنوع پرواز مانور

اولین بررسی بود و نه بی طرفانه در آن تمرکز کامل در دامنه آن و یا دقیق در یافته های خود نوشت: سرهنگ ژنرال رابرت Hedelund دریایی سپاه’ طولانی ترین خدمت هوانورد اختصاص داده شده برای انجام این بررسی جدید.

“به این دلیل ما از دست داده و با اعتماد مردم آمریکا به خانواده های کسانی که جان و مردان جوان و زنانی که به ما پرواز هواپیما” Hedelund نوشت.

دستیار فرمانده ژنرال گری توماس کارگردانی بررسی سال گذشته زمانی که چند نفر از اعضای اسکادران رها شدند فرماندهی به عنوان یک نتیجه از حادثه. بررسی انتخابات گفت: در آن زمان را نگاه کنید ممکن است در اقدام انضباطی علیه رهبران دیگر.

دو نفر از افسران ارشد — دو ستاره به طور کلی و یک سرهنگ — که در حال حاضر دریافت رسمی کمیته انضباطی به تذکر میان تمدید معاینه کمبود منجر به سقوط. و ایمنی حمل و نقل هوایی افسر بود که به اشتباه متهم پس از تحقیقات در حال حاضر پاک شده است از هر گونه خطا.

Hedelund که تعیین شد هوانورد نیروی دریایی در سال 1985 و در حال حاضر آگهی دریایی سپاه, نیروهای فرماندهی گفت: نیروی دریایی باید قانون در حال حاضر به پس گرفتن اعتماد عمومی را.

“من قویا معتقدم این گزارش یک شیپور به منظور بهبود شیوه های ما و می تواند به عنوان یک منی سند برای کمک به هدایت نیروی ما تلاش های توسعه,” او نوشت.

پرچم قرمز

سه ارشد دریایی حمل و نقل هوایی کارشناسان آشنا با بررسی هیئت مدیره یافته است گفت: روشن بود که اولین بار آنها را بخوانید اولیه تحقیقات به 2018 برخورد که چیزی درست نیست. آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن پس از یافته های جدید نقد و بررسی نشده است ساخته شده است.

که تحقیقات نشان داده است که سروان. Jahmar Resilard یک F/A-18D هورنت خلبان با دریایی تمام آب و هوا جنگنده حمله اسکادران 242 شد واجد شرایط برای پرواز بود آن شب. یک جفت عمومی افسران امضا کردن که گزارش ها و اخبار رسانه های که به دنبال برچسب Resilard به عنوان بی حد و حصر و بی تجربه.

“او کاملا واجد شرایط به انجام آن ماموریت” یکی از کارشناسان حمل و نقل هوایی گفت. “به پرواز در شب, شما باید به پرواز در روز در 14 روز گذشته — او. برای رفتن تانک در شب شما باید به مهارت در طول روز — او بود. او نیاز به [night vision goggles] واجد شرایط شد. و او نیاز به یک مربی در پرواز است که می تواند دستور او — او تا به حال است.

“او تمام درها را ملاقات کرد.”

بررسی افسر — و به طور کلی خود را تایید شده — گزارش همچنین پیشنهاد شده مقدار بسیار کم از خواب کمک Ambien و بیش از حد آنتی هیستامین نقش را در شب سقوط.

که از دیگر یافته های این بررسی هیئت مدیره گفته بود که نادرست و گمراه کننده است.

“وجود دارد هیچ پایه و اساس به این نتیجه که … Ambien استفاده گاه به گاه و یا کمک به 2018 بدبختی” جدید 153-صفحه بررسی متحده است.

در موضوع یک تحقیق افسر که موفق به بررسی تمام حقایق زیرا او نگران بود که چگونه این نتایج می تواند درک خود را, رهبری, هیئت مدیره بررسی یافت. به جای تمرکز بر علائم هشدار دهنده است که رهبران ارشد از دست رفته هنگامی که آن را به هورنت اسکادران آمادگی کمبود تحقیق افسر اصلی خود را گزارش برجسته شده یک مورد از زنا در دستور که نیست که هر چیزی برای انجام با حادثه و استفاده از الکل و دیگر مشکلات در اسکادران او ادعا کرد که منجر به کلی غیر حرفه ای محیط زیست است.

“[بررسی افسر] را انتخاب کرد و به جای او شخصی آرمان های خود را بیش از وظایف حرفه ای,” روی تخته نوشت.

بررسی هیئت مدیره با اشاره به مشکل علائم هشدار دهنده در مورد اسکادران آمادگی سطح است که رهبران ارشد نادیده گرفته شده است.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال Thomas D. Weidley وداع به نور دریایی حمله اسکادران هلیکوپتر 469 به عنوان آنها خود را کامل تور در اوکیناوا در واحد استقرار برنامه Marine Corps Air Station Futenma اوکیناوا, ژاپن, Nov. 7, 2018. (تفنگداران دریایی ایالات متحده/سرجوخه مارتین پری ، رایان Persinger)

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال توماس Weidley رئیس سابق 1st Marine بال هواپیما است پس از مواجه اداری عمل است. بنابراین سرهنگ مارک پالمر سابق افسر فرمانده دریایی هواپیما گروه 12.

“پس از بررسی در [نقد و بررسی مدیره] نتایج مناسب در سطح اجرایی در نظر گرفته شد در مورد 1st Marine بال هواپیما, عمومی فرماندهی و دریایی هواپیما گروه 12 افسر فرمانده,” سروان. جو باترفیلد های دریایی سخنگوی در پنتاگون گفت.

سپاه تفنگداران دریایی کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد چه کسانی اداری اقدامات بودند با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. این جفت ارز بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک مقام آشنا با سپاه تفنگداران دریایی نیروی انسانی فرآیند گفت: کمیته انضباطی به تذکر به احتمال زیاد جلوگیری یا افسر از حال ترویج دوباره.

قبلا فقط اعضای دریایی تمام آب و هوا جنگنده حمله اسکادران 242 مجازات شده است به عنوان یک نتیجه از حادثه. فرماندهی افسر اجرایی افسر عملیات و ایمنی حمل و نقل هوایی افسر تمام شد رها از فرمان هر چند هیئت مدیره بررسی بعد از آن ایمنی حمل و نقل هوایی افسر چیزی اشتباه است. باترفیلد گفت: مناسب اجرایی در نظر گرفته شد به عنوان یک نتیجه.

در بالاتر از فرمان هر چند سطح عملیاتی tempo برای 1st شکم “را تحت الشعاع قرار داده و یا باعث کور منطقه” هنگامی که آن را به VMFA(AW)-242 آمادگی چالش های نقد و بررسی تخته نوشت.

“پذیرش کم آمادگی از VMFA(AW)-242 حال تبدیل شدن به رایج برای بسیاری از سال و در این مورد 1st شکم ساخته شده از هیچ تلاشی برای کاهش VMFA(AW)-242 خطر در شرکت در [شب سوختگیری ورزش].”

سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده مسلح ، ژنرال توماس Weidley چپ و سرهنگ مارک پالمر انجام یک تغییر فرماندهی در مراسم Marine Corps Air Station Iwakuni ژاپن در 20 ژوئن 2019 (تفنگداران دریایی ایالات متحده/سرجوخه اد گالو) ست روزنبرگ)

فرمان بعدی در خط MAG-12 نیز موفق به تشخیص خطرات تحقیقات متحده “به یک درجه بیشتر و بیشتر با انشعابات.”

“MAG-12 موفق به طور موثر درک و یا حمایت از موانع اسکادران رو در آمادگی نسل و نه به طور کامل درک اثرات ترکیب VMFA(AW)-242 کم هواپیما در دسترس بودن و کم پرواز ساعت گذشته 90 روز را بر اسکادران توانایی با خیال راحت اجرا [ورزش]” این گزارش متحده است.

‘دشوار است برای هر خلبان’

یافته های جدید در هیئت مدیره بررسی گزارش برجسته کردن برخی از چالش های Resilard رو در کابین خلبان شب حادثه.

دو F/A-18Ds دریایی تمام آب و هوا جنگنده حمله اسکادران 242 شد تا برای پیوند با یک KC-130J هرکول از دریایی و هوایی Refueler حمل و نقل اسکادران 152 برای سوخت گیری ورزش در چه چندین دریایی حمل و نقل هوایی کارشناسان می گویند که سپاه’ چالش برانگیز ترین تئاتر است.

عملیاتی سرعت نرخ ماموریت اعدام شد و همچنان بالا است. هوانوردان اغلب از ورزش یک حرکت به بعدی و همیشه توصیه می شود مقدار زیادی از استراحت در هنگام تعویض از روز به شب ماموریت.

سروان. Jahmar Resilard درگذشت Dec. 6, 2018, پس از یک برخورد بین یک جت جنگنده و یک سوخت گیری هواپیما در سواحل ژاپن است. دریایی سپاه, عکس

Resilard و سلاح های خود را افسر سروان. Austin اسمیت در پرواز بودند در دوم هورنت تماس نشانه بی حرمتی 12. آنها در سمت چپ تانکر در طول سوخت گیری با دوم هورنت بی حرمتی 11 به حق خود.

C-130, فراخوان ثبت نام سومو 41, حامل سرهنگ سرهنگ کوین هرمان ، جیمز Brophy, کارکنان, گروهبان. Maximo الکساندر Flores, و فرانسوی, ستاره فیلم. ویلیام راس و دانیل بیکر.

هر سه هواپیما در ابتدا پرواز با چراغ خاموش و با توجه به بررسی ها اما پس از تانک بی حرمتی 11 قرار داده و خارجی آن چراغ های روشن “آشکار” تنظیم می باشد.

“این شرایط تنظیم شرایط را برای بی حرمتی 12 به تمرکز بر روی آشکارا روشن بی حرمتی 11 هواپیما به جای کم نور تانکر” در این گزارش آمده.

پروتکل تماس برای هر دو اورلئانز را به حرکت به سمت راست تانکر پس از سوختگیری اما Resilard کارگردانی شد به غیر استاندارد را در حرکت به سمت چپ. با تانکر بین دو Hornets Resilard پس از عبور بیش از آن به سمت دیگر هورنت پیوستن به دومین جت جنگنده در سمت راست.

او در حالیکه به سمت چپ اما پس از آن ناودان به C-130. Resilard سلاح افسر خارج پرتاب هر دو از آنها را به سقوط آزاد. آنها parachuted به اقیانوس از بیش از 10 ، 000 فوت است.

تانکر آتش گرفت, سقوط از آسمان است. تمام پنج تفنگداران دریایی در داخل کشته شدند.

سربازان آمریکایی و خانواده های آنها حضور در یک شب زنده داری شمع روی Marine Corps Air Station Iwakuni Dec. 6 2019 افتخار از تفنگداران دریایی که جان در بدبختی خاموش کوچی ژاپن در سال 2018 است. (تفنگداران دریایی ایالات متحده/سرجوخه مارتین پری ، تایلر هارمون)

Resilard سلاح افسر داشت با ژاپنی, جستجو و نجات پرسنل حدود چهار ساعت پس از برخورد. Resilard کشف شد در آب حدود 10 ساعت پس از تصادف, اما, ژاپنی, کشتی و هلیکوپتر هر دو تلاش به جلو و او را به ایمنی.

خلبان دچار آسیب های متعدد بین برخورد و طرد بررسی هیئت مدیره و ترکیبی ساخته بقا بعید است. قلب خود را داشت متوقف شد در حالی که او هنوز در آب است.

کارشناسان در هیئت مدیره بررسی مشخص شد که Resilard از دست رفته دید از C-130 “چرا که او فوق العاده متمرکز در بی حرمتی 11.” Resilard را night vision goggles یا NVGs, شسته, در حالی که پرواز در نزدیکی آشکار و روشن در دوم هاریر در این گزارش ساخت آن را سخت تر برای دیدن این C-130 در تاریکی.

“این باید به آن اشاره کرد این مجموعه خاص از شرایط شده اند که فوق العاده دشوار است برای هر خلبان اجازه دهید به تنهایی یک تاریخ و یا کمتر مهارت خلبان به غلبه بر” نقد و بررسی تخته نوشت.

“ما آن را مدیون به تفنگداران دریایی’

دریایی سپاه’ بررسی 2018 برخورد به حال پشتیبانی از خدمات را بالا برنج.

“من واقعا بر این باورند که دلیل [دریایی سپاه فرمانده ژنرال دیوید برگر] گفت: “برو به این نگاه’ دلیل است که ما آن را مدیون به تفنگداران دریایی” یکی از هوانوردان آشنایی با نقد گفت. “ما آن را مدیون به خانواده ها است. ما آن را مدیون به کشور به صورت شفاف و مطمئن شوید که ما آن را درست کردم. و ما سنگ unturned.”

کارشناسان در زمان از بالا به پایین نگاه کنید مشکلات که منجر به برخورد مرگبار به جای شروع با بدبختی خود را. این یک حرکت منحصر به فرد برای یک سرویس است که در گذشته گیر کرده به نادرست بررسی یافته ها که در سمت چپ افتاده خلبانان به اشتباه مقصر تصادفات منجر به مرگ.

در سال 2016 برای مثال بالا پنتاگون رسمی در نهایت تبرئه یک جفت از خلبانان تست که به اشتباه مقصر غم انگیز 2000 MV-22 Osprey هنگامی که سقوط این هواپیما که مورد آزمایش قرار گرفت. خانواده سرهنگ سرهنگ جان ابرو و مسلح ، بروکس گروبر خلبانان مبارزه برای سال به دریایی سپاه به پاک کردن نام خود را با کمک اواخر جمهوریخواه در کنگره والتر جونز از کارولینای شمالی است.

این بررسی نه تنها صحیح این یافته ها در مورد Resilard مدارک و Ambien نقش در تصادف بلکه به احتمال زیاد منجر به کشت و تغییرات مقامات می گویند لازم برای حفظ تفنگداران دریایی امن است.

“ما تفنگداران دریایی ما با ارزش ترین منابع و از دست دادن این شش خدمه همچنان احساس ما در سراسر سپاه” توماس, سپاه تفنگداران دریایی,’ شماره 2 عمومی نوشت: در تایید حرف. “این است که ما صمیمانه امیدواریم که به کارگردانی اعمال خواهد شد یک راه طولانی در کاهش خطر آینده. شش تفنگداران دریایی که در جریان این بدبختی فداکاری کردند در حالی که خدمت همکار خود تفنگداران دریایی و ملت بزرگ ما است.

“آنها هرگز فراموش نخواهد شد.”

دریایی سپاه می گوید که در حال حاضر ساخته شده به رفع مشکلات با رادیو و چراغ ساخته شده است که آن را دشوار است برای پیدا کردن Resilard. تفنگداران دریایی در حال حاضر به پرواز با یک منفعل سیگنالینگ دستگاه است که به طور خودکار شروع می شود یک نور بارق اگر یک خلبان دچار مشکل است.

دریایی سپاه نیز ارزیابی که خلبانان این ارسال برای چه تئاتر. پس از آسیا و اقیانوس آرام تئاتر است که شاید سخت ترین محیط برای خلبانان جدید به گزارش سرویس را چگونه بررسی آن اختصاص اولین دوره خلبانان به منطقه است.

و پس از مناسب الگوهای خواب باقی می ماند یک نگرانی در شب عملیات که به کشته شدن Resilard هرمان Brophy, Flores, راس و بیکر, توماس گفت: آنها درخواست نیروی دریایی بخش مدیریت خواب و مطالعه خواهد “تنظیم هر گونه عملیات حمل و نقل هوایی سیاست اگر مورد نیاز است.”

محرومیت از خواب نیز داشت به یک عامل مرگبار دو کشتی نیروی دریایی برخورد در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

علاوه بر این سپاه تفنگداران دریایی است که بررسی آن سال تصمیم به ژاپنی مقامات رسیدگی به جستجو و عملیات نجات دریایی هوایی خدمه عامل خارج از ژاپن است. هیئت مدیره بررسی هشدار می دهد که “SAR پاسخ متفاوت است امروز بیش از آن در صبح روز 6 دسامبر سال 2018 است.”

آنها در نزدیکی و اهداف بلند مدت برای ارزیابی چگونه است که مشارکت کار و تعیین خواهد کرد اگر روش های جدید باید در جای خود قرار داده مانند تغییر ژاپنی, جستجو و نجات دارایی و یا استخدام پیمانکاران برای پر کردن شکاف.

این گزارش می گوید این سرویس نیز در ادامه کار با Naval Air Systems Command به میدان مکان بهتر برای دستگاه های ناتوان aircrew.

“این دستگاه ها باید به طور خودکار آغاز به راحتی قابل شناسایی توسط SAR خدمه و بسیار قابل اعتماد” در این گزارش آمده. “علاوه بر این این دستگاه ها باید به راحتی دستکاری بین ‘مبارزه’ و ‘آموزش’ نقش.”

یکی از کارشناسان حمل و نقل هوایی گفت: نیروی دریایی اغلب نمی خواهند موقعیت چراغهای روشن که در شرایط مبارزه با ترس از هواپیما خواهد بود کشف توسط دشمن است. اما در محیط های آموزشی وی افزود: آنها باید باشد.

سه هوانوردی کارشناسان اذعان کرد که برخی از توصیه های دیگر را از آنها می خواهم اما آنها گفتند دریایی سپاه جدی در مورد بهبود ایمنی حمل و نقل هوایی در پی 2018 برخورد.

“آن می آید و به چه دستیار فرمانده نوشت: در نامه خود در مورد تضمین دریایی سپاه در حال انجام است همه چیز ممکن است برای جلوگیری از این نوع رویداد از همیشه اتفاق می افتد دوباره” است. “است که یک تضمین ؟ مطلقا نه. اما ما کاملا انجام همه چیز ممکن است.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: پس از مرگ هواپیما برخورد تفنگداران دریایی بهتر خواهد شد اضطراری دستگاه سیگنال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>