از سایگون به پالم بیچ: افسر پلیس خود را می یابد GI پدر با تست DNA

اندرو Nguyen رشد یک “مانده” — این چیزی است که آنها به نام کودکان که مادران آنها در ویتنام که پدران بودند سربازان آمریکایی.

او هرگز فکر نمی کردم او می خواهم به دیدار با پدر خود. که یک شوت برای باقی است.

اندرو خوش شانس بود ، در برخی از راه, تمام عمر خود را ممکن است در نظر گرفته شود یک معجزه است.

او زندگی می کردند, حتی اگر او متولد شده با نقص قلبی در 7 مارس سال 1972 در سایگون.

او ساخته شده آن را به امریکا و در نهایت به کف ساحل, پلیس, جایی که او با یک افسر.

او قادر به کنار هم قرار دادن قطعات از زندگی خود را — در سراسر قاره ها, فرهنگ ها و نسل ها.

او حتی خود را ملاقات پدر آمریکایی است.

که اتفاق افتاده در ماه گذشته: ممکن است 10 روز قبل از اندرو برنامه ریزی شده بود برای عمل جراحی قلب.

شاید آن را فقط در زمان.

ویتنام: زمین از ‘باقی مانده’

اندرو مادر تراموا “کیم” Nguyen ملاقات مایکل عجیب و غریب در سایگون که در آن او مستقر شد برای دومین تور وظیفه. او سه فرزند از ازدواج قبلی اما با تشکیل یک رابطه با سرباز جوان. و مانند تعدادی از سربازان آمریکایی او در بازگشت به آمریکا پس از سفر خود به پایان رسید.

اندرو رشد در سایگون همیشه آگاه باشید که او متفاوت بود. “از آنجا که ما در حال مخلوط ما اصلا در ترکیب بنابراین ما باید خود ما ، آنها در نگاه شما در راه های مختلف.”

این برچسب از “مانده” تشویق می شد توسط رژیم کمونیستی که در زمان بیش از پس از سقوط سایگون در سال 1975 اندرو می گوید چرا که نگاه آنها به شدت به هر کسی که تا به حال یک رابطه با GIs.

توسط 1982 کمونیست ها اجازه “باقی مانده” طومار را ترک کنند.

آن زمان اندرو مادر شش سال اما او خانواده اش را — از طریق یک “مرکز پردازش” در فیلیپین.

آنها تضمین شده نیست ورود به ایالات متحده است. به جای آنها صرف تقریبا نه ماه انتظار حمایت از هر غیر کمونیست کشور است که باید آنها را.

اندرو و خواهر و برادر خود شد و تدریس زبان انگلیسی و مهارت های پایه کار. او یک زن و شوهر ساعت در هفته در بیمارستان در حالی که مادر و خواهر و برادر مشغول به کار ساعت های طولانی تر. آنها پرداخت می شود, اما این ایده بود “که شما باید مهارت های که شما را وادار به کشور است.”

هنگامی که اندرو 16, حمایت آمد از طریق: آمریکا کلیسای کاتولیک در نیوپورت نیوز ویرجینیا.

“بنابراین ما رفت و آمد به امریکا است.”

آمدن به اینجا بود که عدم اطمینان او می گوید: از آنجا که خانواده مطمئن نیستید که چگونه آنها را در جا “اما ما خوشحال بودند که ما به سمت چپ ویتنام به ایالات متحده از آنجا که ما می دانستم که آن را به مکانی بهتر با فرصت برای خانواده من است.”

آنها حدود چهار ماه در نیوپورت نیوز اما در زمستان ثابت بیش از حد سرد برای مادر خود را به طوری که آنها به یک پسر عموی خود که زندگی در غرب پالم. او سوار به ویرجینیا آورده و آنها را به فلوریدا.

اندرو فارغ التحصیل از Twin Lakes دبیرستان در سال 1988 و رفت و پس از آن به پالم بیچ کالج جایی که او مدرک دیپلم قبل از رفتن به دانشگاه فلوریدا آتلانتیک یک لیسانس خود را در رشته مهندسی برق.

در طول راه او در موتورولا و او ازدواج ماریا بومی پرو است. این زوج دارای دو فرزند است. متی 21, حضور دانشگاه فلوریدا و در حال انجام یک ترکیب کارشناسی/کارشناسی ارشد در حسابداری. لورن 18, به تازگی فارغ التحصیل از Oxbridge آکادمی و برنامه ای برای حضور در سانتافه کالج ایالتی در پاییز با هدف انتقال به UF.

او از موتورولا در تاریخ 6 آوریل سال 2001 ماه قبل از فارغ التحصیلی از FAU که تابستان.

تاریخ خشکیده در ذهن خود “از آنجا که آن روز من گریه زیادی” اندرو می گوید.

او جوان خانواده به ایالت مریلند برای کار با نیروی دریایی انجام تحقیق و توسعه است.

دلایل خانوادگی به ارمغان آورد او را به وست پالم کمتر از سه سال بعد. او در بر داشت خود را با به شغل های عجیب و غریب و سه سال پیش او در زمان یک کار غیر نظامی با شهر پالم بیچ “فقط برای گرفتن بیمه برای خانواده و ثبات است.”

اما او می خواستم تا او با حضور در آکادمی پلیس پاره وقت در حالی که کار تمام وقت به عنوان یک پارکینگ مامور اجرای. او پیشنهاد شد به افسر پلیس در ماه دسامبر و پس از اتمام آکادمی.

در حالی که همه پزشکان خود را تحت کنترل وضعیت قلب — دریچه آئورت دو لتی. به گفته کلینیک مایو برای افراد مبتلا به این بیماری “دریچه آئورت — واقع بین پایین سمت چپ قلب مجلسی (بطن چپ) و شریان های اصلی که منجر به بدن (آئورت) — تنها دو (bicuspid) لت دیده به جای سه.”

اندرو تشخیص داده شد بیش از 20 سال پیش بوده و نظارت توسط پزشکان از آن به بعد. شیر بدتر در طول زمان و در اوایل سال جاری پزشکان او تصمیم گرفت که او نیاز به عمل جراحی خود را به دلیل وخیم تر شدن وضعیت تا به حال منجر به شدید تنگی آئورت است که تنگی قلب دریچه آئورت.

مایک عجیب و غریب: دستگاه گوارش است که هرگز فراموش

مایک عجیب و غریب پیوست ارتش ایالات متحده در 7 مارس سال 1968 دو هفته پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان. کمی او را می دانم که او یک پسر متولد شده در آن روز چهار سال بعد.

او رفت و به ویتنام برای اولین بار در سال 1969 قبل از چرخش به آلمان برای نه ماه. “من بازگشت به نم در سال 1970 و در سمت چپ به خوبی در سال 1972 است. آیا 31 ماه کل.”

عجیب و غریب زندگی می کند که در Nashville, N. C. گفت: او ملاقات کیم Ngyuen در پاییز سال 1971. منتقل شد به Cantoe چند ماه بعد و در آنجا بود به مدت سه ماه قبل از بازگشت به ایالات متحده. او می دانست که او چهار ماه باردار هنگامی که او را ترک سایگون.

او ادامه داد: زندگی در آمریکا ازدواج در سال 1974 و شروع یک خانواده.

عجیب و غریب که طلاق گرفته شده برای 20 سال می گوید: هرگز او را فراموش کرده در مورد کیم و کودک است.

“هنگامی که سایگون سقوط کرد و در سال 1975 و کمونیست ها در زمان بیش از, من نمی دانم اگر او تا به حال به ترک کشور و یا چه چیزی اتفاق افتاده است به او,” او می گوید.

عجیب و غریب چپ این سرویس در سال 1978 و “کار می کرد برای [آمریکایی] برای 39 سال و 11 ماه و 16 روز” قبل از بازنشستگی در سپتامبر. 1, 2010.

او تلاش برای پیدا کردن کیم و کودک از طریق وزارت امور جانبازان در سال 1980 اما از آنجا که او نمی باید او داده ویتنامی نام و یا جنسیت و یا تاریخ تولد کودک “من در مبارزه با از دست دادن نبرد.”

متی Nguyen: پاسخ در DNA کیت

اندرو پسر متی نمی توانستم تکان ایده پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد جد پدری. او می دانست که او آمریکایی بود.

“من همیشه سعی کردم برای به دست آوردن اطلاعات از پدر و مادر. او نوع از خجالت” او می گوید.

سرانجام پس از مقدار تلنگر خود را مادر بزرگ “به من گفت نام پسر او پدر من ،

با این اطلاعات در دست متی تصمیم گرفت او را به یک تست DNA انجام می شود سعی کنید برای پیدا کردن پدر بزرگ خود را. او نمی خواهد که مورد نیاز نام اگر پدر بزرگ او شد در Ancestry.com پایگاه داده است.

او و خواهر خود را به این کیت به پدر خود را برای روز تولد خود را در ماه مارس است.

اندرو می گوید: او با اکراه موافقت کرد برای انجام تست DNA. “آنها همیشه به من می خواستم برای پیدا کردن پدر من است. من همیشه تردید اما این بار با جراحی بلندی دادم به بچه ها,” او می گوید.

وقتی نتایج آمد وجود دارد 50 مسابقات ممکن است برای بستگان عمدتا سوم و چهارم عموزاده. “بنابراین من و خواهر من رسیده به هر کس” متی می گوید: اما آنها هیچ پاسخ برای دو یا سه روز.

در نهایت آنها شنیده از یکی از پسرعموهای دور و پیمایش راه خود را به مایک عجیب و غریب است.

اولین جلسه — تقریبا

متی کردم عجیب و غریب شماره پس از رسیدن به خواهر خود Darlene از طریق عموزاده.

به عنوان عجیب و غریب آن را می گوید: “من در یک 14-پا نردبان متحرک زمانی که خواهرم زنگ زد و گفت که او فکر او پیدا کرده بود من طولانی از دست رفته است. و من گفتم: “چه طولانی از دست رفته پسر؟’ او گفت: “پسر خود را از ویتنام است.’

“من بی درنگ گفت:” به او شماره من.'”

او می گوید که او تا به حال اغلب فکر در مورد فرزند خود در ویتنام و مادر کودک.

در مارس 17, متی به نام پدر بزرگ خود را. تماس 10 دقیقه به طول انجامید.

“این بسیار بی دست و پا در ابتدا” متی می گوید. در تماس بودند “پدر من, من, من پدر بزرگ با مادر و خواهر و دختر و عموی من کوری (مایک پسر).”

اندرو به یاد می آورد تماس به عنوان بسیار عاطفی هر چند همه خوشحال بود.

“هر کس گریه,” او می گوید.

“من نمی دانم چه بگویم. متی گفت: “سلام پدر بزرگ این است که نوه خود را و این است که پسر خود نشسته سمت راست در اینجا'” اندرو به یاد می آورد.

“ما داشتند حرف زدند. من به او گفتم آن زمان من در حالی که برای پیدا کردن او و که من باید برای رفتن برای عمل جراحی است.”

آنها به پایان رسید تلفن تماس, اما برنامه ریزی یک زوم تماس بعد از آن روز. که دو ساعت به طول انجامید.

حدود 20 دقیقه به تماس متی می گوید: “ما شروع به صحبت در مورد شکار — چیزهایی که دوست دارند انجام دهند که ما همچنین می خواهم به انجام است.

“آن را واقعا نمی توانست بهتر رفته است.”

اندرو که مردد در مورد دیدار پدرش می گوید: او گفت: عجیب است که پیدا کردن او “به اتمام بود من فصل پیدا کردن که پدر من است و امیدوارم که من می تواند یک رابطه است. او گفت: همان چیزی” است و او نیز می خواست به دانستن اندرو بهتر است.

اندرو برطرف شد: “من نمی خواهم به راه رفتن را به کسی زندگی و باعث اصطکاک است. آن را به خوبی کار می کرد.”

به عنوان عجیب و غریب برای او هیجان زده شد به اتصال با پسر خود, اما “من ویران شده بود به می دانم که من تا به حال یک پسر بود که 48 سال پیر شده بود و زندگی در ایالات متحده پس از او بود 16. و هنگامی که او آمد به آمریکا او زندگی در نیوپورت نیوز. من یک ساعت و نیم از Newport News.”

اولین بار “این فوق العاده بود! او در اشک من در اشک” عجیب و غریب می گوید از ملاقات با پسر خود.

آنها به پایان رسید زوم تماس با برنامه ای برای دیدار با فرد است.

اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که جلسه را به صبر کنید.

مراسم: “بسیاری از پروانه ها”

زمانی که عجیب و غریب به صحبت کرد اخبار روزانه در مارس 9, او سرشار از شور و هیجان به خاطر او ترک برای غرب پالم بیچ روز بعد. در ساعت 6 صبح به طور دقیق.

“عجیب و غریب خانواده بسیار خانواده گرا و زمانی که آنها متوجه شدم من تا به حال یک پسر آنها رسیده به اندرو. ما در حال حاضر به دنبال به جلو به یک خانواده ریونیون,” او می گوید. او چهار فرزند دیگر — سه پسر و یک دختر — هیجان زده شد که دیگر برادر او می گوید.

“ما صحبت در هر روز است. گاهی دو و سه بار در روز پس ما اول متصل است.”

عجیب و غریب پسر بچه و برادر خود استیو خواهد بود ساخت این سفر با او.

“من دیگر کودکان در حال نشئه است. اولین چیزی که آنها — آنها اجاره محل سکونت به پایین آمدن در ماه اوت” عجیب و غریب می گوید.

آنها می خواستند به دیدار قبلی اما او به آنها گفت که اندرو به حال عمل جراحی آینده و “در بسیاری از احساسات است.”

“به من اجازه رفتن به پایین وجود دارد و پیوند با آنها,” او می گوید او را از دیگر کودکان است. “و سپس همه شما می توانید به پایین بروید و خود را مطابق با.”

عجیب و غریب بود و عصبی به عنوان او فکر می کرد در مورد دیدار پسرش برای اولین بار.

“شما باید به پروانه ها. شما باید یک ایده شما یک کودک — شما نمی دانم اگر آن را یک پسر و یا یک دختر و چه اتفاقی برای آنها پس از کمونیست ها در زمان بیش از. وجود دارد بسیاری از پروانه ها اما همه آنها خوب است.

“من و اندرو باید به حال این گفتگو چندین بار. ما تنها در مورد آینده فکر می کنم. هر چه خداوند خوب به من می دهد — فقط به ساخت و در آنچه که ما داشته باشد.”

نگرانی اصلی خود را عجیب و غریب می گوید: این بود که با اندرو برای عمل جراحی و در غرب پالم در حالی که برای.

“مادر من آوردن بسیاری از تصاویر به طوری که او می توانید ببینید پدر من جسی — که در سال 1975 در 51,” عجیب و غریب می گوید. لیلیان عجیب و غریب است 94 و ذهن او است که به عنوان شدید به عنوان آن را به حال شده است,” او می افزاید.

چهره به چهره: “سلام پدر”

ممکن است 10 روز پرتکاپو با احساسات در Ngyuen خانه در حومه غرب پالم بیچ. مایک عجیب و غریب, مادر و برادر می رسند بعد از آن روز. در همین حال خانواده بود و فرح بخش خود را برای اندرو عمل جراحی قلب در سه روز.

اندرو: “این هیجان انگیز بود و بیشتر عصبی شدم.” پیش بینی از دیدن پدرش به همراه خود بلندی عمل جراحی تا به حال او احساس بسیار عاطفی.

“من و همسرم و بچه ها در حیاط جلویی انتظار برای او آمده است.

“هنگامی که او آمد او پارک خودرو در مقابل خانه من.

من فقط گفت: “سلام بابا” و ما را در آغوش کشید یکدیگر برای چند دقیقه. بدون صحبت کردن در همه.

“ما گریه کمی — ما هرگز می دانستم که هر یک از دیگر. … تمام خانواده خوشحال بود برای دیدن هر دوی ما برای اولین بار ملاقات.”

عجیب و غریب: “همه چیز فوق العاده است! من و اندرو ملاقات و اندرو رو به دیدن مادر بزرگ خود را — او را به 94!

“مامان من بزرگ است درام ملکه … او را در آغوش کشید و او گریه کرد و آنها او را به ملکه از روز است. او دوست داشت تمام توجه است.

“او سقوط در عشق با آنها و آنها با او. او گفت: هر کس در کارولینای شمالی در مورد نوه اش و نوه بزرگ.”

او نمی تواند صحبت می کنند او می گوید. “گریه کردم و او گریه کرد.”

“من در اینجا پنج شنبه شب حدود ربع به نه بود. در زمان 14 ساعت و نیم برای دریافت وجود دارد” عجیب و غریب می گوید. چگونه مادر خود را رسیدگی به سفر طولانی? “او هرگز به خواب رفتن و هرگز به خواب رفتن.”

هیجان بود فقط بیش از حد — برای همه.

متی: “اشک ها و خنده … واقعا یک لحظه خاص است.”

گسترش خانواده

عجیب و غریب ماند در وست پالم بیچ برای نه روز به طوری که او می تواند توسط اندرو سمت هنگامی که او عمل جراحی و همچنین دیدن نوه اش لورن فارغ التحصیل از Oxbridge.

او را دیدم اندرو را دوباره بیش از حد.

آنها صحبت کرد و در مورد بسیاری از چیزهایی که: “ما در مورد صحبت ما در ویتنام هم آخرین بار ما شاهد هر یک از دیگر. ما صحبت در مورد اندرو و چه یک مرد جوان خوب او است. ما صحبت در مورد زمان های سخت او تا به حال تلاش برای ترک ویتنام است. ما صحبت در مورد چگونه خوش شانس ما برای هر یک از دیگر یافت بعد از این همه سال و که در آن ما می خواهیم روابط ما به آن بروید. ما صحبت در گوشی های روزانه و امیدواریم که ما می تواند فوق العاده دوستی است.”

عجیب و غریب نیز بازدید اندرو همکاران در پالم بیچ اداره پلیس که در آن اندرو بازگشت از ترک جولای 13, و او را به نام و یا پیامک پسر خود را هر روز.

روز پدر به معنای جدید و برچسب “مانده” خود را از دست داده قدرت.

اندرو امید های خود داستان را “کمک به تعداد زیادی از دستگاه گوارش کودکان که هرگز شانس خود را برای پیدا کردن پدران است.”

در حال حاضر که او در بر داشت خود را در فاصله نخواهد آمد بین آنها را دوباره.

عجیب و غریب رانندگی را یکی دیگر از 14 و نیم ساعت از کارولینای شمالی به فلوریدا این هفته را با پسر او از دست داده … و پس از آن یافت می شود.

“من خواهید بود برای روز پدر.”

این مقاله نوشته شده توسط کارول از پالم بیچ پست بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 پالم بیچ پست. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im