از حرکت ما به خدمت آن: زن به تصویب رسید از روسیه برتری به عنوان دریایی

وزیر — در دبیرستان, Veronika “نیکا” Gottschalk خواهد جست و خیز cheerleading عمل به سر به پیکوا نظامی مرکز آموزش.

آن است که نگرش و تعهد که به دست آورده سرجوخه اد گالو) Gottschalk یک نقطه به عنوان یک هوش متخصص با 3rd دریایی را بدست آورد و همچنان به صعود به صفوف. روز به طور متوسط برای Gottschalk در حال حاضر شامل جلسه مقامات عالی رتبه از جمله دو ستاره به طور کلی.

“چیزی که من می خواهم به انجام در زندگی حرفه ای من است که انتقال به سفارش افسر, سمت,” او گفت:.

شروع از ابتدا

Gottschalk علاقه ای به پیوستن به ارتش ناشی از تجربه او به عنوان یک کودک. زمانی که او بود 6 او و برادر کوچکترش به تصویب رسید از Tyva جمهوری در روسیه توسط جف و جانت Gottschalk, از وزیر.

“من در واقع به یاد داشته باشید که در یتیم خانه و قرار گرفتن به سازمان” او گفت:. “من به یاد داشته باشید داشتن خانواده ها می آیند و به ما نگاه و داشتن پدر و مادر من در حال حاضر می آیند و به ما نگاه. این واقعیت که ما خود را متناسب با قالب و آنها را در انتخاب ما, من احساس می کنم بسیار سپاسگزار به خصوص از آنجا که ما در فاصله سنی که در آن برادر من و من در مورد جدا شود.

“روسیه به طور کلی به عنوان یک کل خیلی محدود در آنچه شما می گویند و” او ادامه داد. “در یتیم خانه ما در یک سیستم که در آن شما واقعا نمی تواند تصمیم گیری خود را ندارد خانواده و یا یک زندگی عادی. بیش از آمدن به ایالات متحده و قادر به پرداخت هزینه نیازهای اساسی مانند بیرون رفتن و گرفتن غذا و رفتن و انجام آنچه شما می خواهید زمانی که شما می خواهید بدون نیاز به کسی بگویید خیلی مهم است.”

نبود همه صاف قایقرانی زمانی که Gottschalk وارد کرد وزیر. او تا به حال برای یادگیری یک زبان جدید و کشف کردن که چگونه به مناسب یک tight-knit جامعه است.

“او 6 اما از همه بود گفت:” شما نمی توانید او را به مهد کودک او صحبت نمی کند, لیسیدن زبان انگلیسی او را درک نمی کند هر چیزی'” جف Gottschalk به یاد می آورد. “ما می دانستیم که ما نمی تواند صبر کنید تا زمانی که او 7 هر چند, بنابراین ما فقط در حال رفتن به تجربه او در آن است. این مدرسه تا به حال به استخدام یک مترجم که با او کار می کرد برای حدود دو هفته و سپس در نهایت زد و گفت: “او نیازی به کمک من کنه. او چیدن است این در هیچ زمان.'”

“من قطعا می گویند که من تا به حال یک تجربه منحصر به فرد در آینده به وزیر. من واقعا هرگز متناسب با قالب یا من حدس می زنم این استاندارد جدید فردی از کودکان و نوجوانان در سن رشد” نیکا Gottschalk گفت. “من همیشه فقط از نوع انجام چیزی که خود من اما همچنین شرکت در دبیرستان به طور فعال در باشگاه های مختلف و بازی های ورزشی. این که چگونه من تعامل با همسالان من اما من تجربه منحصر به فرد در آینده نه زبان همان زبان و هنوز هم در تلاش برای برقراری ارتباط و پیدا کردن دوستان.”

توسط کلاس هشتم او تصمیم گرفت او می خواست به فارغ التحصیل های اولیه و آیا پس از سال سوم دبیرستان. او می دانست که از حق دور است که او می خواست به دنبال یک حرفه ای در ارتش اما دو ACL اشک در رقابتی تشویق تقریبا خراب شانس خود را.

نیکا Gottschalk تا به حال دو عمل جراحی بر روی زانوی چپ قبل از فارغ التحصیلی و در ابتدا کاهش یافته و به ارتش. خانواده او به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری که در زمان حدود شش ماه به روند. برای جلوگیری از کم تحرک در حالی که او در انتظار پاسخ او و خانواده اش شروع به دنبال به کالج. او موفق به دریافت یک بورس تحصیلی برای حضور در دانشگاه دیتون که در آن او شروع به مطالعه زیست شناسی.

“من ترم اول دانشگاه بود که تصمیم گرفتم به جلو بروید و طلب کردن. من احساس می کنم گم شده بود که حس هدف” او گفت:. “من که قرار بود افسر مسیر, اما من می خواستم برای رفتن در حال حاضر برای ایجاد یک تفاوت.”

او به ثمر رساند به اندازه کافی بالا در آزمون ASVAB — که مخفف مسلح خدمات حرفه ای استعداد باتری — که او می تواند اساسا دنبال هر نظامی حرفه ای از انتخاب.

“من تصمیم به انتخاب اینتل فقط به خاطر اینکه از تمام فرصت هایی که در آن فراهم است. آن را ذهنی تحریک و آن را به چالش کشیدن فیزیکی به تعادل و من را به یک فرد به خوبی گرد.”

در عین حال یکی دیگر از انتقال

پس از اتمام بوت کمپ یک ماه از دریایی آموزش مبارزه و اینتل آموزش او مستقر در اوکیناوا, ژاپن, که در آن او باقی می ماند امروز. در ماه سپتامبر خواهد بود و با انتقال به کارولینای شمالی.

“زمانی که من در یک نام تجاری جدید دریایی من تجربه زیادی از آزار و اذیت و مقدار زیادی از توجه منفی فقط از مردان به خاطر من به نظر می رسد — به خاطر من بلوند و چشم آبی” نیکا Gottschalk توضیح داد. “من می دانم که من هستم منظورم چیست و چه استانداردهای دیدار من و پیشی بگیرد بنابراین من در مورد آن نگران نباشید بیش از حد در حال حاضر. … همیشه یک نبرد دشوار. دریایی سپاه واز خیلی بهتر اما ما به دور از جایی که ما نیاز به. من زن دوستانی که بدست از آن به دلیل تجاوز جنسی به PTSD از آن و مسائل مربوط به آزار و اذیت. این یک چیز غم انگیز را از طریق به عنوان یک سازمان است که به خود می بالد بر برادری و خواهری.”

او تبدیل به چه حتی او را به عنوان یک “متجاوز زن” امروزه تبدیل شدن به یک فرد نیست که از ترس به صحبت می کنند زمانی که او و یا دیگران در حال درمان ناعادلانه.

“من باید به نظر خود من و من از ترس به صدای آن است. من اهمیتی نمی دهند چه رتبه شما احترام من و من به شما بگویم اگر شما تا به نقض حقوق من و یا دیگر حقوق که مانع مردم از چیدن روی من. به عنوان یک زن شما را از طریق بسیاری از تبعیض و آزار و اذیت. شما گفت که شما فقط در اینجا دلیل این که شما یک زن و یا به نام مرکز توجه است چرا که شما خیلی و خیلی از مردم مثل شما. من می شنوم آن را به صورت روزانه.”

به عنوان یک افسر درجه دار او را از آن کار خود را به مطمئن شوید که او تاریخ و تفنگداران دریایی در حال گرفتن درمان همان. همه در حالی که هنوز در تلاش برای شکستن خود سقف شیشه ای.

“در اینجا در چند هفته آینده مگر اینکه چیزی می آید تا من قصد دارم برای انجام کار اساسی recon غربالگری. وجود دارد تنها یک زن دیگر recon دریایی و او فقط آن را در آغاز سال” نیکا Gottschalk گفت. “من می خواهم به نشان می دهد که صرف نظر از جنسيت و اگر شما ذهن خود را و همچنان به کار در چیزی این که آیا آن یک اینچ حیاط مایل یا سال در پیشبرد اگر شما قرار داده شده که شما قطعا می تواند رسیدن به هر کجا که شما می خواهید.

“من دوست دارم به تهاجمی و دیدار با نر استاندارد. من عاشق ضرب و شتم آنها را — در حال اجرا سریع تر outlifting آنها و بیش از حد آنها. این چیزی است که درایوهای من هر روز. من استفاده می شود به طوری ترسو اما در حال حاضر من متوقف نخواهد شد تا زمانی که من از لحاظ جسمی نمی تواند به دیگر.”

“او قطعا خیلی سخت تر از من فکر کردم او می خواهم همیشه بود,” او گفت: پدر. “هنگامی که او جوان تر بود و ما می خواهم به اطراف پرتاب مانند یک والیبال به اندازه توپ او حتی نمی تواند آن را گرفتن او ندارد قدرت فیزیکی. این شگفت انگیز است که او ساخته شده خودش را به.”

یک روز نیکا Gottschalk می خواهم به بازگشت به روسیه برای پیدا کردن پدر و مادر بیولوژیک و دیدن بیشتر از جایی که او را از, اما در حال حاضر او تمرکز بر روی موفقیت خود و خانواده کمک کرد که او را به آن.

این مقاله نوشته شده توسط تارا جونز از لیما, اخبار اوهایو بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 لیما, اخبار, Ohio. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>