اینده داستانی از امثال تام کلنسی و یوجین Burdick اطلاع داده و تاثیر تفکر رهبران آمریکایی برای چندین دهه بود اما نویسنده و نگر اوت کول که اصطلاح FICINT — داستان هوش.

زمانی که کول و دانشمند علوم سیاسی Peter W. خواننده خود را منتشر 2015, هیجان انگیز “شبح ناوگان” متراکم اما نه بیش از حد متراکم با تدریس کسری و استنادها نشان میدهد که چگونه canny چینی حملات سایبری واقعا می تواند نظامی ایالات متحده را به زانو در آنها بالا فرم هنری. این کتاب جریان با شورای امنیت ملی کارکنان انجام شده تحت سلاح عمومی و پرچم افسران و استفاده به عنوان الهام بخش برای سپاه تفنگداران دریایی مقاله مسابقات و بازی جنگ.

آن را در حال حاضر یک و نیم دهه بعد و در سال 2020 در حال حاضر دیده می شود ویروسی جستجو برای “جنگ جهانی سوم” و جهانی همه گیر فاجعه است که برخورد بی حد و حصر اقتصادی آسیب و بدون شک تحمیل یک ضربه ی پنالتی به آمادگی نظامی.

اما کول و خواننده “رایت در” امروز منتشر شد از Houghton Mifflin Harcourt, چاپ و نشر است که با تمرکز بر آشفتگی داخلی در حال ظهور فن آوری ممکن است ایالات متحده در پی آن به جای مفاهیم جغرافیای سیاسی. برای فکر می کنم-تانکر و نظامی و غیر نظامی مقامات “سوختگی” ارائه می دهد یک بوفه از پرسش های چالش برانگیز و نگران آینده quandaries; برای کسانی که به دنبال یک داستان خوب آن است که همه: ربات sidekicks ریشو نظامی جانبازان رفته سرکش و فن آوری مرحله نهایی مسابقات از کتاب مقدس نسبت به مجموعه ای در پایتخت کشور است.

این ماه خواننده و کول شرکت در یک Military.com Q&A خود را در مورد جدیدترین کار FICINT.

Military.com: خوانندگان “سوختگی” ممکن است تعجب به روبرو می شوند, مربوط به اینده, رمان های انسان نما, یادگیری, ربات که در آن ربات لزوما تبه کار از قطعه. شما چه فکر میکنید مردم تمایل به دریافت زمانی که آنها اشتباه تصور از آینده ای که در آن رباتیک و اتوماسیون نقش برجسته?

Peter W. خواننده و اوت کول: “سوختگی” است که یک نوع جدید از رمان است که در آن می آمیزد داستانی و غیرداستانی. به عنوان یک خواننده شما به دنبال شکار برای تروریست-اما در همان زمان شما در حال گرفتن آخرین غیرداستانی تحقیقات در راه است که هوش مصنوعی و اتوماسیون را تغییر شکل جهان ما اغلب در راه ما آماده نیست و یا ممکن است انتظار نیست در مورد آنچه پیش رو است.

بسیاری از راه های که ما فکر می کنم از روبات ها قصد بازگشت به معنای واقعی کلمه برای اولین بار استفاده از کلمه “ربات” در اولین sci-fi دقیقا 100 سال پیش در این سال است که ماشین آلات عاقلانه و سپس افزایش تا. همه ما می دانیم که “کشتن همه انسان ها” روایت از “ترمیناتور” یا “ماتریکس” اما آن را در واقع شروع دقیقا 100 سال به عقب. در سال 1920 این بازی R. U. R. اولین استفاده از واژه “ربات” برای توصیف مکانیکی بندگان است که شورش علیه انسان خود را از کارشناسی ارشد.

در حالی که قیام اتفاق می افتد ممکن است روزی (امیدوارم هرگز) آنچه که واقعا اتفاق می افتد در حال حاضر بیشتر شبیه به یک انقلاب صنعتی. این هیجان انگیز است برای دیدن تمام راه های هوش مصنوعی و روبات ها در حال آمدن درست است اما ما باید مراقب باشید به عنوان یک گذشته بسیار آسیب زا است. شما رو کارخانه ها و انبوه کالاهای مصرفی و مدرن دموکراسی … اما شما همچنین توده های کارگر از شورش و جنگ داخلی و ایدئولوژی مانند کمونیسم و فاشیسم که جهان را صرف قرن بعدی کار راه خود را از طریق نه اغلب مسالمت آمیز است.

مانند خیلی دیگر از رویدادهای چند ماه گذشته فقط ساخته شده این همه حتی بیشتر به چالش کشیدن. این روند بیشتر اتوماسیون و هوش مصنوعی-در جامعه ما, کسب و کار, نظامی, حتی, خانواده, زندگی — در حال حاضر در بازی قبل از coronavirus همه گیر اما تمام داده های نقطه به نقطه شدید شتاب در سال های آینده. بسیاری از نقش هایی که دیده اند بیشتر انتقال تدریجی به اتوماسیون بیشتر شده است تحت فشار قرار دادند به جلو در عرض چند هفته. خیلی از مردم شده است به سرعت در حال پرتاب به آموزش از راه دور و کنترل از راه دور کار پزشکی در حال انجام است از راه دور بر روی یک مقیاس پیش بینی نیست و برای یک, دهه, داده های بزرگ-سوخت AI ردیابی از جامعه است که اتفاق می افتد در یک مقیاس هرگز فکر نمی کردم ممکن است و رباتیک مستقر شده اند به نقش اعم از پلیس حکومت به جای انسان خدمه تمیز کردن همه جا از مترو به بیمارستان. صد در صد از این نقش نه تنها بازگشت به عقب بعد از این همه. اما آن را نیز بدان معنی تمام حقوقی/اخلاقی/اجتماعی/نگرانی های امنیتی نیز خود را کنار بگذارند و در طول همه گیر خواهد شد و یک موضوع مهم به کار را از طریق در پی.

Military.com: شما اول مشترک کتاب “شبح ناوگان” به سرعت تبدیل شد پنتاگون رمان مورد علاقه و حتی آن را در مقام خواندن لیست فرمانده تفنگداران دریایی. که هدف خود را “سوختگی” خواننده و هم محبوبیت “شبح ناوگان” در میان برنج نظامی بر راه شما فکر می کنید در مورد این پروژه چیست ؟

PS & AC: آن دیوانه بود و غیر منتظره را تجربه کنند. “شبح ناوگان” به پایان رسید تا همه جا استفاده می شود از جلسات در کاخ سفید و “مخزن” در پنتاگون به جرقه کنگره تحقیقات و حتی با داشتن یک $3.6 میلیارد نیروی دریایی برنامه به نام بعد از آن. ما هنوز به مذاکرات در آن به گروه است که طیف وسیعی از جنگ نظامی کالج مشترک فرماندهی عملیات ویژه. و آن را یک رمان!

“شبح ناوگان را” کشش با حرفه ای نظامی خوانندگان واقعا ضربه زدن به ما است که اگر شما می توانید ترکیب داستان واقعیت و آینده آن را هیجان انگیز و در عین حال واقع بینانه و سپس یک رمان می تواند تاثیر معنی دار در جهان است. به طوری که بسیار در ذهن ما با “رایت در” تجسم یک دو خمرهای شکل روش ساخت یک داستان در حالی که همچنین peppering جالب و مفید در دنیای واقعی فن آوری و روند است که مردم باید در مورد دانم. بنابراین شما ممکن است خواندن یک خنک صحنه در مورد یک جانباز تبدیل مامور اف بی آی در تلاش برای پیدا کردن یک تروریست پنهان شده در یک جمعیت در یک ایستگاه قطار اما در پایان آن را به شما آموخته کمی در مورد همه چیز از نرم افزار تشخیص چهره اصول به الگوریتمی تعصب.

Military.com: وجود یک مفهوم خاص و یا ایده که ضربه آغاز روند نوشتن این رمان برای شما ؟

PS & AC: ما لگد ایده های عقب و جلو در حالی که برای, اما این نقطه شروع شد و احتمالا یک تجربه مشترک با ما بیش از 15 سال به عقب که در آن یک واحد ارتش در عراق برگزار شد مراسم تشییع جنازه آن EOD ربات بود که “کشته شدن در عمل است.” این دستگاه فقط یک ابزار است اما آن نیست که فقط به آن دسته از سربازانی که شمارش آن را در طول زندگی و مرگ شرایط. و بود که برای اولین نسل از این تکنولوژی که نبود هوشمند و نمی توانستم با شما صحبت کنم. چه خواهد آمد ؟

ایده های علمی تخیلی روبات از آمدن درست است اما نه در راه آنها معمولا به تصویر کشیده شده به نظر می رسید بسیار جالب برای داستان سرایی اما همچنین مهم در غیرداستانی حس. از آن بازدید همه چیز را از آنچه در دو دهه آینده خواهد بود در واقع شبیه به آنچه در اثر این ماشین آلات جدید را در جامعه ما امنیت و حتی خانواده های ما. که شما می توانید از معدن برخی از واقعا سرد جنبه های داستان به عنوان نویسندگان, اما همچنین امیدواریم که برای شروع فوق العاده مهم گفتگو در تکنولوژی و امنیت در AI عصر.

Military.com: همیشه لذت بخش به عنوان خوانده شده پانوشت و دیدن آینده چگونه شما را توصیف است حداقل در تئوری و در حال حاضر در حال پیشرفت است. با این پروژه همراه اول: لیست فن آوری و پشته از پژوهش یا کتاب مفهوم و افکار?

PS & AC: ممنون! که در واقع آنچه باعث می شود این کتاب خیلی متفاوت از یک به طور منظم و هیجان انگیز همراه تحقیقات نشان می دهد که در آن کشیده شده از دنیای واقعی است. این قطعا باعث می شود نوشتن سخت تر به عنوان شما می توانید فقط موج دست خود را و قهرمان از کنار برخی از داستانی fix-it-all gadget. اما ما فکر می کنیم که پایه چیزی است که باعث می شود داستان نه تنها مفید بلکه بیشتر سرگرم کننده به عنوان شما لازم نیست که به حالت تعلیق ناباوری در همه.

برای ما پژوهش و آفرینش در واقع دست به دست. گاهی اوقات ما یک صحنه و ما به دنبال فناوری جدید و یا گرایش به آن را پر کنید با. را می گویند, مبارزه با صحنه, که در آن ما ممکن است در اجرا کردن چه تفنگ تیرانداز از خفا و یا هواپیماهای بدون سرنشین است که prototyped در حال حاضر برای این نوع از واحد است. و بار دیگر ما خواهید بود با الهام از تحقیقات و ایجاد چیزی خارج از آن. به عنوان مثال (طرح spoiler warning) بود و خبر از یک هکر نشان دادن یک راه جدید برای خراب کردن یک خانه هوشمند از طریق نور لامپ. آن را حتی ممکن است از طریق یک شخصیت است. برای مثال همسر قهرمان ما این است که یک قرارداد وکیل که از دست داده است کار خود را به اتوماسیون. ما به عمد انتخاب کرد که حرفه ای, از همه آنهایی که ممکن است به یک نکته مهم از تحقیقات در مورد چگونگی بلندی از دست دادن شغل فقط نمی تواند مشاغل یقه آبی مانند کارگران کارخانه بلکه با درآمد بالا نقش مانند قرارداد وکلا. اما حتی بیشتر از ما گرفت و آن را فراتر از داده های خام در اتوماسیون آمار و ارقام و گوشت آن را. چه خواهد شد این اثر که تغییر از امن بالا پرداخت کار به یک زندگی از راه دور ad-hoc مجازی مباحث? چگونه آن را ضربه نه فقط با او ازدواج و حتی سیاست در امریکا ؟ …که کمی موضوع ما کشیده در ardors و اثرات کار از راه دور قطعا معلوم بود به موقع تر از ما فکر می کردم.

Military.com: “شبح ناوگان” و “سوختگی” مرکز در دو تا از آنچه هستند به عنوان بزرگترین تهدید کنونی به امنیت ملی: یک حذف توسط فن آوری های پیشرفته نظیر رقیب و اینترنتی نفوذ که نوبت ما سیستم ها و زیرساخت ها در برابر ما است. گاهی اوقات به نظر می رسد این تنها یک ماده از زمان تا زمانی که یکی از این حالات می آید درست است. جدا از سالم ترس چه چیزی می تواند به کسانی که در امنیت ملی را به دور از کتاب خود را برای آماده سازی بهتر برای این تهدیدات?

PS & AC: امیدوارم “سوختگی” به مردم و نه فقط یک خیالبافانه بخوانید که همه ما قطعا نیاز به در حال حاضر, اما همچنین نشان میدهد به آنچه ما تماس بگیرید “مفید تخیلی” یا “FICINT.” است که خواننده پیاده روی به دور از آن نه تنها سرگرم, اما مطلع و در نتیجه بهتر آماده شده است. آنها خواهد بود forearmed با شرایط مختلف و مفاهیم که در حال رفتن به بسیار مهم خواهد بود به آنها را به زودی به عنوان به خوبی به عنوان تجربه همراه با شخصیت های این نوع سوالات که ما — و آنها — همه باید به پاسخ. آن را ممکن است چیزی خاص مانند چگونه برای جلوگیری از این نوع از حملات سایبری مرد بد است قادر به جلو و یا آن را ممکن است چیزی گسترده تر مانند چگونه به حرکت اخلاقی و سیاسی و یا حتی خانواده معضل شخصیت مواجه است. در نهایت امید ما این است که خواندن “سوختگی” را می توان نه فقط یک شکل از سرگرمی است اما یک عمل آماده سازی و در نتیجه حتی پیشگیری است.

Military.com: هر دو از کتاب های شما صرف مقدار زیادی از زمان توصیف راه آینده تکنولوژی را encase ما-از هدست VR به عینک است که تفسیر آنچه که ما شاهد آن هستیم برای ما. شما چه هستند بزرگترین نگرانی ما افزایش گرفتاری با تکنولوژی ؟

PS & AC: ما با استفاده از داستان به بازی بازی های دوقلو طرف که گرفتاری. یک طرف چیزی است که بسیاری در ارتش می تواند گواهی دادن به. تکنولوژی یک ابزار است نه یک راه حل و یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط ما بلکه توسط ملت ما را به فکر کردن دشمنان. بنابراین یک موضوع کلیدی این است که چگونه برای همه ما با استفاده از آخرین و بزرگترین, خواهد, بد, بازیگران, برداری, است که همان فن آوری و آسیب پذیری جدید? یک داستانی تبدیل شده است به عنوان مثال واقعی که امنیت سایبر نقایص در زنجیره تامین که در “شبح ناوگان” و بدیهی است که تبدیل شد و حتی بیشتر از یک موضوع در پی آن است. در “سوختگی” ما نمی خواهید به بیش از حد دور است, اما اجازه دهید فقط می گویند آن است که با ظهور اینترنت از همه چیز و فقط به عنوان شما را با هوش مصنوعی و روبات های علمی تخیلی درست آینده شما نیز باید حملات از یک نوع و مقیاس ممکن است هرگز قبل از.

اما موضوع دیگر این است که چگونه حتی بیشتر آرمانی برای آینده برنامه ریزی می توانید بازی را به صورت کاملا dystopian حتی بدون که هالیوود-سطح حمله. خواننده شرح زیر قهرمانان ما از طریق یک جهان است که به دنبال برنامه ای گذاشته هر دو توسط دولت و کسب و کار برای آینده برای همه چیز از چگونه آنها برنامه ریزی برای انجام ردیابی اطلاعات برای تشخیص چهره در فروشگاه. آن را نمی ممکن است احساس کنید که راحت شاید حتی dystopian. شما ببینید که چگونه آن را می تواند به تضعیف و نه فقط روابط ما با دولت نیز یکی دیگر. جزئیات کمی اما وحشت زده در یک, در این کتاب این است که زمانی که ما قهرمان و دختر خود را در حال خودمانی استقبال با نام در استارباکس. اما آنها نمی دانند که آیا فرد پستال آنها در واقع آن را می داند و یا فقط با استفاده از نام آن فروشگاه را داده و برچسب آنها را با. که ain’t داستان های علمی تخیلی ،

Military.com: چه تقسیم کار برای هر دوی شما در یک پروژه شبیه به این ؟ و چگونه می توانم به شما در پیدا کردن زمان برای آن در میان همه دیگر خود را علمی و اتاق فکر کار می کند ؟

PS & AC: آن را درست کردم خیلی پیچیده تر است در حالی که در حال اجرا یک pop-up coronavirus homeschool را به خوبی!

هر دو از ما باید یک آرایه از شغل و بچه ها چند تا تاپیک همیشه تعادل در جریان است. ما توجه داشته باشید در گواهينامه که ما مشغول به کار در این کتاب همه جا از غرفه بچه تمرین بسکتبال برای تفنگ ساچمهای صندلی از یک درایو به یک تعطیلات خانواده. به همین دلیل آن است که بسیار ویژه برای ما است.

ما روند بین ما شبیه به چاپ 3D. ما آمده ایم تا با طراحی و سپس ما تبادل پیش نویس عقب و جلو و جلو و عقب در هر زمان به هر دو اضافه کردن اما همچنین برش و تغییر آن می شود تا این واقعا چیز پیچیده است.

Military.com: اگر آن را ممکن است برای پایان دادن به یک نکته مثبت: چه یکی از چیزهایی که شما می بینید که باعث می شود شما خوش بینانه در مورد آینده امنیت ملی ؟ ،

PS & AC: ارتش آمریکا نشان دهنده آنچه که ما به عنوان یک ملت است.

متنوع است, یادگیری سازمانی که همیشه نیست اما به طور مداوم خود را تجدید. حتی بیشتر از آن اجازه می دهد تا تبادل ایده ها نه تنها در داخل بلکه با مردمی مثل ما. ما تا به حال این فرصت شگفت انگیز برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات و ایده ها در همه جا از ستاد مشترک به برخی از 50 پایگاه های مختلف. همه که از تنوع زمینه های باز و تبادل ایده ها و یادگیری است که نمی توان در کشورهای مانند چین یا روسیه. این چنین شگفت انگیز قوت برای هر دو ملت ما و ارتش خود را, و ما بسیار افتخار به بازی یک بخش کوچک در آن است.

سوختگی در منتشر شد مارس 26.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de