او نه احساس نیاز — نیاز به سرعت.

64 سال سهوا خارج شده از یک هواپیمای جنگنده در طول وحشتناک joyride همکاران او فکر او می خواهم لذت بردن از با توجه به سی ان ان.

این مرد ناشناس هرگز ابراز علاقه به پرواز در یک جت مافوق صوت و تا به حال هیچ تجربه نظامی اما این گزارش گفت: همکاران به اشتباه فکر کردم او ممکن است مانند عجله را از طریق ابر در یک داسو هواپيمايی B هواپیما که می رسد سرعت حدود 900 کیلومتر در ساعت است.

با جت در حال حاضر در 2500 فوت بالاتر از زمین آن خلبان ادامه داد: برای بالا بردن بیشتر ترسناک تر مسافر. عامل ترس خود رسیده apex زمانی که sexagenarian رسیده به چیزی برای نگه داشتن بر روی ناخواسته فعال خود را به لحاظ قطر داخلی صندلی و راه اندازی شد از جت و به آسمان آبی روشن.

Unsuspecting فرانسوی را بد تنظیم کلاه پرواز را از سر خود را به عنوان وحشت زده مرد افزایش یافت و حتی بالاتر قبل از چتر نجات فعال شد, آوردن او را با خیال راحت به زمین در یک میدان در نزدیکی مرز آلمان.

او گرفته شده بود به یک بیمارستان برای ارزیابی است. خلبان دچار جزئی صورت صدمات گزارش شده ناشی از مسافر او را طرد.

یک تنظیم عصبی مسافر ساعت مچی بنا به گزارش ها حاکی از قلب او بود مسابقه زمانی که او برای اولین بار درباره فرودگاه اما او تصمیم گرفت به عنوان یک ورزش و رفتن را از طریق به ظاهر امن ماجراجویی. ثبت نام گزارش که پرواز یک بازنشستگی در حال حاضر برای مستمری که به کار گرفته شد توسط یک پیمانکار دفاعی.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط برایان Niemietz از نیویورک دیلی نیوز و به طور قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 نیویورک دیلی نیوز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de