فورت ورث نیروی دریایی پیمانکار است که با استفاده از قطعات فلز ضعیف تر از وعده داده شده به رهبری به زندان

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه در فورت وورث در روز پنج شنبه محکوم به 55 سال زندان برای دروغ گفتن به وزارت دفا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 تیر 1399

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه در فورت وورث در روز پنج شنبه محکوم به 55 سال زندان برای دروغ گفتن به وزارت دفاع امریکا در مورد نوع فلز خود شرکت استفاده می شود در داخل هواپیما است.

ریچارد هاید صاحب ویستا شرکت تولیدی التماس گناه در ماه اوت به ساخت یک ادعای نادرست در برابر ایالات متحده, باراک اوباما برای منطقه شمال تگزاس گفت.

ایالات متحده منطقه قاضی علامت پیتمن نیز محکوم Hyde 64 به پرداخت 100.000 دلار جریمه و به مدت سه سال از نظارت آزاد است.

هاید صورتحساب نیروی دریایی برای قطعات هواپیما که DOD بعدها متوجه شدند ساخته شده از فلز متفاوت از یکی از این شرکت گفت: این امر با استفاده از, با توجه به شرح مندرج حقایق ثبت شده در این مورد.

در ماه اوت 2014, ویستا تولید و ارائه پیشنهاد به دولت برای ارائه قطعات برای نیروی دریایی جنگ های هوایی مرکز هواپیما با توجه به تصریح حقایق پرونده. در $12,897.50 پیشنهاد این شرکت شامل یک نمودار با اشاره به اندازه گیری مشخصات و توضیحات از آلیاژ آلومینیوم 2024.

دولت پذیرفته ویستا پیشنهاد و هاید شروع به دنبال تولید کنندگان برای 22 برف پاک کن عقب نگهدارنده موجود در پیشنهاد.

هاید در بر داشت یک شرکت است که ارائه شده برای تولید قطعات با متفاوت ضعیف تر آلیاژ آلومینیوم 6061 برای $8,492. اگر چه ویستا قرارداد با نیروی دریایی مورد نیاز است که این شرکت با استفاده از آلیاژ آلومینیوم 2024, Hyde اعتراف کرد که او این پیشنهاد را پذیرفته و اجازه بخشی به تولید با آلیاژ 6061.

هاید اعتراف کرد که در ماه ژانویه 2015 او این قطعات تحویل داده شده به یک Defense Logistics Agency توزیع تسهیلات ایالات متحده دفتر دادستان گفت. او صورتحساب وزارت دفاع برای $12,897.50 و دریافت پرداخت. (Pittman نیز محکوم هاید به پرداخت این مقدار در جبران.)

cTests نشان داد که هاید شرکت کرده بود جایگزین 6061 آلیاژ برای آلیاژ 2024.

این مقاله نوشته شده توسط امرسون Clarridge از Fort Worth Star-Telegram بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Fort Worth Star-Telegram. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب