فورت هود شناسه سرباز دیگر را مرده پیدا کردن پست

مقامات ارتش امروز منتشر شد نام یک 1st سواره نظام لشکر سرباز که پیدا شد “بی توجه” در نزدیکی فورت هود تگزاس در ژوئیه 17.

Pvt. Mejhor Morta بدن داشت در مجاورت Stillhouse دریاچه در جنوب شرقی فورت هود با توجه به فورت هود انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: سرباز ونسا Guillen قتل در حال حاضر یک وحدت گریه برای نمایندگان مجلس

این حادثه در حال حاضر تحت بررسی توسط بل شهرستان کلانتر انتشار متحده است.

26 ساله و بومی از پنساکولا فلوریدا وارد ارتش گردید. 2019 به عنوان یک Bradley مبارزه با خودرو مکانیک و اختصاص داده بود به 1 سواره نظام را 1st Battalion, 5th سواره نظام هنگ 2 زرهی تیپ رزمی تیم در ماه مه سال 2020 با توجه به انتشار.

“شوالیه سیاه خانواده است که واقعا دل با غم از دست دادن خصوصی Mejhor Morta,” سرهنگ سرهنگ نیل آرمسترانگ فرمانده 1st Battalion, 5th سواره نظام گفت: در انتشار. “من می خواهم به ارسال من صمیمانه تسلیت خود را به خانواده, دوستان و عزیزان. افکار و دعاهای من با آنها در طول این زمان دشوار است.

“خصوصی Morta بزرگ بود سپاهی و این از دست دادن احساس توسط هر عضو در درون ما شکل گیری است.”

Morta جوایز و دکوراسیون شامل جنگ جهانی علیه تروریسم خدمات مدال ملی دفاع مدال خدمات و سرویس روبان با توجه به انتشار.

Morta مرگ زیر اخیر مرگ و میر ناشی از دو فورت هود سربازان. در اواخر ماه ژوئن هود مقامات اعلام کرد که اسکلتی باقی مانده است در بر داشت در کیللین تگزاس شده بود مثبت شناسایی شده به عنوان کسانی که از Pvt. گرگوری مورالس هود سرباز که رفت از دست رفته در ماه اوت است.

و در جولای 6, مقامات ارتش در هود تایید کرد که بقایای انسانی کشف شده در نزدیکی عظیم تگزاس پست تا به حال شناخته شده به عنوان Spc. ونسا Guillen است.

Guillen, a 20-year-old 3rd سواره نظام هنگ سرباز ناپدید شده در مارس 22, بود اتهام قتل توسط ارتش Spc. هارون رابینسون با توجه به جولای 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما غربی منطقه از تگزاس.

Guillen مورد تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای قانونگذاران و طرفداران زن جانبازان که در حال حاضر فراخوانی برای پایان دادن به فرهنگ آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی در ارتش ایالات متحده است.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: فورت هود به طور کلی باعث Facebook درخواست برای پیدا کردن گم شده سرباز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>