فورت هود خانواده شکایت و ادعا تهدید کننده زندگی در قالب بر پایه مسکن

نه ارتش و خانواده های تحت پیگرد خود را به بخش خصوصی واگذار پایه مسکن صاحبخانه در فورت هود تگزاس بیش از آنچه آنها می گویند شدند و تهدید کننده زندگی سطح قالب و “اسفناک” شرایط در خانه های خود که خراب وسایل خود را.

کت و شلوار ظ روز دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در سن آنتونیو اتهامات که مشکلات رخ داده در طول و پس از یک رسوایی در سال 2018 و 2019 بیش از شرایط زندگی در مسکن نظامی جوامع در سراسر کشور.

جزئیات بعدی: نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا خواهد بود در میان اولین به کار COVID-19 واکسن مقامات می گویند

شکایت از خانواده های نظامی پس از گزارش رویترز جزئیات خرابی و شرایط خطرناک در بخش خصوصی موفق بر پایه مسکن باعث وعده از شرکت ها و وعده از مقامات نظامی و نمایندگان مجلس برای رفع مشکلات.

اما این مسائل از بین نرفته است با توجه به خانواده در فورت هود. در 83 صفحه طرح دعوی در دادگاه به اتهام آنها که فورت هود مسکن خانواده LP FHFH, Inc., و قرض و اجاره با ما مشارکت عمومی, LLC موفق به درستی مسائل در خانه های خود از جمله خطرناک متحده خرابی مداوم رطوبت و سطح بالا از قالب.

خانواده های گزارش توسعه آسم, خارش پوست, خون دماغ تاری دید مزمن تنفسی مسائل و پریشانی روانی در حالی که زندگی در پایه. یک خانواده گفت: خود را قدیمی ترین کودک سرفه خونی و اقدام به خودکشی قبل از اینکه مبتلا به افسردگی شدید. که افسردگی کودک گفت: شروع “زمانی که او تا به حال به پرتاب کردن تمام قالب های آلوده” ،

“فورت هود است که با نام مستعار “بزرگ مقام” اما خدمات اعضا و خانواده های آنها را کشف کرده اند که زندگی چیزی وجود دارد اما ‘،’ بسیاری از خدمات اعضای’ زمان زندگی شده است وجود دارد خدشه دار غفلت گه شرایط زندگی در ارسال مسکن است که باعث شده تا خدمات اعضا و خانواده های آنها آسیب اموال شخصی آسیب و بیماری و اندوه و توهین” گفت: رایان رید یک وکیل با Pulman, Cappuccio & Pullen, LLP., یکی از شرکت های حقوقی به نمایندگی از این گروه است.

با توجه به آخرین در یک سری از اقدامات قانونی صورت گرفته توسط خانواده های نظامی وی از سوی مامورین که شرکت هایی که مدیریت نظامی مسکن نقض قرارداد متعهد تقلب درگیر فریبنده شیوه های تجارت و جرم انگاری ناخالص.

در سپتامبر گذشته یک خانواده دریایی اهدا شد $2 میلیون نفر در یک دست کت و شلوار در برابر سن دیگو مسکن خانواده و پدر و مادر شرکت لینکلن نظامی مسکن ادعا که, آب, آسیب, قالب ویران و شرایط را در خانه خود Marine Corps Recruit Depot San Diego باعث مشکلات بهداشتی و آسیب به اموال خود را. اما یک قاضی دستور داد یک محاکمه جدید در ماه دسامبر گفت: این جایزه بیش از حد بود.

پرونده مشابه واصل شده اند بیش مسکن در فورت مید مریلند و سن آنتونیو.

در فورت هود, کت و شلوار, خانواده توصیف تلاش برای مسائل حل و فصل شود. اما این پست و مسکن آنها گفت: خار نگرانی در زمان کلید های میانبر در ساخت تعمیرات و یا به سادگی نمی رفع مشکلات.

Sgt. Jason Kiernan و سارا Kiernan زن و شوهر که قدیمی ترین پسر مبتلا به افسردگی پس از زندگی در فورت هود گفت: آنها با تجربه ديسترس تنفسی زندگی در خانه خود را و همه فرزندان خود را به حال مشکلات.

Jason Kiernan یک دریایی سپاه veteran با مبارزه با استقرار در عراق و افغانستان گفت: او تجربه میگرن و تا به حال برای از بین بردن برخی از تجهیزات نظامی و لباس با توجه به قالب آلودگی.

در یک نقطه در خانه خود را در درام آهنگ دنباله یکی از فرزندان خود را از طریق کاهش خیس یک دیوار در اتاق خواب خود را آشکار گسترده قالب پشت تیغه با توجه به طرح دعوی در دادگاه. خود را جوانترین فرزند به دنیا آمد در حالی که خانواده در خانه زندگی می کردند که گفته می شود با تجربه چنین گسترده زجر تنفسی در خانه ای که او فرستاده شد به پست بيمارستان و سپس medevaced به یک بیمارستان کودکان که در سن دو ماه او صرف 20 روز در اطفال در بخش مراقبت مؤثر است.

پس از یک دکتر با ابراز نگرانی از سلامت کودک فورت هود مسکن خانواده قرار داده Kiernans در یک اتاق با یک تخت ملکه و خروج مبل که آنها سه فرزند خود را از جمله نوزاد اکسیژن و دو سگ زندگی می کردند تا زمانی که آنها نقل مکان کرد و از دولت با توجه به کت و شلوار.

برای گروهبان. 1st Class ویلیام همیلتون و کورتنی همیلتون وظیفه در فورت هود در نهایت به یک شروع بد زمانی که زن و شوهر نقل مکان کرد و به یک پایه و بلافاصله مواجه آتش مورچه ها در حیاط خلوت. آنها شروع به تجربه عجیب و غریب از نشانه های سلامت در خانه است که آنها به عنوان بو دائما مانند “بیات Fritos” با توجه به کت و شلوار.

در ماه ژوئن سال 2019 به عنوان کورتنی همیلتون تمیز کردن کف حمام کاشی ظهور آشکار یک لایه تیره قالب زیر با توجه به طرح دعوی در دادگاه. این قالب تا به حال نفوذ subflooring با توجه به Hamiltons اما فورت هود خانواده مسکن کاهش یافته است به حذف subflooring و به جای آن به سادگی جایگزین کف و فرش کت و شلوار مدعی.

یک سخنگوی شرکت گفت: فورت هود خانواده مسکن معتقد است این “عمل مناسب” و آماده است تا “تمام اقدامات لازم را برای دفاع از این اتهامات است.”

او افزود که این شرکت با سیاست های است که اطمینان حاصل شود پاسخ آن را به ساکنان’ درخواست برای تعمیر و نگهداری.

“تیم ما در حال اختصاص داده شده به ارائه کیفیت مسکن به خانواده های نظامی ما در خدمت است. این یک کار است که ما را بسیار جدی است و به ما این افتخار را دارد که” با توجه به بیانیه ارائه شده توسط این شرکت است.

یک فورت هود گفت: پایه مقامات آگاه از طرح دعوی در دادگاه است اما به نظر در آن و یا اتهامات.

“قرض دادن و اجاره [است] اکثریت (کنترل) شریک و ارتش [است] اقلیت. خصوصی سازی فورت هود خانواده مسکن تصویب شد توسط ارتش در سال 2001 تحت مسکونی جوامع ابتکار برنامه” تام Rheinlander مدیر فورت هود امور عمومی است.

شرکت های دیگر به نمایندگی از خانواده های کت و شلوار شامل قانون دفاتر از James R. Moriarty, هوستون; وات Guerra LLP, San Antonio; و جانسون Reist PLLC, Plano, Texas.

اضافی احزاب در کت و شلوار شامل گروهبان. 1st Class عیسی و Emilee قهوه ای; گروهبان دوم ، استفان و آلیسون شیا; گروهبان دوم ، آدم و تیفانی Vaughn; کارکنان Sgt. James and Brittney Butler; Spc. جان و لیلی کلی; سروان. مایکل و سارا Jo Proulx; و بازنشسته گروهبان. ملیسا و ساموئل داگلاس.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و غرامت برای خانواده ها برای از دست دادن وسایل شخصی خود را روانی غم و اندوه آسیب های اقتصادی و آینده هزینه های مرتبط با شرایط پزشکی مرتبط با قرار گرفتن در معرض.

فورت هود مسکن خانواده موفق 5,617 خانه در فورت هود. در سراسر کشور با توجه به طرح دعوی در دادگاه شرکت های خصوصی مدیریت بیش از 200,000 نظامی خانه و یا 99 درصد از پنتاگون سهام مسکن.

اما در حالی که وزارت دفاع و خدمات قرار است به اعمال نظارت بر قراردادها و موافقت نامه با شرکت های آنها تا حد زیادی موفق به انجام این کار.

در سال 2019 ملی دفاع مجوز قانون مورد نیاز وزارت دفاع به بازرسی خانه حل و فصل مسائل و اجرای اصلاحات به اطمینان حاصل شود که این مشکلات نمی عود. آن را نیز اتمام حجت مستاجر منشور حقوق که شامل 15 شرایط مسکن دفاتر باید به توافق برسند از جمله حق داشتن یک خانه در دستور کار سریع و تعمیرات.

وزارت دفاع همچنین در حال کار بر روی تلاش برای ارائه خدمات اعضا با حقوق برای دریافت یک تاریخ تعمیر و نگهداری از خانه های خود و خودداری اجاره اگر اختلافات خود را با صاحبخانه در حال حل و فصل نیست.

نظامی مسکن, حمایت شبکه های زیر گروه پس از تشکیل رویترز’ برنده جایزه سری منتشر شد به نام فورت هود کت و شلوار “یک گام به سمت پاسخگویی” است که مورد نیاز است از وزارت دفاع و یا شرکت های مسکن باید ثابت نیست مشکلات دیرینه.

“این شرکت ها باید مورد بررسی در مقیاس بزرگتر خود را آشکار نقض از خدمات اعضا و مستاجر حقوق تنها در حال حاضر پاسخگو از طریق دادخواهی. خانواده های نظامی ما سزاوار امن و قابل دسترس در خانه بدون نیاز به دنبال مشاوره حقوقی” سازمان ” در بیانیه ای گفت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: رنگ سرب و آزبست کاهش برنامه های پاییز کوتاه در خانواده نظامی مسکن: IG

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>