سابق VA پالو آلتو متخصص قلب و عروق تحت تعقیب در مورد اتهام باتری

یک هیئت منصفه فدرال تحت تعقیب رئیس سابق قلب و عروق در وزارت امور ايثارگران پالو آلتو مرکز پزشکی اتهام جنسی باتری ادعا که او حمله دیگری VA دکتر زمانی که این دو با هم کار می کرد در بیمارستان در سال 2017.

دکتر جان Giacomini, 71, از, Atherton, کالیفرنیا, مجرم شناخته شد در هفته گذشته به اتهام که او مشغول ناخواسته و nonconsensual تماس جنسی با یک تابع پزشک در دسامبر 2017.

جزئیات بعدی: گروه تهدید به شکایت و بیش از نازی نمادهای ملی جانبازان گورستان

او تا به حال شده است رئیس بیمارستان قلب و عروق وزارت برای 30 سال بود و همچنین یک استاد طب قلب و عروق در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی.

در پالو آلتو روزانه پست گزارش داد که Giacomini شده و در مرخصی اداری از دانشگاه استنفورد در ژوئن 2018 زمانی که شکایت علیه او باعث یک بررسی. او پس از برکنار شد استنفورد.

او همچنین دیگر کارکنان در بیمارستان VA. مرکز پزشکی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر و یا سوال در زمانی که Giacomini چپ و.

او از زندان آزاد شد $200,000 باند و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور در سکویا بیمارستان در شهر ردوود کالیفرنیا تحت نظارت ایالات متحده پیش از محاکمه خدمات در سان خوزه.

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده روزانه پست Giacomini درگیر در “رفتارهای جنسی طبیعت” با کارمند پس از او به او گفت که او نمی خواست به ارتباط با او دیگر از دوستان است.

این تحقیقات همچنین نشان داد که Giacomini ممکن است propositioned دیگر زن تابع در VA.

در طول این تحقیقات توسط VA دفتر بازرس کل Giacomini نگهداری می شود که تماس با رضایت طرفین بود.

آنتونی برنج Giacomini وکیل خبر داد و گفت: کیفرخواست است “گیج کننده.” او اضافه کرد که او تا به حال دیده نشده جدید دادگاه اسناد و مدارک که مهر و موم شده باقی می ماند. اما بر اساس تحقیقات او گفت: آن را “به نظر می رسد این امر می تواند فدرال آزار و اذیت طرح دعوی در دادگاه و نه یک پرونده جنایی.”

“ما هنوز هم شگفت زده هستند که فدرال شارژ خواهد آمد در این مدت پس از انجام” برنج گفت. “من فکر می کردم وجود دارد خواهد بود یک حس فوریت در مورد پرونده” اگر Giacomini در نظر گرفته شد یک تهدید برای دیگران.

از آنجا که اتهام انجام است و اموال و دفتر بازرس کل ارجاع پرونده به باراک اوباما برای محاکمه فدرال.

اگر محکوم Giacomini چهره یک جمله حداکثر دو سال زندان و جریمه تا 250.000 دلار به عنوان جبران.

او انتظار می رود به اولین دادگاه ظاهر ژوئیه 7 در ایالات متحده دادگاه منطقه از شمال کالیفرنیا.

کیفرخواست دوم مربوط به تجاوز جنسی در یک مرکز پزشکی VA هفته گذشته است. یک پزشک سابق در بکلی امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی در غرب ویرجینیا بود تحت تعقیب به اتهام او مورد آزار جنسی نر بیماران در این مرکز بیش از طول شش ماه.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: تجاوز جنسی گزارش آزار و اذیت شکایت ظهور در ارتش ایالات متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>