سابق و دکتر تحت تعقیب به اتهام بیمار سوء استفاده جنسی, نقض حقوق مدنی

یک پزشک سابق در بکلی امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی در غرب ویرجینیا, مجرم شناخته شد در این هفته به اتهام او مورد آزار جنسی نر بیماران در این مرکز بیش از طول شش ماه و نقض حقوق مدنی خود را.

دکتر جاناتان یاتس, دکتر از استخوان درمانی دستگیر شد مارس 2. او شده است تحت بررسی از سپتامبر گذشته بیش از اتهامات سوء استفاده جنسی در طول عمل خود را در وزارت امور سربازان بازنشسته.

با توجه به وزارت دادگستری انتشار اخبار سه شنبه یک هیئت منصفه فدرال متهم او را در پنج فقره محروم جانبازان از حقوق مدنی خود را تحت قانون رنگ — در نظر گرفتن قانون اساسی خود حق قصاص را — و دو فقره سوء استفاده جنسی تماس بگیرید.

اتهامات دنبال یک شکایت کیفری ماه گذشته در برابر یاتس ادعا او groped بیمار دیگر.

با توجه به انتشار یاتس بررسی حداقل شش بیماران جنسی و تعرض به آنها در طول قرار ملاقات خود را. او به طور موقت تثبيت شده یک بیمار توسط ترک خوردگی گردن خود را-به رغم درخواست های کهنه که او نمی این روش — و سپس تعرض او با توجه به اسناد دادگاه.

مرتبط با: West Virginia, دکتر, اتهام, Groped, بیمار

یاتس با استفاده از سوزن طب سوزنی برای ناتوان ساختن یکی دیگر از کهنه بیمار و سپس ماساژ او را بدون هیچ دلیل پزشکی برای درمان با توجه به کیفرخواست.

به اتهام سوء استفاده رخ داده بین سپتامبر 2018 و فوریه 2019.

در سپتامبر گذشته VA دفتر بازرس کل اعلام کرد آن مشغول به کار بود با اجرای قانون فدرال برای بررسی اتهام تجاوز جنسی در بکلی تسهیلات.

اعلام این خبر همزمان با دیگر تحقیقات مربوط به مرگ حداقل 11 نفر در Louis A. Johnson VA Medical Center در کلارکسبرگ, West Virginia. حداقل سه نفر از کسانی که مرگ و میر مرتبط شده اند به کشنده تزریق انسولین است. در حالی که بازداشت شده اند در این موارد خانواده ها حداقل دو جانبازان را در پرونده قتل غیر عمدی مناسب در برابر VA.

در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد بکلی VA پزشکی مرکز عمومی امور سارا یوغ فقط گفت: “این فرد نیست و کارمند و نبوده است از جولای 23, 2019.”

بخش مورگان یاتس وکیل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پس از اخبار هر دو مورد شکست دیابت Joe Manchin D-غرب ویرجینیا تحت فشار قرار دادند تا برای جلسات در این موارد است.

“ملت ما جانبازان شایسته جهان-کلاس مراقبت و هرگز نباید ترس از سوء استفاده در دست یک حرفه ای پزشکی. من امیدوارم که دکتر یاتس کیفرخواست به ارمغان می آورد راحتی به برخی از جانبازان و خانواده های نهفته خود را نفرت انگیز رفتار” او در بیانیه ای گفت به Military.com.

Manchin اضافه شده است که او در این هفته با دزموند McMullan را بکلی VA جدید مرکز پزشکی, مدیر منصوب ماه گذشته و مطمئن بود که “این نوع از سوء استفاده هرگز دوباره رخ می دهد.”

اگر محکوم یاتس می تواند در صورت زندگی در زندان با توجه به آزادی.

رسیدگی به اتهامات علیه یاتس در ادامه با توجه به دفتر تحقیقات فدرال. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با این اداره در 1-800-225-5342.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: VA به پرداخت بیش از 1 میلیون دلار برای جانبازان به حل و فصل نامناسب درمان دعاوی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>