سابق میرامار تفنگداران دریایی ملوان اعتراف به گناه در $65 میلیون Tricare مورد تقلب

سه نظامی سابق خدمات اعضا بر Marine Corps Air Station میرامار از جمله یک دریایی از چولا ویستا گناه التماس کرد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

سه نظامی سابق خدمات اعضا بر Marine Corps Air Station میرامار از جمله یک دریایی از چولا ویستا گناه التماس کرد روز سه شنبه در دادگاه فدرال به شرکت در حدود 66 میلیون تقلب طرح که هدف Tricare نظامی پزشکی ارائه دهنده بیمه.

دادستان فدرال اعلام کرد اتهامات عنوان شده علیه اضافی شنبه در برابر اتهام سرکردگان این طرح تقلب, یک, تنسی, زن و شوهر که دادستان ها می گویند متقلبانه انباشته 45 میلیون دلار با استفاده از تفنگداران و ملوانان مستقر در سان Diego شهرستان به عنوان آلت برای جذب دیگر اعضای خدمات به شرکت در باز پرداخت طرح.

این زن 56 ساله جیمی کالینز و 33 ساله, همسرم, اشلی, باید التماس کرد گناه نیست به اتهامات متعدد مربوط به این طرح در حالی که حداقل هشت متهم در حال حاضر گناه التماس کرد. دادستان ادعا شوهر و همسر خود بد بدست ثروت به خرید ملک در اطراف تنسی, استون مارتین, اتومبیل و قایق بادبانی.

کسانی که التماس گناه در سن دیگو پنج شنبه شد جرمی Syto 26 ساله در دریایی از چولا ویستا و همچنین 33 ساله Kyle, Adams, نیروی دریایی, ملوان از Victoria, Texas و 32 ساله دریایی Daniel Castro از بلوط چمن بیمار است.

Syto Adams و کاسترو بودند همه بر اساس در میرامار. آنها پذیرفته شده به کار به عنوان استخدام برای جیمی و اشلی کالینز و تنظیم شده بود محکوم به اعدام در ماه سپتامبر.

در مرکز اتهام طرح در حال ترکیب داروها — داروهای است که سفارشی ساخته شده توسط داروسازان به خیاط به یک بیمار نیاز دارد و به طور قابل توجهی گران تر از نمونه داروهای تجویزی. مواد تشکیل دهنده هستند نه FDA تایید شده است.

اعضای نظامی در سن دیگو می تواند پرداخت به استخدام خدمات دیگر اعضا برای شرکت در یک جعلی پزشکی مطالعه با توجه به اتهامات. شرکت کنندگان شرح داده شده توسط دادستان به عنوان "نی ذینفع" پرداخت شد $100 به $300 به صحبت با یک پزشک در پزشکی از راه دور در جلسه خواهد بود و تجویز دارو ترکیب.

دادستان ها ادعا می کنند که پزشکان و متخصصان پزشکی به کار گرفته شده توسط جیمی و اشلی کالینز پس از آن ثبت نام در این نسخه اما به جای ارسال آنها را به "نی ذینفع" متهمان خواهد به جای ارسال آنها را به یک یوتا داروخانه که پر از نسخه و دریافت "عظیم بازپرداخت" از Tricare.

حداقل پنج نفر از جمله دو نیروی دریایی و شرکت های بزرگ صاحب یوتا داروخانه قبلا گناه التماس کرد برای نقش خود را در پس زدن طرح. یکی از تفنگداران دریایی سن دیگو ساکن جاش مورگان نیز بر اساس در میرامار.

دیگران که مجرم شامل دو ایالت تنسی و پزشکان و کارل Lindblad و سوزان Vergot و یک پرستار پزشک Candace Cravens که مشغول به کار در یک کلینیک های اجرا شده توسط جیمی و اشلی کالینز و امضا کردن در نسخه جعلی.

این مقاله نوشته شده توسط Alex Riggins از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب