سابق دریایی جلب 3 سال کاهش یافته و از ساختمان در حال سوختن

کالامازو, میشیگان -- ابتلا به یک کودک که بود کاهش یافته و از یک ساختمان در حال سوختن بود فقط فیلیپ شاهد انجام

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 تیر 1399

کالامازو, میشیگان -- ابتلا به یک کودک که بود کاهش یافته و از یک ساختمان در حال سوختن بود فقط فیلیپ شاهد انجام کار خود را.

سابق دریایی ایالات متحده و سابق فوتبال بازیکن در کالامازو دبیرستان مرکزی نمی خواهند به رسمیت شناختن ویژه برای کمک به صرفه جویی a 3-year-old boy از آتش یک آپارتمان در شهر فینیکس, آریزونا. شاهد یک بدن محافظت امروز گفت: حفاظت از دیگران است فقط بخشی از کار خود را.

مرتبط: ملوان در دست بررسی پس از Recanting ادعا می کند او نجات بچه ها از ساختمان در حال سوختن

شاهد اعتبارات آموزش خود را به عنوان یک تفنگدار دریایی و مامور امنیتی و غرایز خود را برای واکنش است.

"این کار من است" شاهد گفت. "این همه سریع آن تاری. آن تونل چشم انداز به عنوان من در حال اجرا بود. من نمی بینم چیزی جز کودک."

شاهد 28, گیر افتاد, این پسر جوان که کاهش یافته بود از بالکن آپارتمان جولای 3.

با توجه به ABC15 در آریزونا و پسر 8 ساله و دختر هر دو را به بیمارستان منتقل کنن. مادر بچه مرده در آتش ABC15 گفت.

شاهد دستگیر شد در تصویری کمک به صرفه جویی در زندگی پسر.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط WWMT را اندی فلفل.

کالامازو بومی در خدمت چهار سال در ارتش پس از اتمام یک سال در کالامازو Valley Community College, شاهد گفت: در مصاحبه با MLive. قبل از کالج او چهار سال به عنوان یک گیرنده گسترده و linebacker در کالامازو مرکزی.

او نقل مکان کرد و به آریزونا حدود یک سال پیش و در حال حاضر با این نسخهها کار در اجرایی حفاظت و یا به عنوان یک محافظ بدن, او گفت:. او در یک آپارتمان برای یک تمرین که صبح هنگامی که او شنیده ام مردم فریاد خارج و او شروع به پریدن کرد به عمل شاهد گفت.

"من قادر به گرفتن کفش من," او گفت:. "من دویدم از پله ها پایین پابرهنه."

سپس او شروع به دنبال به ببینید که چه کسی نیاز به کمک.

"همانطور که من در حال اجرا بود من دیدن نوزاد آماده به پرتاب از پاسیو" شاهد گفت. "چیزی که بعد از شما می دانید او helicoptering در هوا و من او را گرفتن."

شاهد گفت که کودک پا مجروح شد در پاییز اما این که سر خود را و ارگان های بزرگ محافظت می شدند.

"پوست او ذوب کردن جسد او را" شاهد گفت. "او خونریزی بود."

شاهد گفت که او در حال حاضر در حال جستجو در منطقه و بیمارستان برای کودکان به منظور تلاش برای ارائه هر گونه کمک او می تواند.

"من می خواهم صادقانه به درگیر در کودکان و نوجوانان' زندگی" شاهد گفت: "از آنجا که من می دانم که آنها تا به حال یک تجربه آسیب زا و من می دانم که زندگی خود را برای همیشه لطفا برای تغییر."

شاهد گفت که او به دنبال ندارد توجه و امیدوار است او می تواند کمک به کودکان آسیب دیده از آتش.

"در این وضعیت اگر من می تواند با استفاده از این پلت فرم برای دریافت این بچه ها به کمک آن می بود," او گفت:. "من نمی نیاز به هر گونه. من نمی خواهم هر گونه کمک و یا بیش از حد برای به رسمیت شناختن این. من فقط احساس می کنم مثل من در انجام کار من است."

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط Kayla میلر از MLive.com Walker, Mich. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 MLive.com Walker, Mich.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب