سابق فورت براگ سرباز محکوم به سرقت از ارتش

سابق فورت براگ سرباز محکوم شده در دادگاه فدرال روز شنبه به دو سال زندان و دستور به پرداخت 250.000 دلار در جبر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

سابق فورت براگ سرباز محکوم شده در دادگاه فدرال روز شنبه به دو سال زندان و دستور به پرداخت 250.000 دلار در جبران برای سرقت از ارتش با توجه به باراک اوباما برای منطقه شرقی کارولینای شمالی.

برایان آلن, 35, از, لوئیزیانا با استفاده از موقعیت خود به عنوان یک ملک در کتاب افسر با 4 گردان 3 نیروهای ویژه در فورت براگ به سرقت اقلام است. آلن تحت پوشش سرقت با کاهش الکترونیکی موجودی است که کاهش تعداد موارد انتظار می رود در موجودی فیزیکی با توجه به انتشار اخبار.

آلن محکوم شد توسط رئیس ایالات متحده قاضی Terrence W. بویل.

با توجه به اسناد دادگاه آلن جعل امضای یک سرباز دیگر برای سرپوش گذاشتن بر سرقت. این اموال به سرقت رفته شامل 43 پیشرفته دید در شب, عینک نظامی آمریکا حساس مورد ساخته شده به مشخصات نظامی که مورد نیاز demilitarization و تخریب مطابق با وزارت دفاع آمريكا ،

این مقاله نوشته شده توسط ملودی قهوه ای-Peyton از فایت ناظر N. C. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فایت ناظر N. C.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب