سابق گارد ساحلی ستوان متهم طرح به دنبال برداشت گناه

SILVER SPRING, Md. — سابق گارد ساحلی ستوان متهم به توطئه قتل با انگیزه های سیاسی و با الهام از راست قاتل توده

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 خرداد 1399

SILVER SPRING, Md. — سابق گارد ساحلی ستوان متهم به توطئه قتل با انگیزه های سیاسی و با الهام از راست قاتل توده خواسته یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه به او اجازه برداشت خود را از گناه و یا دیگری پرتاب کردن خود از جمله بیش از 13 سال در زندان است.

در دادگاه تشکیل پرونده یک وکیل مدافع استدلال کرد که کریستوفر حسون را 160-ماه زندان شد و در حدود چهار برابر طولانی تر از صدور حکم دستورالعمل را به نام اگر ایالات متحده در منطقه قاضی جورج هازل تا به حال نه به اشتباه اعمال یک "تروریسم تقویت" به جمله.

دادستان نمی شارژ حسون, 50, با هر گونه تروریسم و جرائم مربوط. او التماس کرد گناه در ماه اکتبر گذشته به داشتن ثبت نشده و unserialized خفه کن که معتاد به مواد مخدر و در اختیار داشتن سلاح گرم و در اختیار داشتن غیر قانونی از ترامادول یک داروی مسکن مخدر.

قاضی "به وضوح اشتباه با پیدا کردن حسون به جرائم در نظر گرفته شده برای ترویج یک جرم فدرال تروریسم" دستیار فدرال مدافع کالن مکبث نوشت.

دادستان باید تا 29 ژوئن در نوشتن پاسخ به مکبث را پر کردن. درخواست تجدید نظر ثبت شده با 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

دادستان فدرال به نام حسون داخلی تروریستی و خود توصیف سفید ملی. در یک دادگاه قبل از تشکیل پرونده دادستان گفت: حسون به نظر می رسد به برنامه ریزی حملات با الهام از مانیفست آندرس بریویک نروژی راست تروریستی که منجر به کشته شدن 77 نفر در سال 2011 بمب و تیراندازی داد و بیداد.

دادستان ها همچنین ادعا کرد حسون کشید تا آنچه به نظر می رسد به یک برنامه صفحه گسترده لیست آمار نامگذاری مجلس نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری از جمله الیزابت وارن. او همچنین به ذکر چند شبکه تلویزیونی روزنامه نگاران از جمله MSNBC کریس هیز و جو Scarborough و سی ان ان Chris Cuomo و ون جونز.

زمانی که محققان جستجو حسون زیرزمین آپارتمان در سیلور اسپرینگ مریلند آنها در بر داشت 15 اسلحه از جمله هفت تفنگ و بیش از 1000 مهمات.

استفان هارت دفاع شاهد است که یک متخصص در خطر خشونت را ارزیابی و رد دادستان' نظریه که حسون در نظر گرفته شده برای انجام یک حمله.

مکبث گفت: دادستان " ادعا می کند در درجه اول بر اساس یک تعداد انگشت شماری از جستجوهای اینترنتی و دو فرستاده نشده نامه او نوشت: بیش از یک سال قبل از دستگیری او. حسون وکلا باید سوال که چرا مقامات فدرال نیست و تولید هر گونه گزارش به حمایت از ادعای خود را که حسون شد در واقع یک خطر خشونت.

"شکست خود را به انجام این کار نشان می دهد که هر دو دولت انجام یک تهدید ارزیابی و پیدا حسون غیر خشونت آمیز و یا آن تمایلی به انجام یک ارزیابی از آنجا که از آن می ترسید نتایج نشان می دهد حسون بود و نه یک تهدید. هر دو امکانات تضعیف (درخت فندق) واقعی پیدا کردن" مکبث دوشنبه نوشت.

حسون تا به حال با آن مواجه حداکثر حبس از 31 سال در صدور حکم است.

هازل گفت که او معتقد است این افسر آماده شد برای انجام یک "جرم تلفات حمله به عنوان یک راه برای عمل خود را سفید نمایش ملی."

"نیاز به محافظت از بالاترین اهمیت است" قاضی گفت.

حسون گفت: او هرگز آزار کسی در زندگی خود و نبود برنامه ریزی برای صدمه زدن به هر کسی که "در هر شکل و فرم." اما او عذرخواهی به خانواده اش همکاران و به مردم گفت: او می دانست که اقدامات او احساس خطر بسیاری از مردم است.

"من خجالت می کشم با این چیزها و متاسفم برای درد آنها ناشی از" او گفت:.

Adm. کارل شولتز گارد ساحلی این فرمانده گفته است حسون بود که "غیر ارادی جدا" از گارد بدون "هر گونه حقوق و مزایا و بازنشستگی پرداخت که او ممکن است در غیر این صورت برخوردار شده است."

این مقاله در نوشته شده بود توسط مایکل KUNZELMAN از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن