سابق ارتش طبیب می شود دوم ستاره نقره ای بیش از 50 سال پس از صرفه جویی 10 در ویتنام

یک کهنه سرباز جنگ ویتنام است و دوم خود را دریافت کرد ستاره نقره ای بیش از پنج دهه پس از او به دست آورده و آن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

یک کهنه سرباز جنگ ویتنام است و دوم خود را دریافت کرد ستاره نقره ای بیش از پنج دهه پس از او به دست آورده و آن را در یک نبرد شدید در یک پایگاه دشمن اردوگاه که در آن او را نجات داد زندگی 10 سرباز دیگر.

بارت "Doc" Fabian یک طبیب با 11th زرهی هنگ سواره نظام در طول جنگ موفق به دریافت مدال طی مراسمی در کنگره کریس اسمیت در ملک موروثی, N. J., در روز شنبه.

او وعده داده شده است مدال یک روز پس از تقریبا hourlong نبرد مارس 13 سال 1969 اما "این هرگز اتفاق افتاده است و من اجازه دهید آن را بروید" Fabian گفت.

اما او شروع به دنبال آن دو سال پیش امید به آن را به اشتراک با خواهر دوقلوی یکی از 19 سربازان کشته شده در جنگ -- وسیله نقلیه خود را فرمانده -- او گفت: در یک مصاحبه ویدئویی ضبط شده توسط MidJersey.اخبار بعد از مراسم.

در مارس نبرد Fabian چپ "ایمنی نسبی خود را از سواره نظام زرهی حمله به خودرو" به تمایل به رفقای مجروح ساخت چندین سفر به جبهه گیری برای درمان آنها و حرکت آنها را به ایمنی و گفت: استناد اسمیت از خواندن در این مراسم است.

Fabian همچنین کشته شدن دو جنگنده های دشمن با خود اسلحه کمری و بهبود بدن از چندین کشته رفقای استناد گفت.

شش نفر از سواره نظام خود را نیروهای نظامی کشته شدند از جمله دوستان نزدیک گفت: بیانیه ای از اسمیت ،

"با تشکر از شما برای شجاعت خود را -- آن را فقط فوق العاده" اسمیت گفت: Fabian در این مراسم است.

این ستاره نقره ای است که ارتش سوم-بالاترین دکوراسیون برای مبارزه با شجاعت. Fabian نیز به دست آورده و دو برنز ستاره های بنفش دو دل و یک ارتش تقدیر مدال با شجاعت در طول سال به او خدمت در ویتنام است.

او به دست آورده زودتر ستاره نقره ای در تاریخ 11 ژانویه سال 1969 در بینه طولانی استان, که در آن تمام خدمه خود پرسنل حامل زخمی شد زمانی که جوخه خود کمین شد.

Fabian در زمان به طور کامل در معرض موقعیت او به عنوان درمان و تخلیه زخمی شدند. و سپس بازگشت به مبارزه او برداشت مسلسل و گذاشته سرکوبگر آتش قبل از شکستن دشمن حمله که نزدیک به تصرف گروه دیگری از زخمی آمریکایی است.

"این در مورد افراد خود را. شما فقط سعی کنید برای انجام بهترین خود را بنابراین ما همه خانه" Fabian گفت.

هارولد فریتز فرمانده نیروهای نظامی خود را در طول ماه ژانویه نبرد به دست آورده و مدال افتخار برای شجاعت آن روز. در میان دیگر اقدامات قهرمانانه زخمی افسر مسلح تنها با یک هفت تیر و سرنیزه رهبری تلاش برای دفع موج دوم حمله.

پس از Fabian مشترک داستان خود را از مارس درگیری در یک رویداد توسط فریتز و دیگر مدال افتخار دریافت کنندگان چند سال پیش خود از فرماندهان سابق او را تشویق به دنبال کردن ستاره نقره ای, Fabian گفت.

"او به من گفت که شما نمی دهد جوایز خود را دور جوایز به اشتراک گذاشته شود با همه -- don't فردی آن" Fabian گفت. "و من به دنبال سفارشات."

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب