سابق Airman به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در حالی که رادیو و تلویزیون پیگیری از طریق Facebook

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

سابق airman ضرب گلوله کشته شد توسط Indianapolis, افسران پلیس این هفته زیر ماشین و تعقیب و گریز که از او پخش در Facebook Live قبل از مرگ او.

Dreasjon “شان” نی, 21, گزارش ضرب گلوله کشته شد توسط اعضای ایندیاناپولیس شهری اداره پلیس در حالی که در حال اجرا از ماموران پس از تعقیب خودرو شنبه شب در IMPD در بیانیه ای گفت.

نی فعال-وظیفه airman کلاس اول در 3P0 نیروهای امنیتی در زمینه شغلی برای خدمت فقط نه ماه و آخرین مستقر در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس به عنوان یک دانش آموز قبل از جدایی او در نوامبر سال 2017 با توجه به سوابق خدمات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

IMPD دستیار ارشد Chris Bailey اظهار داشت: روز شنبه که افسران خود را در راه خانه از محل کار هنگامی که آنها را مشاهده نی رانندگی بی پروا به دنبال درایور برای چند دقیقه قبل از یک بعدی تعقیب پا به پایان رسید که در “تقابل” میان افسران.

با توجه به بیلی “از کار اخراج شدند عکس,” با نی اعتقاد به ضربه اول. بعد IMPD بیانیه با اشاره به “تبادل آتش” اما “اشاره نمی کند که از کار اخراج شده و یا اینکه آیا یک تفنگ بازیافت شد” به گزارش نیویورک تایمز.

از Facebook ویدئو ظاهرا ثبت شده توسط نی نشان می دهد که سابق airman در طول هر دو خودرو و پا تعقیب پلیس قبل از فریاد و ظاهر برای تلفن های موبایل شنیده می شود در پس زمینه.

هزاران نفر از مردم به تماشای این ویدئو زمانی که نی به ضرب گلوله کشته شد به گزارش نیویورک تایمز و پاسخ کارآگاه نظر شد و همچنین بنا به گزارش پخش زنده on Facebook: “من فکر می کنم آن را به یک بسته تابوت homie.”

از Facebook تصویری وادار عمده تظاهرات در مرکز شهر ایندیاناپولیس در روز پنج شنبه بیش از اتهامات تعصب نژادی در این حادثه با فعالان ذکر است که نی که آفریقایی-آمریکایی هرگز به نظر می رسد در اختیار داشتن اسلحه گرم در این دوره از ویدئو.

نی پدر جیمی به اسوشیتد پرس گفت که او “خرد” با تصویری.

“این فقط به من نشان می دهد که ما واقعا در حال محافظت و خدمت کرده است. ما در حال شکار” او به خبرنگاران گفت: در روز پنجشنبه گذشته ، “پسر من بزرگ بود ، من دوست دارم او را به مرگ. او فقط یک نمونه بالغ جوان مانند هر کس دیگری. او سزاوار نیست به مرگ است که می خواهم.”

– این مقاله در ابتدا در ظاهر در کار و هدف. دنبال کار و هدف در توییتر.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im