فراموش نکنید PS5 و Xbox سری X, مفهوم, بشقاب پرنده می تواند “مرکز تجربه بازی خود را”

در حالی که شده اند وجود دارد بسیاری از مقایسه بین مفهوم بشقاب پرنده ها طراحی و نینتندو تغییر بزرگ تفاوت است همچنین هیجان انگیز ترین چیز در مورد دستگاه Alienware – آوردن بازی های PC به دستی. اما می تواند آن را جایگزین دسکتاپ یا صفحه اصلی کنسول ؟

من به تازگی صحبت کرد به جهانی پیام و GTM منجر به Alienware ادواردو Goyanes و مهندسی فناوری پیشرفته راه حل های تیم در دل کوین Turchin در مورد مفهوم بشقاب پرنده ها و خواسته: فقط که مفهوم بشقاب پرنده بود با هدف? می تواند یک دستگاه شبیه به این مرکز از نظر جهانی و یا صرفا یک اضافه کردن ؟ ادواردو Goyanes پاک کردن همه چیز.

“من فکر نمی کنم وجود دارد تنها یک پاسخ. من فکر می کنم برخی از علاقهمندان به بازی برخی از مردم با استفاده از فن آوری خود را بیشتر در مورد قابل حمل … سطح و برخی از علاقهمندان به بازی هاردکور, در مورد حفظ دسکتاپ-سطح تجربه.

چه بزرگ در مورد بشقاب پرنده ها است که وجود دارد راه های مختلف که شما می توانید آن را تجربه … دوباره, چرا که آن را یک مفهوم ما قادر به تجسم و فکر و رویای این راه های مختلف با استفاده از این محصول … من فکر می کنم ما می بینی اما آن را می توانید تغییر که در آن پاسخ به سوال شما “بله, این مرکز از تجربه بازی خود را”

اما در پایان روز آن را بستگی به آنچه که می خواهید پارسه به انجام آنچه آنها می خواهند و آنچه را در زندگی بازی به نظر می رسد.”

مرتبط با: جزئیات دست ما بر Alienware مفهوم نقد و بررسی بشقاب پرنده ها

Concept UFO

Alienware را باید یک کار دشوار برنده بیش دوستدار فوتبال که بیشتر استفاده می شود برای بالا پایان تنظیمات متمرکز تجربه اما برای کسانی که در حال حاضر به فداکاری در آن منطقه کسی چه می داند ؟ ادواردو به این نتیجه رسیدند:

“آیا مفهوم بشقاب پرنده ها قابلیت به مرکز بازی خود را تجربه ؟ آره خواهد بود.”

بنابراین در حالی که مفهوم بشقاب پرنده هیجان انگیز ایده در حق خود آن را صدا نمی مانند Alienware فکر می کند این مفهوم می تواند جایگزین امثال شما RTX 2080-ورزشی کامپیوتر. اما برای فرد مناسب شاید شما نمی خواهد نیاز به هر دستگاه دیگر در دنیای بازی.

مرتبط با: می خواهم مفهوم بشقاب پرنده ها? Alienware می گوید: برخی از سر و صدا

این دومین مقاله از سری مقالات ناشی از مصاحبه من با جهانی پیام و GTM منجر به Alienware ادواردو Goyanes و مهندسی فناوری پیشرفته راه حل های تیم در دل کوین Turchin.

در ارتباط باشید برای بررسی مورد اعتماد برای یک داستان کسی که ممکن است می خواستم مفهوم بشقاب پرنده ها بیش از هر کس دیگری به عنوان به خوبی به عنوان یک متن کامل مصاحبه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>