برای فروش تنها $1.8 M: جنگ سرد دوران نایک پایگاه موشکی در جنوب نیوجرسی

یک Gloucester County جامعه قرار داده تا برای فروش فرماندهی بخش از یک جنگ سرد دوران نایک موشک های پایه که بخشی از این کشور دفاع در برابر یک حمله توسط اتحاد جماهیر شوروی.

ارتش رها 33 هکتار در سایت در Woolwich شهرستان و صدها نفر دیگر مثل آن را در سراسر کشور در سال 1974. در حال حاضر Gloucester County community امیدوار است توسعه تجاری آن را خریداری کنید.

“ما شده اند علاقه مند به فروش آن برای تعدادی از سال گفت:” جین DiBella شهرستان administrator. “آن بوده است eyesore.”

شهرستان ارسال یک درخواست برای طرح در هفته گذشته برای استفاده برای دو دستگاه از این سایت است که می تواند شامل دفاتر, رستوران, خرده فروشی, ماشین منگنه مشروب داخل ساختمان تفریح و پارک با مسیرهای پیاده روی و نیمکت. پیشنهاد حداقل با توجه ژوئن 15 $1.8 میلیون, با توجه به درخواست.

واقع در Paulsboro جاده درست کردن مسیر 322, نایک پایه ساخته شده بود به عنوان آخرین خط دفاعی برای محافظت از فیلادلفیا پس از اتحاد جماهیر شوروی راه اندازی شد Sputnik من در سال 1957 گفت: James Heinzen یک استاد تاریخ در روآن دانشگاه. برای اولین بار در جهان مصنوعی ماهواره اسپوتنیک آغاز شده هسته ای ایجاد می کند بین دو کشور.

“ترس بود که آنها می تواند دست کشیدن از شهرهای ما و دفاع قبل از ما می تواند پاسخ گفت:” Heinzen که می آموزد در دوره جنگ سرد. “این بود تمام این چرخه بود که بی پایان است.”

این پایگاه در میان پنج در جنوب نیوجرسی و هفت در پنسیلوانیا است که با تشکیل یک حلقه در اطراف فیلادلفیا. در میان آنها یکی در لامبرتن در برلینگتون شهرستان و دیگری در بریستول, Bucks County است. بیش از 250 نایک پایگاه بودند پراکنده در اطراف کشور است. اکثر آنها redeveloped به مسکن زمانی که سایت بسته شد.

این Woolwich سایت باقی مانده از آن گذشته: دریچه هایی که پایین 30 پا به موشک خزانه چهار رادیویی برج یدکی-قطعات ساختمان یک پمپ خانه ظروف سرباز یا مسافر سالن خشک استخر چهارم برای افسران و سربازان داوطلب خدمت سربازی, یک گارد زیستن و چند میریزد.

شناخته شده به عنوان Swedesboro PH-58 پایه در دو بخش فرماندهی بخش قرار دارد که این تاسیسات رادار برج و مرکز کنترل و راه اندازی مرکز که در آن پایه های هسته ای-موشک های هدایت شونده بودند ذخیره شده به صورت افقی در زیر زمین مجلات برای استفاده در صورت نیاز به دفاع از مراکز شهری بزرگ در برابر بمب افکن های اتحاد جماهیر شوروی.

با نزدیکی به بزرگراه از جمله بزرگراه میان ایالتی 295 و صنعتی منطقه, سایت دادگاه تجدید نظر گفت: جین Asselta معاون رئیس جمهور از جنوب نیوجرسی شورای توسعه. آن است که در داخل راه رفتن فاصله از 3200 خانه با توجه به پیشنهاد.

“این امر می تواند مناسب برای جامعه” Asselta گفت. “من شگفت زده نمی شود اگر وجود دارد چند مناقصه در آن است.”

DiBella گفت: کار در جریان است که قرار دادن سایت در شهرستان فاضلاب منطقه ساخت آن را بیشتر جذاب برای یک خریدار بالقوه. او گفت: این شهرستان در حال حاضر دارای چندین سوالات.

ملک برای فروش در توسعه مجدد طرح واقع در بلوک 14 تعداد زیادی 2 و 4 بیشتر بیش از حد رشد با شکسته پیاده رو شیشه و باقی مانده است. شهرستان پیشنهاد ممکن کشاورزی و یا تاریخی موضوع را به خریداران بالقوه است که شامل سایت های گذشته به عنوان یک نایک پایه.

Woolwich به دست آمده از سایت دولت ایالات متحده برای $828,000 در سال 2009. تحت قرارداد خرید آن را تا به حال به صبر سه سال به فروش آن برای جلوگیری از تبدیل بیش از هر سود به دولت است.

پس از اقتصاد متوقف شهرستان تاخیر در تلاش برای فروش باقی مانده دستگاه. این اولین بار است که این شهرستان یکی از سریعترین رشد در این منطقه قرار داده شده است یک درخواست برای پیشنهاد به فروش آن DiBella گفت.

“آن نشسته است بر ما رول مالیاتی برای سال های بسیاری,” او گفت:.

اگر چه نایک پایه تعیین نشده است به عنوان یک سایت تاریخی آن نقش مهمی در آغوش نژاد Heinzen گفت.

در ماه ژوئن سال 1967 رئیس جمهور لیندون جانسون و شوروی برتر الکسی Kosygin مورد بحث و بررسی Nike سایت و مسابقه تسلیحاتی هسته ای در طول Hollybush اجلاس یک نشست دو روزه در محوطه گلسبورو کالج ایالتی در حال حاضر روآن دانشگاه گفت: Heinzen مدیر Hollybush موسسه.

در گلسبورو, New Jersey, جشن سالگرد 50 از یک مکالمه تاریخی. جانسون پیشنهاد یک توافق برای محدود کردن تولید موشک های بالستیک مجهز به سلاح هسته ای. یک معامله نرسیده بود اما از 10 ساعت مذاکره کمک به فرونشاندن تنش بین کشورها است.

در سال 1972 ابرقدرت رسیده نمک من پیمان امضا شده توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون برای از بین بردن ضد بالستیک سیستم. دو سال بعد, Nike موشک پایگاه بودند decommissioned.

“آنها به این ایده که کسی خواهد بود قادر به شلیک کردن هر یک از این موشک” Heinzen گفت. “این هیچ معنی ندارد.”

این مقاله نوشته شده است توسط ملانی Burney از Philly.com و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Philly.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر