یک سرباز گارد ملی را با موفقیت به اتمام مرحله نهایی از نیروهای ویژه ارتش تحصیلی دوره (س البته) اما او نه یک کلاه سبز نشده است.

سرباز به پایان رسید خسته کننده سه هفته ارزیابی شناخته شده به عنوان رابین حكيم این هفته, اما او هنوز هم در فینال مشاوره فاز که در آن او و دیگر دانش آموزان دریافت ارزیابی از دوره کارکنان سرهنگ سرهنگ لورن Bymer سخنگوی ارتش ایالات متحده عملیات ویژه فرماندهی گفت: Military.com در روز پنج شنبه.

جزئیات بعدی: دریایی مهاجم می میرد در طول برنامه های آموزشی در Fort Benning

“او نه یک فارغ التحصیل نشده” Bymer گفت. “او هنوز یک دانش آموز در این دوره و تا زمانی که او فارغ التحصیلان او است نه سبز کلاه بره.”

این معلوم نیست که مشاوره فاز کامل خواهد بود.

در این زمان زن نامزد است نه تنها کاری برای آن ساخته اند این دور در کلاه سبز آموزش. سپس سروان. کاتلین وایلدر قبلا ساخته شده آن را از طریق Q البته در 1980s بود اما مجاز به فارغ التحصیل با بقیه دانش آموزان Bymer گفت.

SOFREP به تازگی گزارش شده است که زن سرباز در حال اتمام رابین گلی ساخته شده و تاریخ اتمام آموزش نیروهای ویژه.

USASOC نمی خواهد ارائه هر گونه اطلاعات در مورد سرباز هویت است.

“ما انتشار اطلاعات در مورد نیروهای ویژه داوطلبان و یا فارغ التحصیلان اخیر با توجه به عملیاتی و شخصی دلایل امنیتی” Bymer گفت.

تبدیل شدن به زن اول به همین آرزو کلاه سبز می تواند یک نقطه عطف بزرگ برای زنان شکستن به مبارزه با زمین نقش قبلا این سایت متعلق به سربازان مرد. سابق وزیر دفاع لئون پانتا آغاز روند لغو ممنوعیت خدمت زنان در نقش های رزمی در سال 2013.

53-هفته س دوره ساخته شده است تا از شش مرحله و شامل آموزش در تاکتیک های واحد مبارزه با تیراندازی پیشرفته, نیروهای ویژه تاکتیک های آموزش زبان و جنگ های غیر متعارف.

رابین گلی که منجر زمینه ورزش از دوره قطره سربازان به محیط داستانی در اردوگاه Mackall کارولینای شمالی است که با تمرکز بر روی جنگ های غیر متعارف.

دانش آموزان به شکل 12-عضو عملیاتی جدا alphas (ODA) و خدمت در نقشهایی مانند سلاح, ارتباطات, اطلاعات, مهندس پزشکی و متخصصان است.

آنها را مجبور به اعمال مهارت های خود را در جنگ چریکی ماموریت تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی و تفاهم ساختمان به عنوان آنها پیوند دوستانه با نیروهای خارجی و آموزش آنها را به مبارزه با یک غیر دوستانه دولت است.

سابق وزیر دفاع اشتون کارتر رسما افتتاح شد تمام مشاغل مربوط به مبارزه با مستقیم به زنان در اواخر سال 2015 اجازه می دهد سربازان زن را به تلاش برای دیدار با استانداردهای برای خدمت در واحدهای رزمی در متعارف و نیروهای عملیات ویژه.

کارتر تصمیم را پس از دو سربازان زن سپس سروان. کریستن Griest و 1 ستوان هاردکور, حلق Haver شد برای اولین بار زنان به موفقیت فارغ التحصیل از ارتش رنجر مدرسه جسمی و ذهنی مجازات 61-روز البته قبلا این سایت متعلق به سربازان مرد.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش به زودی باید زن Grunts تانکر در همه تیپ تیم مبارزه با

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de