در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


من دوست دارم یک داستان خوب در مورد موفقیت در برابر شانس.

من شده است خواندن یک کتاب در مورد تاریخ از محبوب آمریکایی sketch comedy show شنبه شب زندگی می کنند. امروز آن است که نفوذ قادر به شهامت کمدین از ابهام و بالا بردن آنها را به نام خانواده. اعضای بازیگران به طور منظم تبدیل به یک لیست افراد مشهور, بازیگران در خود فیلم ها و سریال های تلویزیونی—یا دوستیابی, Ariana Grande.

اما زمانی که آن را ضربه زدن به صفحه نمایش کوچک در سال 1975 وجود دارد مقدار زیادی از naysayers: قالب بیشتر بود, بی سابقه, حداقل در ایالات متحده و استعداد تا حد زیادی ناشناخته است. پس از فصل اول این نمایش برنده بزرگ در Emmys تایید هر دو فرقه و وضعیت بحرانی تصویب.

این ممکن است به نظر می رسید مانند سرندیپیتی اما پشت صحنه بسیار عمدی نیروهای کار به SNL موفقیت از جمله نویسندگان و تولید کنندگان که آگاه اجتماعی, آب و هوا و پیش بینی برای به رسمیت شناختن و به شدت مدافع به صورت خام و پوچ طنز است که می تواند مخاطبان خود را بسیار مورد نیاز تطهیر—خنده.

در تنبلی من در تلاش برای انجام همان در آشپزخانه من مامور شربت خانه من موارد به صورت نهان فرصت ها برای موفقیت است. و من خال خال اعتقاد من می تواند گمنام آشپزی جفت از زمان ما: تخم مرغ و کره بادام زمینی. می توانم با وجود شانس هم محور این به ظاهر ناسازگار مواد تشکیل دهنده را به یک لذت اتحادیه ؟

یک زن و شوهر از سال پیش, بازیگر Scott Foley دانشگاهی تپش قلب در اواخر 90s, درام, سعادت, مشتعل اینترنتی گرداب زمانی که او Instagram می خواهم خانواده اش صبحانه معمول از تخم مرغ نیمرو و Skippy peanut butter. برخی از پیروان او وحشت زده شد: “آیا شیطان ؟” اظهار نظر یکی. احساس دیگران دیده می شود: “من تنها نیستم.”

بیشتر من فکر ایده بیشتر به استدلال من آمد تا با ترکیب این دو است. برای سال های من شده است با اضافه کردن یک چرخش از بخارا به املت بریزید—اولاد دانه کنجد اما یک شخصیت دیوانه با این وجود. من نیز در نظر گرفته به یاد ماندنی ترین ظرف از وقت من صرف نوردی از طریق تایلند یک دهه پیش: املت خیلی تازه سرخ شده که در آن لبه های طلایی glimmered. با ضعف عطر و طعم سس ماهی آن را پر شده با لوله کشی پد تایلندی و خدمت با بادام زمینی خرد شده سس چیلی و لیمو ترش قاچ. ما خوردند آنها را بر روی یک کاغذ پوشش داده میز پیک نیک در یک خیابان شلوغ در بانکوک شسته شده را با یخ سرد Singha آبجو.

به یاد خودداری از “نمک, چربی, اسید, گرما” من صفحه به صفحه از طریق آشپز ثمین نصرت را ضروری آشپزی, جایی که او ارائه می دهد خوانندگان خود را نابغه موضوع برای پخت و پز بر اساس مذکور چهار کیفیت. دستور العمل او برای تخم مرغ نیمرو روشنگر است. نصرت دستور ما به فصل تخم مرغ را با نمک و چند قطره لیمو قبل از دستگاه های همزن, سپس ذوب کره را در یک ماهی تابه. به عنوان تخم مرغ طبخ را روی حرارت کم به ما گفتهاند که برای اضافه کردن قاشق غذاخوری کره (یکی برای هر تخم مرغ) تکان دهنده به طور مداوم و اجازه دادن به هر یک از انحلال قبل از اضافه کردن بعدی.

ایده این است که نمک می افزاید: عطر و طعم چربی گویا هر دو بافت و عطر و طعم اسید (لیمو) روشن و توازن ظرف.

می توانم درخواست نصرت اصول به تخم مرغ و کره بادام زمینی و با کمی پیچیدگی بیشتر از فقط تقلا و درآوردن در برخی از لحظه کشف یک ظرف است که نه تنها خوش طعم است اما تکرار بیش از حد ؟

در فرانسه بوده ایم تحت قرنطینه پس از 17 مارس است. من قطعا بیشتر زندگی بیحرکت برگ من احساس squirrelly—مانند وجود خارش من نمی توانم ابتدا و تنها زمانی که من با آن نشستن برای چند لحظه فراموش من تشخیص آن به احتمال زیاد یک قطره در اندورفین آنهایی که من معمولا از برروی آن بکشید در اطراف پاریس در تمام طول روز. بنابراین من کوک دو بار و یا سه بار در روز به این دلیل که قانون را فراهم می کند راحتی را در خود دارد و به خاطر تنوع می افزاید: رنگ های به روز است که در غیر این صورت فقط با هم مخلوط.

در اخیر جمعه, فقط, قبل از ظهر, من برگرفته از یک شیشه Skippy peanut butter و یک کارتن تخم مرغ را از شربت خانه ما (در اینجا تخم مرغ نیست, یخچال) و cracked چهار به یک کاسه است. من اضافه شده یک سخاوتمندانه فشار آهک یک زن و شوهر از نیشگون نمک دریا درشت و whisked. در یک ماهی تابه نچسب, من ذوب پت از کره را روی حرارت متوسط کم و به تماشای آن صدای هیس کردن و سپس ذوب غنی عطر پر کردن آشپزخانه ما. نگه داشتن هر دو کره نزدیک من ریخت و در تخم مرغ و کاهش یافته و در یک قاشق غذاخوری (به طور منظم) کره در حالی که به طور مداوم تکان دهنده با چنگال. پس از آن ذوب شد من اضافه شده زیادی قاشق غذاخوری کره بادام زمینی و همین. من نگه داشته و پخت و پز تا زمانی که تخم مرغ به آرامی آمد و با هم در یک رنگ طلایی در سراسر.

ما در اتاق خواب شوهرم, Guillaume یک نجار با هیچ کمبود از پروژه های در اطراف خانه مشغول به کار بود در گنجه. من به ارمغان آورد یک بشقاب تخم مرغ و آهک گوه به او و در کنار هم ایستاده و در این میان فقط-برش چوب, ما حفر شده در. آهک برای ما غیر قابل مشاهده بود اما کره بادام زمینی, اضافه, خوشمزه, خوش طعم با کیفیت. گیوم “mmm”d و من به او گفتم که او هرگز حدس می زنم راز عنصر.

“کره بادام زمینی” او پاسخ داد.

گمان می کنم این نیست که راز, بعد از همه, اما با توجه بیشتر اروپاییان’ بی میلی نسبت به کره بادام زمینی, به نظر من این واقعیت است که او هنوز هم از خوردن آنها یک پیروزی کوچک. ما هر دو توافق کردند که با اضافه کردن مقداری گرما را بهبود عطر و طعم و حتی بیشتر بنابراین من رفت و به دریافت sriracha.

در فصل دوم SNLیک جوان ایالت ایلینوی به دنیا بازیگر به نام بیلی پیوست بازیگران بر اساس یک محاکمه. او را به یک شروع گهگاه اولین بار اجرای مراسم خطوط و تلاش برای بینندگان جذابیت. تولید کننده لورن مایکلز تعجب اگر او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه در استخدام او است. بیل موری به پایان رسید تا بودن یکی از پرکار ترین کمدین در نشان می دهد و امروز است مسلما پدر کمدی سرد است.

گاهی اوقات شما فقط کردم به چیزهایی که یک فرصت است.

در هفته یا ماه به من در ادامه به آزمایش با ترکیبات غیر منتظره در حالی که همچنین آماده سازی بیشتر مواد غذایی منجمد از حد معمول. این گریه به دور از لذت های ناهار خوری اما در راه آن تکرار تجربه—انتخاب یک ظرف مونتاژ شخص دیگری در آشپزخانه و نمی دانستند چگونه این طعم را تا زمانی که آن را آماده. شما قطع به مرغ کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه و احساس کمی هیجان زمانی که پنیر ذوب شده و oozes.

آنها ممکن است هیچ برنده جوایز آشپزی, اما اگر تخم مرغ و کره بادام زمینی تبدیل به یک جزء اصلی صبحانه ما را به یاد داشته باشید زمانی که آن را غیر قابل تصور به نظر می رسید.

تخم مرغ و کره بادام زمینی—بساز یا نه ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de