رفع آمدن پس از OnePlus 8 Pro ‘رنگ سبز’ نمایش شکایت

وان پلاس امیدوار کننده است درمان پس از OnePlus 8 Pro adopters اولیه شکایت از مسائل با یکی از آن امضای امکانات 120Hz مایع صفحه نمایش این شرکت در بازار به عنوان “بهترین شما همیشه دراز چشم بر روی’.

شرکت چینی گفت: بررسی مورد اعتماد آن است که کار بر روی راه حل های که شما رول را در به روز رسانی های آینده در میان گزارش های عجیب و غریب با رنگ سبز به نمایش برخی از مشتریان قبل از سفارش و همچنین به عنوان آنچه که به نظر می رسد مانند آن می تواند تصویر سوزاندن یا سایه اندازی/تصویر احتباس.

برخی از این مسائل بوده است متوجه برخی از OnePlus 8 Pro داوران (از طریق Android Police), اما آنها به نظر نمی رسد به طور یکنواخت به دلیل صفحه نمایش در مدل ما بود و کاملا بی عیب و نقص. در واقع برخی از شکایات شایع به همه OLED دستگاه.

مرتبط با: OnePlus 8 Pro در مقابل وان پلاس 8

مسائل مربوط به نور آمده دوباره از طریق پست در وان پلاس subreddit با یک کاربر کاربر ارسال به جای نگرانی به دنبال تصاویر از صفحه نمایش گوشی تنها پس از 24 ساعت استفاده کنید. که یکی از زیر.

کاربر دیگری ادعا کرد که با دریافت یک پاسخ از OnePlus حمایت نشان می دهد که اجتناب از مشاهده کنتراست بالا محتوای برای مدت طولانی ممکن است یک درمان و همچنین محافظت از صفحه نمایش از آسیب پایدار است. این ادعا حمایت نماینده اصرار داشت این موضوع مربوط به نقص تولید.

عامل گفت: نوشته اند: “هنگام مشاهده محتوای مشابه با تضاد برای یک مدت زمان طولانی و گاهی کوتاه afterimage را نشان می دهد و نابودی در یک زمان کوتاه است. پیشنهاد این است که… اجازه ندهید که صفحه نمایش بالا در تضاد محتوا برای بیش از حد طولانی برای جلوگیری از آسیب غیر قابل برگشت.”

در بیانیه ای, وان پلاس می گوید: این گزارش در حال بررسی و به روز رسانی در راه است, که به معنی این است که یک مسئله نرم افزار به جای هر گونه مشکل با سخت افزار خود را.

این شرکت گفت: اعتماد بررسی: “OnePlus ارزش بازخورد کاربر و متعهد به ارائه بهترین گوشی های هوشمند را تجربه کنند. تیم ما در حال حاضر در حال بررسی این گزارش به شناسایی بهترین راه حل برای کاربران ما و ما موضوع را به روز رسانی به زودی به عنوان آنها آماده هستند. در مورد رنگ سبز, ما در حال کار برای حل و فصل این در بعدی ما OTA.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر