اولین دور از آکادمی نیروی دریایی Midshipmen سفارش در Coronavirus تغییر مراسم

وجود خواهد داشت در حدود 1,000 midshipman را پوشش می دهد پرواز را از طریق هوا در این سال در آناپولیس در نهایت.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 اردیبهشت 1399

وجود خواهد داشت در حدود 1,000 midshipman را پوشش می دهد پرواز را از طریق هوا در این سال در آناپولیس در نهایت.

گروه اول از 200 تازه ضرب نیروی دریایی ensigns و سپاه تفنگداران دریایی 2 lieutenants جشن در آکادمی نیروی دریایی راه اندازی مراسم روز شنبه یک coronavirus-تغییر رویداد به روی عموم بسته شده.

لباس پوشیدن و در نیروی دریایی سفیده و دریایی بلوز مردان و زنان نشسته در اجتماعی دور صندلی انتظار به سوگند خود در آکادمی تکومسه دادگاه.

"ما آکادمی نیروی دریایی خانواده از دست رفته داشتن ما midshipmen در حیاط و ما بسیار خوشحال است که تیم ما شده است و قادر به سازماندهی امن و به یاد ماندنی تحلیف رویداد برای کلاس سال 2020" سرپرست میلر ، شان باک گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر.

"در حالی که من قطعا از دست ندهید تماشای فارغ التحصیلان ما راه رفتن در سراسر مرحله در نیروی دریایی-دریایی سپاه ورزشگاه آنها به عنوان تکمیل سفر از midshipman به پرچمدار یا 2nd Lieutenant من فوق العاده افتخار از نگرش مثبت و تابآوری است که با این مردان و زنان به کار گرفته اند یک نامتعارف پایان وقت خود را در آناپولیس."

راه اندازی هفته لغو شد در این سال به عنوان نیروی دریایی و مریلند نهاد اقدامات با هدف کند کردن روند گسترش ویروس. Mids بازگشت نیست از شکستن بهار و پایان ترم از طریق کلاس های آنلاین.

این تصمیم به معنای از دست دادن از سنت های مهم به آکادمی جامعه از رقص و رژه به این مراسم به طور معمول برگزار شد در نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی یادبود ورزشگاه.

"در آکادمی نیروی دریایی بزرگترین خداوند از نقاط عطف هر کلاس با این نسخهها کار برای رسیدن به" پرچمدار اسپنسر McVeigh نوشت: در اخیر نظر قطعه برای سرمایه است. "برای plebes آن است که پوسته پوسته شدن هرندون بنای تاریخی است. برای کلاس دوم آن است که امضای دو-به صورت-هفت. برای firsties است classwide پوشش بازی شیر یا خط."

روز سه شنبه گروه برای اولین بار در پنج دور از mids خواهد شد که سفر به آکادمی به حرکت در خارج از Bancroft سالن عظیم آکادمی خوابگاه و سوگند یاد کرد-در طول 10 روز آینده.

این مراسم در حال فیلم برداری و منتشر خواهد شد در 22 مه به مناسبت راه اندازی. جدید افسران خواهد شد یا گرفتن یک مرخصی کوتاه و یا سر خود را به آینده تکالیف معمولا اضافی تحصیل.

یکی از صندلی های مجموعه سهشنبه اشغال شده بود با یک کلاه فوتبال از 2019 ارتش-نیروی دریایی بازی قرار داده شده در حافظه Midshipman دیوید فورنی از Walkersville که راه اندازی کرده اند به عنوان پرچمدار و cryptologic جنگ افسر.

22 سال بازیکن فوتبال پیدا شد بی توجه در اتاق خوابگاه خود را Feb. 20 و بعد از آن مرده. او علت مرگ هنوز در انتظار با رئیس دفتر معاینات پزشکی.

فرهنگستان دوم از ایالات متحده سرویس دانشکده به برگزاری آن در شروع این سال است. آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیل آن دانشجویان در ماه گذشته در کلرادو اسپرینگز و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت خواهد کرد به فارغ التحصیلی کلاس از دانشجویان در وست پوینت در ماه آینده. گارد ساحلی آکادمی زندگی می کنند جریان آن مراسم در مارس 20.

با وجود این شرایط باک گفت: او ایمان در کلاس از سال 2020 است.

"با وجود سابقه شرایطی من به طور کامل اعتماد به نفس است که آنها را به اکسل به عنوان رهبران در مرحله بعد از سفر خود را به عنوان تازه ضرب افسران در نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی," او گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط Selene San Felice از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: نیروی هوایی تعلیق تشکیل فرود برای مربی جت پس از سقوط مرگبار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب