خسارت آتش سوزی به USS Bonhomme ریچارد گسترده نیروی دریایی بالا Admiral می گوید

شعله های آتش و سیل از چهار روز درگیری در نیروی دریایی amphibious assault ship چپ 11 از رگ 14 عرشه آسیب دیده خدمات برتر افسر گفت: دیگر رهبران ارشد این هفته است.

بخش Bonhomme ریچارد عرشه پرواز هستند پیچانده شده و امده پس از آتش سوزی که شکست شش عرشه زیر آن در تاریخ 12 ژوئیه در سراسر بسیاری از کشتی رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday نوشت: در یک شنبه پیام به پرچم افسران و استاد ندارند. Gilday در این یادداشت که به دست آمده توسط Military.com دقیق آنچه که او را دیدم در هنگام بازدید از این کشتی هفته گذشته است.

جزئیات بعدی: Semper Supra: فضای نیروی رونمایی رسمی لوگو

“همانطور که شما آگاه هستند از آسیب گسترده است; وجود آتش و آب آسیب به درجات مختلف بر 11 از 14 عرشه” Gilday نوشت: به عنوان اولین reportedby اخبار دفاع. “با عرشه پرواز به عنوان یک مرجع من راه می رفت بخش از کشتی 5 سطح زیر و تا به حال این فرصت را به بررسی روبنا. این جزیره تقریبا سوخته به عنوان بخش از برخی از عرشه زیر.”

آسیب در برخی از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع میرسد طول 844-پا کشتی و به 106-ارتفاع سقف پارسی گفت. او نگفت که آیا این کشتی را تحت تعمیرات با استناد به تحقیقات جاری به رهبری نیروی دریایی دریا سیستم فرمان که به احتمال زیاد تعیین آن است.

دو دیگر تحقیقات یک پروب توسط Naval Criminal Investigative Service برای بررسی هر گونه نشانه ای از تخلفات و دستور تحقیقات در نگاه به روش های ایمنی نیز در جریان است.

کشتی آتش گرفت در حالی که pierside در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو. آتش سرکوب سیستم خاموش شد و در آن زمان است. مقامات نیروی دریایی نیست و در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا عمل استاندارد در حالی که کشتی های تحت تعمیر و نگهداری است.

بیش از 60 نفر مجروح شدند در طول چهار روز درگیری.

خدمه و آتش نشانان رو دو چالش های بزرگ در مبارزه با شعله Gilday گفت.

“اول شد باد که سوخت در آتش به عنوان خودرو سازی منطقه منجر به این خوبی عرشه که باز می شود به هوا در استرن دروازه,” او گفت:. “دوم شد و انفجار یکی در خصوص گزارش شنیده حدود 13 مایل دور.”

اگر نه به صورت شدید انفجار, آتش ممکن است تحت کنترل در عرض چند ساعت از آن را شروع. به جای Gilday گفت: آتش به سرعت گسترش “تا شفت آسانسور, موتور, اگزوز, پشته, و از طریق پهلوگیری و دیگر محفظه که در آن مواد قابل احتراق بود.”

“وجود دارد به احتمال زیاد دیگر عوامل مؤثر اما من نمی خواهد حدس و گمان که” Gilday اضافه شده است.

از آنجا که Bonhomme ریچارد حادثه آتش کوچک را ترور دو تن دیگر از کشتی های نیروی دریایی وظیفه و هدف گزارش شده است. یکی بود در amphibious assault ship Kearsarge و از سوی دیگر در ناو هواپیمابر جان اف کندی.

ملوانان و دیگر آتش نشانان در پاسخ بدون ترس در Bonhomme ریچارد حتی به عنوان برخی از بخش های از کشتی های رسیده به عنوان بالا که از 1200 درجه CNO گفت. صحبت کردن با آنها را در مورد اقدامات خود بود humbling, نشاط بخشی و اطمینان بخش Gilday خود گفت که همکار سرویس رهبران.

برخی از گفت و توضیح داده بودن زدم با انفجار تنها به عقب بر گردیم تا تمرکز و دوباره حمله آتش است. بسیاری از خود نشان داد تا برای نجات Bonhomme ریچارد بدون اینکه کارگردانی به انجام این کار. و بسیاری او اضافه شده بود دستور داد به خانه بروم و استراحت در طول روز طولانی درگیری.

“چگونه خوش شانس ما برای خدمت به ملوانان مانند آنها” پارسی نوشت و اشاره کرد که بسیاری از کسانی که در پاسخ تنها به عضویت نیروی دریایی در طول چند سال گذشته. “… این گروه آشنا شدم با شد آماده سازی برای بازگشت به کشتی دوباره برخی برای خود [هشتم] در آتش تیم. آنها در حال تجربه شدید دوزخ مانند گرما دود تیره که پنهان نمایی از هم تیمی های خود سمت و انفجار — دومی بود به مانند یک میدان مین … ناشناخته هنگامی که و که در آن و چگونه شدید, این انفجار ممکن است.”

نیروی دریایی را یاد بگیرند از Bonhomme ریچارد آتش Gilday متعهد اصرار رهبران برای مقابله با مسائل در درون خود دستورات و تشویق زیردستان برای انجام همان.

“فشار انتقادات و پیشنهادات تا پله; درخواست برای راهنمایی بیشتر اگر شما نیاز به آن را,” او نوشت. “… ماموریت آمادگی دریافت نمی کند عبور در محیطی که در آن عمل می کنیم.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: آتش سوزی در Bonhomme ریچارد در حال حاضر نیروی دریایی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de