فاینال فانتزی 7 بازسازی است که در نهایت اینجا و آن را باز فصل در یک brave new اپیزودیک سرمایه گذاری از شرکت Square Enix.

پس از 23 سال های طولانی ژاپنی ها با توسعه و در نهایت تصمیم به از نو خلق کردن JRPG کلاسیک به طور کامل آگاه از خطرات که همراه این پروژه است. آن را مانند تهدید به ابله مونا لیزا با تجربه آنقدر مقدس است که طرفداران را مورد مداقه قرار دادن حتی کوچکترین تغییرات.

اما دقیقا چقدر تغییر کرده است و این بازسازی به ارزش تجربه برای هر دو تازه واردان و کسانی که همچنان به نگه اصلی در جمله بالا توجه? بررسی مورد اعتماد گرد است تا تمام تفاوت های عمده ای بین این دو خیلی به ما کمک می کند کنجکاو بازیکنان را تشکیل می دهند ذهن خود را در یکی از این سال بزرگترین و بهترین بازی های.

مرتبط با: آینده بازی PS4

Final Fantasy 7 Remake

فاینال فانتزی 7 بازسازی مقابل فاینال فانتزی 7 – داستان و شخصیت ها

 این بازسازی اولین قسمت فوق العاده وفادار به اصل تجربه و در عین حال نمی ترسم به آزادی با برخی از شخصیت ها و انگیزه های خود. در حالی که در سال 1997 داستان سرایی بود محدود محدودیت های فنی و سخت محلی سازی تلاش این reimagining است بطوریکه هیچ گونه موانع.

شرکت Square Enix تا honed در لحظات خاص و گوشت آنها را به طور قابل توجهی بیشتر اضافه کردن نکات دقیق وظریف به مهم شخصیت و مکان به طوری که آنها احساس رضایت بخش تر از همیشه قبل از. اکثریت از آن زمان آن را احساس می کند مانند بهبود حتی اگر برخی از ظرافت از دست داده است و با این ترجمه مدرن.

بازیگران اصلی باقی مانده عمدتا همان اگر چه شما فقط ملاقات با کسانی که معرفی می شوند قبل از حزب برگ Midgar پس از آن زمانی است که اولین بار از این فصل آمده است. بنابراین حزب خود را تا پایان این برنامه شامل ابر Tifa Aerith و Red XIII (به عنوان مهمان شخصیت) در آن زمان اعتبارات رول. چک, خانگی, Cid, Cait Sith و وینسنت از اصلی ظاهر نخواهد شد تا زمانی که قسط بعدی. این است که اگر همه چیز می رود به طرح و هیچ چیز تغییر در جدول زمانی.

مرتبط: بهترین بازی PS4

Final Fantasy 7 Remake

فاینال فانتزی 7 بازسازی می گیرد به طور کامل در Midgar به این معنی که شما نمی خواهد تجربه هر یک از نقشه جهان و مکان های مربوطه در این قسمت برای اولین بار. معبد باستانی Cosmo, دره عمیق و باریک و طلایی بشقاب هنوز برای رونمایی شود و به احتمال زیاد سال های دور. با این حال شرکت Square Enix تا تبدیل به یک بخش کوچک از اصلی به 30+ ساعت ماجراجویی در برخی واقعا راه های خلاق.

جزئیات است که یک بار به پس زمینه رانده بسیار بر گسترش آوردن زاغه ها و Shinra HQ به زندگی مانند قبل از هرگز. آن را می سازد تا برای داستان ناتمام به خصوص زمانی که یکی گفته بودن در اینجا بر گسترش بنابراین به طور چشمگیری. من می خواهم برای درمان و بازسازی به عنوان یک تفسیری متفاوت از اصلی به جای سخت بازگویی یک نقطه که حلقه به ویژه هنگامی که اعتبارات رول.

فاینال فانتزی 7 بازسازی مقابل فاینال فانتزی 7 – سیستم عامل

شما می توانید پیدا کردن اصلی فاینال فانتزی 7 در یک لیست بزرگ از سیستم عامل که همه ما در زیر ذکر شده:

  • PS1
  • PS3
  • PS4
  • PS Vita
  • کامپیوتر
  • نینتندو سوئیچ
  • ایکس باکس یکی از

در زمان نگارش فاینال فانتزی 7 بازسازی انحصاری برای PS4 و باقی خواهد ماند تا برای آینده قابل پیش بینی. شایعات وجود دارد که آن را در نهایت برای PC در سال 2021.

مرتبط با: همه چیز ما در مورد Dualsense

Final Fantasy 7

فاینال فانتزی 7 بازسازی مقابل فاینال فانتزی 7 – گیم پلی

اصلی فاینال فانتزی 7 است که به نوبه خود مبتنی بر JRPG در اساسی ترین راه های, البته تقویت شده توسط یک زیبا و قابل تنظیم مفردات سیستم برای جادوها و توانایی های خود. این سری اولین تاخت و تاز کردن به سه بعدی و حفظ بسیاری از این نقوش از نسل های گذشته به عنوان یک نتیجه. یک حزب از سه شخصیت به نوبت dishing از دستورات تا زمانی که شما پیروز درآمد یک دسته از نقاط تجربه و اقلام برای مشکل خود را.

اکتشاف محدود است به خطی شهرها و مکان در کنار نقشه جهان. این وسیع و غیر قابل انعطاف فضا پر از فوق العاده اسرار و آیات است اما بدیهی است که برگزار می شود تکنولوژی از زمان. از یک منظر مدرن آن را کمی بیش از مخلوطی از آب گل آلود بافت که به نوعی شبیه به یک سرزمین. برای آن زمان پیشگامانه اما تصاویری آمده است یک راه طولانی از زمان.

نیز وجود دارد یک انتخاب از مانع minigames به شریک شدن در طول ماجراجویی خود را. اغلب تحت رویه روایت شرایطی شما در سراسر Chocobo مسابقه اسنوبورد, دفاع در برج و یک تعداد انگشت شماری از دستگاه های بازی در بشقاب طلایی. مانند بسیاری از حق رای دادن مطالب از این دوران وجود دارد یک مقدار قریب به اتفاق از طرف محتوا به پهلو به خارج از داستان اصلی.

مرتبط با: PS5 در مقابل ایکس باکس سری X

Final Fantasy 7

فاینال فانتزی 7 بازسازی است که هر دو بسیار متفاوت و شگفت انگیزی مشابه در مقایسه با زمانی که به آن پدر. آن را حفظ سریع, پر انرژی, جریان که ترجمه را به نوبه خود مبتنی بر سیستم به زمان واقعی مبارزه با مکانیک که نیاز به کافی استراتژی مهارت و رفلکس خود را به استاد. شما می توانید کم کردن سرعت زمان و در هر لحظه و اجرای توانایی های چنین به عنوان جادوها اقلام و حد قطع است. این هزینه یک نوار ATB هر چند بسیار شبیه به در اصلی است.

شما همچنین می خواهید پیدا کردن بسیار گسترش چشم انداز Midgar در بازسازی. مناطق مانند دیوار بازار و بخش 7 زاغه بسیار بزرگتر به زندگی به ارمغان آورد با تصاویری جدید و خیره کننده. شما همچنین می خواهید پیدا کردن مقدار زیادی از جدید ماموریت های جانبی و فعالیت های اختیاری که بسیاری از آنها نمی یافت در اصلی است. بسیاری از این می تواند از دست رفته اگر شما ساده روایت بنابراین سعی کنید و وقت خود را برای کشف درستی.

فاینال فانتزی 7 بازسازی مقابل فاینال فانتزی 7 – چگونه هستند ؟

این تنها ویژگی های یک بخش کوچک از اصلی اما فاینال فانتزی 7 بازسازی شما از 30 ساعت یا بیشتر در یک دمای playthrough. اگر شما یک completionist ما می توانید ببینید که در حال حرکت و نزدیک به 50 یا شاید حتی بیشتر. در حالی که مسلما کوتاه توسط JRPG استانداردهای این است که هنوز هم فوق العاده فربه ماجراجویی.

همانطور که برای 1997 انتشار آن در می آید در 40 ساعت یا بیشتر. یک بار دیگر این مقدار می تواند به افزایش انبوه اگر شما تصمیم به صرف زمان به دنبال ماموریت های جانبی و فعالیت های خارج از اصلی روایت است. آنها هر دو عظیم پس نگران نباشید در مورد احساس-با تغییر هر کدام از آنها.

 

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im