زن دامپزشکان تماس برای بسته شدن فورت هود در میان گزارش از ونسا Guillen قتل

جدید, درخواست, راه اندازی شده توسط یک نیروی هوایی جانباز خواهان در کنگره را تعطیل فورت هود تگزاس و آتش آن زنجیره ای از فرمان برای, چگونه آن را به کار گرفته مورد ارتش Spc. ونسا Guillen ادعا قربانی یک قتل عام توسط یک همکار مرد سرباز.

راه اندازی 4 جولای ملی زنان جانبازان و خدمات زنان نشانه نامه — #JusticeForVanessaGuillen تاکنون جمع آوری شده 2,100 امضا در میان آنها صدها نفر از فعال-سربازان وظیفه. در علاوه بر این به پایه بسته شدن و اخراج دادخواست خواستار پایان دادن به تثبیت فرهنگ تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی وجود دارد که در طول نظامی Pam کامپوس-Palma سازمان از این طومار گفت: Military.com.

جزئیات بعدی: آکادمی نیروی هوایی تایید COVID-19 موارد در میان دانشجوی سال اول با کلاس

“من را دیده اند هرگز چیزی شبیه به این, همیشه,” او گفت:. “من, لاتین, مادر من است هندوراس مهاجر. بنابراین من خودم هستم ونسا Guillen.”

این طومار پس از Guillen داستان ساخته شده سرفصل های ملی. 20 سال 3rd سواره نظام هنگ سرباز که ناپدید شده در مارس 22, بود اتهام قتل توسط ارتش Spc. هارون رابینسون تحت وحشیانه شرایطی با توجه به جولای 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما برای غرب منطقه از تگزاس. فورت هود مقامات هنوز به طور علنی تایید می کنند که آنها را شناسایی کرده ایم Guillen باقی می ماند.

رابینسون به ضرب گلوله کشته و خودش را در 30 ژوئن در هنگام مواجه شدن با پلیس. دو روز بعد مقامات فدرال ثبت یک شکایت کیفری شارژ 22 ساله Cecily اگویلار دو لا فرانترا یک غیر نظامی و همسر جدا از فورت هود سرباز با توطئه به رشوه دادن با شواهد در Guillen است.

رابینسون گفت: در اگویلار دو لا فرانترا که او کشته Guillen “توسط او قابل توجه در سر با یک چکش” در حالی که در-ارسال و قاچاق بدن او به یک سایت از راه دور در بلا شهرستان با توجه به شکایت. اگویلار دو لا فرانترا گفته و سپس کمک کرد رابینسون مثله و دور از Guillen بدن.

ناتالی Khawam یک وکیل به نمایندگی از Guillen خانواده ادعا کرده است که رابینسون از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Guillen قبل از او به قتل او. فورت هود و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی مقامات گفت: ژوئیه 2 که هیچ مدرک معتبری که Guillen قربانی آزار و اذیت جنسی.

مقامات ارتش مطلع Guillen خانواده که بقایای انسانی یافت شده در نزدیکی فورت هود در هفته گذشته شناخته شده بود به عنوان ونسا Guillen را Khawam آسوشیتدپرس گفت. فورت هود مقامات انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در مورد شنبه شب.

کامپوس-پالما گفت که او مجبور شد برای راه اندازی این طومار پس از دیدن بسیاری از زن جانبازان پست داستان بر روی اینترنت در مورد اینکه از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و احساس درماندگی در یک فرهنگ است که نادیده رفتار است.

“من تو را دیدم همه این داستان ها در سراسر اینترنت است که خیلی تحریک و همه من می توانم در مورد فکر می کنم چگونه بسیاری از سال در حال رفتن به نگه داشتن پاره زخم ما باز به این باور است که این یک مشکل است که ما می دانیم این مشکل گفت:” Campos-پالما که شهادت قبل از کنگره در ماه دسامبر گذشته در مورد تجربیات خود را از بودن از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم در حالی که خدمت از سال 2006 تا سال 2017 در نیروی هوایی.

نیروی دریایی ایالات متحده جانباز استفانی Gattas گفت: او کمک کرد کامپوس-پالما ایجاد دادخواست خود را “عدالت نه فقط به ونسا Guillen اما به تمام زنان قبل از او که به قتل رسیده اند و یا مورد تجاوز قرار گرفته اند.”

“این بسیار مهم است که ما ایستاده در همبستگی با ونسا خانواده از آنجا که همه ما خود را به اشتراک بگذارید درد ما خود را به اشتراک بگذارید خشم گفت:” Gattas بنیانگذار صورتی Berets, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به کمک به زنان در ارتش آمریکا جانبازان مبتلا نامرئی صدمات مانند اختلال استرس پس از سانحه.

“همانطور که مردم خواندن این داستان آنها نمی تواند درک عذاب است که این خانواده تا به حال برای تحمل و قدرت و نه فقط از دست دادن دختر خود را که تصمیم به زندگی او برای این کشور اما در شیوه ای که در آن او آن را از دست داد.”

در این طومار خواستار مستقل بررسی کنگره “نه فقط به چگونگی ناپدید شدن او اتفاق افتاده است اما برای کسانی که باید درگیر شده اند و یا باید انجام شود چیزی در مورد آن” Gattas گفت.

سناتور. کریستن جیلیبرند D-نیویورک و تشکر. جکی Speier, D-کالیفرنیا نیز خواستار تغییر دهید. در این ماه آنها با امضای نامه ای خواستار پنتاگون اقدام بازرس کل شان o’donnell به انجام “یک تحقیق کامل از شرایط اطراف SPC Guillen ناپدید شدن است.”

“SPC Guillen ناپدید شدن را افزایش می دهد, عمیق, نگران, نگرانی در مورد ارتش توانایی برای جلوگیری از آزار و اذیت و حمله به, پاسخ به اعمال مجرمانه و ارائه عدالت برای قربانیان و خانواده های آنها” در جولای 2 نامه متحده است. “ما نگران این است که این کاستی نه محدود به تنها یک مورد و یا نصب و راه اندازی و نیاز به یک پاسخ.”

کامپوس-پالما گفت: بسیاری از زنانی که در ارتش خدمت کرده است را تجربه کرده اند و یا می دانم کسی که تجربه آزار و اذیت جنسی و یا حمله.

“آن زمان من سال به درک که یک همکار نیروی هوایی در کریسمس, پارتی, groped, زیر جدول عادی نیست,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم این زمان به relitigate هنگامی که زنان مورد تجاوز قرار گرفتند در خدمات. من فکر می کنم که این یک لحظه واقعا سوال که چرا پس از … دهه به اصطلاح صفر-تحمل سیاست است که ما اعتماد ترین موسسات در این کشور انجام داده اند هیچ چیز به آن را متوقف کند.”

این طومار خواسته است که “فورت هود باید تعطیل است, آن است که به وضوح یک خطر و یک تهدید برای سربازان و غیر مسئولانه است به فقط اجازه دهید آن را بروید و ادامه عملیات به صورت عادی” Campos-پالما گفت.

این درخواست همچنین فراخوانی برای کل زنجیره فرماندهی در فورت هود اخراج می شود و جایگزین شده است.

Military.com رسیده به فورت هود نظر اما نه بلافاصله دریافت پاسخ.

این درخواست همچنین پرسیدن که Guillen خانواده داده می شود مخاطبان در کنگره شنوایی.

“و یکی از آخرین بار است که من را دیده اند بیشتر انرژی از زنان جوان … است که اگر وجود دارد نه عدالت است نه واقعی و مداخله کنگره در حال حاضر, پس از آن ما خواستار تحریم از enlistments,” Campos-پالما گفت.

“که ما نمی باید به پسران و دختران ما به یک نظامی را حفظ کند ما را امن می کند و رعایت آن وعده داده است.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: بقایای گمشده سرباز ونسا Guillen شناسایی وکیل خانواده می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>