زن نیروهای امنیتی نیروی هوایی در حال دریافت زره بدن که متناسب با آنها

نیروی هوایی اتحاد امضا یک قرارداد برای هزاران نفر از مجموعه ای از زره بدن به طور خاص طراحی شده به تناسب آن زن نیروهای امنیتی نیروی هوایی و ممکن است شروع به دریافت زره جدید در اوایل پاییز امسال.

این قرارداد به شرکت TSSi از هرسنبرگ ویرجینیا است برای Aspetto “ماخ ‘V'” زره بدن سیستم با توجه به یک سرویس انتشار. اگر چه کل قرارداد جایزه redacted در دولت متعاهد اسناد منحصر به فرد سیستم می تواند برای خریداری حدود 1600 دلار.

با توجه به Aspetto, بدن زره پوش طراحی شده به ویژه برای نیروی هوایی و نیروهای امنیتی ویژه تقویت شده با کشیدن دستگیره; عناصر طراحی به کمک بشقاب حامل حفظ شکل آن; و چهار نسخه از ویژگی های است که اجازه می دهد تا یک airman به حامل در یک ثانیه در میان سایر جزئیات. نیروی هوایی قصد دارد برای خرید به 5,600 زره بدن سیستم های تحویل شروع این سقوط و تکمیل ظرف یک سال قرارداد و اسناد وزارت امور خارجه.

“ما زن در نیروی هوایی بود و شکاف با توجه به فقیر مسائل لوازم ، Saily رودریگز, زن لوازم, مدیر برنامه, در بیانیه ای گفت. “دنده جدید متناسب با درستی که باعث بهبود حفاظت و ارائه می دهد راحتی بهتر برای چرخ دنده است که به توان در محیط های دشوار و شرایط است.”

نیروی هوایی اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته بود که به دنبال بهتر-اتصالات زره بدن برای زن آن نیروهای امنیتی کاربران و استفاده از “سعی کنید و خرید” رویکرد به انتخاب طرح برنده از پنج نمونه های اولیه.

نیروهای امنیتی و نیروهای دفاع از پایگاه های نیروی هوایی و ارائه اجرای قانون دیگر توابع. نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein توصیف کرده است دستیابی بهتر-اتصالات تجهیزات و لباس برای زن در نیروی هوایی به عنوان یکی از اولویت های خود را.

نیروی هوایی مقامات محور نسبتا سریع در روند دستیابی به زره به عنوان یک مورد از همکاری موثر بین تیم های متعدد و دستورات.

“این یک مثال کامل از نیروی هوایی Materiel فرمان گرفتن بازخورد از میدان و تحویل نیروی هوایی ما نیاز به warfighter,” ژنرال آرنولد W. دسته جونیور AFMC فرمانده در بیانیه ای گفت. “من با افتخار این تیم هم کشیده به انجام آنچه درست است برای ما در نیروی هوایی. آنها سزاوار دنده ارائه می دهد که حمایت آنها نیاز دارید در حالی که اجازه می دهد آنها را برای تکمیل ماموریت خود را.”

سال گذشته نیروی هوایی مجاز دو قطعه پرواز مناسب به عنوان بخشی از تلاش برای ایجاد دنده که با این نسخهها کار بهتر برای زن در نیروی هوایی. سرویس مقامات همچنین با اشاره به برنامه ای برای طراحی مجدد چرخ دنده های دیگر مورد استفاده توسط خلبانان زن که در طول تاریخ داشته اند را با لباس و تجهیزات طراحی شده برای مردان است.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: به زودی: بهتر-اتصالات زره بدن برای زن نیروهای امنیتی نیروی هوایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>