فدرال بررسی سربازان اصلی مرگ و میر

دادستان فدرال راه اندازی کرده اند رسیدگی به اینکه آیا دولت در اجرای هولیوک سربازان خانه موفق به ارائه جانبازان که زندگی می کنند وجود دارد مراقبت کافی — هر دو در طول شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از یک دوجین و به طور کلی.

آمریکا وکیل برای ماساچوست اندرو Lelling اعلام کرد صبح روز جمعه که دفتر او و وزارت دادگستری ایالات متحده حقوق مدنی بخش باز کرده اند رسیدگی به هولیوک تسهیلات “به بررسی اینکه آیا سربازان خانه به نقض حقوق شهروندان توسط شکست را به آنها ارائه مراقبت های پزشکی کافی به طور کلی و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.”

حداقل 25 جانبازان ساکن در هولیوک سربازان خانه فوت کرده اند در هفته های اخیر در میان شیوع کروناویروس. این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از مرگ و میر منتسب به COVID-19 — بیکر دولت نیست پاسخ به درخواست برای به روز رسانی شماره روز چهارشنبه یا پنج شنبه.

“این امر می تواند دشوار به غلو تعهد ما به سلامت و رفاه سالمندان و معلولین جانبازان نظامی و با گسترش به خانواده خود را. فدرال حقوق مدنی نهادینه افراد عمل می کنند به طور خاص محافظت از حقوق کسانی که محبوس در دولت امکانات مانند هولیوک سربازان خانه” Lelling گفت. “ما به شدت بررسی حوادث اخیر در خانه و, در صورت نیاز, نیاز به کشورهای مشترک المنافع به اتخاذ اصلاحات برای اطمینان از ایمنی بیمار در آینده است. تسلیت به خانواده های آن دسته از جانبازان که درگذشت در حالی که در خانه مراقبت; ما را از رسیدن به پایین از آنچه در اینجا اتفاق افتاده است.”

Lelling را پرس و جو است که حداقل سوم به نگاه به سرباز خانه. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر tapped سابق دستیار اول ایالات متحده وکیل علامت Pearlstein هفته گذشته برای پیدا کردن چگونه وضعیت در صفحه اصلی رو به وخامت گذاشته و دادستان کل Maura هیلی این هفته اعلام کرد که دفتر او باز کرده بود تحقیقات خود را دارد.

تعداد مرگ و میر در هولیوک صعود در این هفته برخی از کارکنان وجود دارد رفت و با داستان از مشکلات نیروی انسانی و تسهیلات بود که آمادگی برای شیوع بسیار مسری ویروس.

وضعیت در هولیوک سربازان خانه بود بازیگران جدید در نور روز شنبه هنگامی که به حالت تعلیق سرپرست به چالش کشیده بیکر گاهشمار حوادث و فرماندار پیشنهاد که خانه بود و نه مناسب تماس با مدیریت.

بنت والش قرار داده شد در پرداخت مرخصی اداری و امکانات در دست یک مدیر و یک بالينی فرماندهی تیم دوشنبه گذشته پس از کشته شدن 11 ساکنان عمومی شد. فرماندار و هولیوک شهردار الکس مورس قبلا پیشنهاد کرد که والش و هولیوک خانه نیست اطلاع رسانی دولت از مشکلات وجود دارد تا زمانی که خیلی دیر شده بود و روز چهارشنبه فرماندار گفت: وجود یک “عدم پیگیری از طریق پروتکل های استاندارد با توجه به گزارش” در هولیوک سربازان خانه.

در دو صفحه بیانیه منتشر شده از طریق یک وکیل دوشنبه والش دقیق موارد که در آن او گفت که او به اطلاع دولت از جانبازان نشان دادن علائم COVID-19 و رد شد کمک توسط دولت.

“شده اند وجود دارد گزارش های فراوان در رسانه ها است که مقامات دولتی در تاریکی نگهداری شدند در مورد آنچه اتفاق می افتد در سرباز خانه در طول COVID-19 بحران است. این گزارش ها نادرست” والش گفت: در این بیانیه است. “ما به ارائه به روز رسانی به صورت روزانه و گاهی چندین بار در روز. این به روز رسانی شد, از طریق تلفن, متن, ایمیل, کنفرانس تلفنی و رسمی گزارش اشکال. این به روز رسانی ساخته شد در زمان های مختلف به کارکنان از وزیر امور کهنه خدمات (DVS) اجرایی اداره سلامت و خدمات انسانی (EOHH) و وزارت بهداشت (DPH).”

این مقاله نوشته شده توسط A. Colin جوان دولت خانه اخبار خدمات از Telegram & روزنامه ورچستر ، و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Telegram & روزنامه ورچستر.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>