اپل به تازگی راه اندازی یک آی فون جدید با تعجب – اما این برند نیز اساسا تغییر بازار گوشی های هوشمند در همان سکته مغزی ؟

این آیفون SE 2 وارد without معمول سراسیمگی از تبلیغات است که به همراه اپل تکنولوژی راه اندازی است که معمولا به شکل سخنرانی های افتتاحیه که تقریبا به عنوان نمادین به عنوان محصولات آن است. اما با وجود فقدان اولیه شادمانی این قطعا یک دستگاه است که لغزش در زیر رادار.

اگر چه عدم جذب تخیل در نگاه اول (به نظر می رسد نزدیک به یکسان به آیفون 8) آیفون SE 2 با اینحال دارای سه نقطه فروش کلیدی است که می تواند به طور جدی مختل گوشی های هوشمند بازار: قیمت آن آن پردازنده و دوربین خود را.

اولا قیمت پایین آن بلافاصله باعث می شود آن را ارزان ترین آیفون در محدوده و ارائه می دهد یک نقطه ورود به اکوسیستم اپل به مراتب تعداد بیشتری از مردم است. محصولات اپل بدنام برای گران شدن آن بالا مشخصات گوشی آی فون 11 Pro Max هزینه های مشمئز کننده £1,449. در مقابل. £419 است برجسته مناسب برای یک تلفن از جمله مشخصات قابل توجه و بسیاری از مردم خواهد بود قادر به پرداخت هزینه به مبلغ سرمایه گذاری به خصوص اگر گسترش در طول دوره قرارداد. به طور طبیعی بودن محصول اپل که قیمت همچنین شامل موضوعات که نمی آیند در جعبه از جمله پشتیبانی از مشتری و دراز مدت پشتیبانی نرم افزار.

آیفون SE دوربین

آن را دارای یک دوربین است که بدون شک رفتن به برکت اپل تخصص. ما همیشه تحت تاثیر قرار با کیفیت موبایل, عکاسی, از, اپل, نامگذاری, آیفون, 11 Pro به عنوان بهترین دوربین گوشی و با توجه به اینکه نام تجاری خود می بالد از آن ورودی جدید به عنوان “بهترین تک-سیستم دوربین تا کنون در آی فون” ما انتظار کارهای بزرگ است.

معمولا عکاسی توانایی است, منطقه ای که در آن چنین اواسط محدوده گوشی های سقوط قادر به مطابقت نتایج حاصل از flagships; اما encouragingly این به خوبی می تواند تبدیل به تلفن دوم از سال گذشته که موفق به متوقف کردن این ترفند (Google صفحه 3a اول بودن). با توجه به مرکزیت عکاسی برای بسیاری از مردم زندگی تبدیل شده است و شاید مهم ترین مورد توجه هنگام خرید یک گوشی هوشمند است. هنگامی که در ترکیب با نکته اول این است که یک قاتل بالقوه ضربه به گل سرسبد بازار – اما آیفون SE 2 هنوز یک حقه تا آستین خود را.

ثالثا و مهمتر از همه وجود دارد هیچ مصالحه در قدرت پردازش ، آیفون SE 2 دارای همان چیپ ست به عنوان نام تجاری برتر-تنظیمات آی فون 11 Pro Max یعنی A13 مصنوعی. پس از قرار دادن آن از طریق آزمایش دقیق ما شرح آن را در ذیل درخشان نظر: “این است که به طور جدی سریع تکه ای از سیلیکون است که بهتر از هر گوشی ما بررسی کرده ایم در معیار و آن را احساس می کند به همان اندازه به عنوان روح کلی روز به روز استفاده است.”

فقط تصور کنید که – یک گوشی هوشمند برای قادر به بهتر از هر تلفن آندروید شما می تواند مراقبت به ذکر است در دسترس برای نصف یا حتی یک سوم قیمت. این خصوصیات است که باعث می شود آی فون SE 2 یک برنامه به طور بالقوه انقلابی تلفن; اما آن واقعا حذف نیاز به گل سرسبد گوشی های هوشمند?

دو عامل اصلی تشخیص یک پرچمدار از این دستگاه جدید: عکاسی تطبیق پذیری و صفحه نمایش.

را در بخش اول; عقب پانل از بسیاری از گوشی های هوشمند مدرن شبیه یک بسته از paparazzi با عنوان بسیاری از پنج دوربین های مختلف در فشرده. که می دهد تطبیق پذیری است که یک سنسور هرگز نمی تواند واقعا رقیب. نرم افزار را می توانید برخی از کمبود; به جای استفاده از یک سنسور عمق آیفون SE 2 استفاده خواهد کرد پس از پردازش به صورت پرتره جرقه بزند با یک اثر بوکه. اما اگر شما را در بیشتر از محیط اطراف خود را وجود دارد هیچ جایگزینی برای یک لنز ultrawide. با اینحال, آن را مشکوک است که این خواهد بود کامل dealbreaker برای اکثر مردم داده می شود شگفت آور فروش موفقیت یک دوربین آیفون XR.

صفحه نمایش پیچیده تر است موضوع را با دو طرف به داستان. در برخی از راه های آیفون SE 2 کوچکتر و قد و قامت (فقط با یک صفحه نمایش 4.7 اینچ) است که یک قدرت است. این اجازه می دهد تا مردم را به ارتقاء به طور طبیعی بیشتر از مدل های آی فون در حالی که مهمتر بودن به مراتب راحت تر برای استفاده با یک دست – پر کردن یک تو رفتگی در دیوار محبوب در بازار است که نادیده گرفته شده است در سال های اخیر است. خود اپل توصیف کرده است این ابعاد به عنوان محبوب ترین تا کنون منتشر شده برای آی فون. این بدون شک خبر خوبی است که وجود دارد در نهایت یک ضربه الاغ کوچکتر گوشی در بازار است.

از سوی دیگر وجود دارد چیزی است که ضربه بزرگ همهجانبه نمایش زمانی که شما در حال تماشای فیلم و یا بازی کردن بازی ها. تجربه در یک 6.5-inch screen with Full HD+ با وضوح HDR و پشتیبانی شما تساوی در مثل هیچ چیز دیگری; آیفون SE 2 diddy نمایش با دوام با کیفیت 720p رزولوشن هرگز قادر به رقابت در این شرایط.

آیفون SE 2 در دسترس است در سه رنگ

آیفون SE 2 بدون شک رفتن به یک خرید و فروش سر و صدا-ضربه و سزاوار است كه: آن را به طور قابل توجهی افزایش بازی برای اواسط محدوده گوشی های هوشمند در یک سقوط کرد از بین بردن. اما به راستی کشتن آسیا گل سرسبد بازار وجود دارد نیاز به یک گزینه با یک بزرگتر و ایده آل با وضوح بالاتر صفحه نمایش بیش از حد.

خوشبختانه یکی دیگر از دستگاه به زودی وارد است که فقط ممکن است که نگه داشتن چشم خود را باز برای آینده گوگل صفحه 4a XL که ممکن است تحویل نهایی که قاتل ضربه به آسیا overhyped گل سرسبد بازار است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im