شارژ سریع: می موتورولا لبه را در سامسونگ کهکشان S20 و وان پلاس 8?

با آن همه طیف جدید از واقعی گل سرسبد گوشی های هوشمند فقط منتشر می موتورولا ضرب و شتم سامسونگ یا وان پلاس برای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 اردیبهشت 1399

با آن همه طیف جدید از واقعی گل سرسبد گوشی های هوشمند فقط منتشر می موتورولا ضرب و شتم سامسونگ یا وان پلاس برای تبدیل شدن به premium Android phone انتخاب چیست ؟

یک سری از ارزش های بزرگ گوشی های هوشمند باید, burnished, موتورولا اخیر شهرت. یکی از جدید ترین آن منتشر شده است, Motorola G8 قدرت ، آن بزرگ پرچمدار ردیف باتری و در بالای آن وجود دارد یک دوربین مناسب و صفحه نمایش پرتاب به مخلوط همه فقط برای سفارشات بیش از $ 200. این نوع از تلفن است که باعث می شود شما تعجب می کنم که چرا هر کسی را اذیت با flagships که هزینه به اندازه چهار برابر قیمت.

اما در حال حاضر موتورولا به نظر می رسد که تغییر رویه و در پسران بزرگ در بازی خود را. موتورولا لبه و موتورولا لبه Plus منتشر شده است مباهات واقعا گل سرسبد مشخصات و آسمان-قیمت های بالا برای مطابقت; به علاوه نسخه دارای یک پیکسل, چیپ 865 و 108 مگاپیکسلی حسگر اما آن را به شما در تنظیم دوباره توسط €1,200 (~£1050).

و این اولین بار نیست برامدگی لبه طبقات سنگ روانیش برای نرده ها; موتورولا Razr شد و حتی گران تر و شبیه سازی Samsung Galaxy بریزید و Huawei Mate X با یک نمایش تاشو. در بسیاری از زمینه ها طراحی شد و در واقع بهبود و حتی شاید تحت تاثیر سامسونگ تصمیم به راه اندازی Galaxy Z تلنگر.

علاوه بر این وجود یک پتانسیل شکاف در بالا از بازار گوشی های هوشمند در حال حاضر به لطف Huawei اخیر travails با گوگل. دیدن به عنوان نام تجاری نمی تواند راه اندازی گوشی با گوگل خدمات تلفن همراه از جمله دسترسی به Play Store برای نرم افزار وجود دارد یک فرصت بالقوه است که رقیب تولید کنندگان می تواند سرمایه گذاری بر روی. اما اگر موتورولا است که به نام تجاری را بیشتر از این فرصت را, سپس آن را باید مشخصات برای مطابقت با. پس چگونه لبه سری مقایسه با رقبای نزدیک خود را?

Samsung Galaxy S20 Plus

سامسونگ از بازار آندروید در حال حاضر و خود را گل سرسبد گوشی های هستند که به ضرب و شتم از نظر محبوبیت و عملکرد سامسونگ Galaxy S20 سری است که در حال حاضر این کرم محصول. از مدل پایه از سمت راست به صراحت بیش از حد بالا Samsung Galaxy S20 فوق العاده, آن را سخت برای دیدن موتورولا در ساخت جاده در برابر این طیف متنوع.

صفحه نمایش تمام هستند و از کیفیت فوق العاده, لمس کردن 120 هرتز سرعت رفرش نسبت به 90Hz از لبه سری; دوربین عالی هستند حتی اگر تنها فوق العاده دارای همان 108-سنسور مگاپیکسلی به عنوان لبه Plus. عملکرد نیز فوق العاده سریع (هر چند موتورولا جدیدترین گل سرسبد می تواند تهمت مدل های اروپایی که از ویژگی های Exynos 990 تراشه).

انتخاب برای بالا و آمدن گوشی های هوشمند گل سرسبد نام تجاری است که قطعا وان پلاس که به تازگی راه اندازی یک سری جدید از خود را دارد. قبلا در ارتباط با کاهش قیمت دستگاه با نام تجاری ابداع کرده است خود را به عنوان یک اصل بالا پرواز مدعی به لطف Pro; آن می تواند حتی کار به عنوان یک مدل برای موتورولا به پایگاه خود را.

OnePlus 8 vs OnePlus 8 Pro

وان پلاس 8 در مقابل وان پلاس 8 Pro

فعلی مدل وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro. هر دو به رخ کشیدن مشخصات قابل توجه بیش از حد برابری Snapdragon 865 پردازنده موتورولا لبه پلاس و ارائه برخی از بهترین صفحه نمایش های موجود در حال حاضر است. یکی از ضعف بالقوه است که قابل قبول است اما قطعا نه جهان-ضرب و شتم و می تواند به سقوط کوتاه از عملکرد 108-سنسور مگاپیکسلی در موتورولا لبه Plus. اما مزیت حفظ توسط وان پلاس 8 است و قیمت پایین آن; در £599 آن بسیار سخت است هر چیزی بهتر برای قیمت.

در برابر هر کدام از این رقبا به نظر می رسد موتورولا ممکن است در تلاش برای رقابت در حال حاضر نه تنها از نظر طاس مشخصات فیزیکی اما همچنین برابر سال از با ارزش نام تجاری به رسمیت شناختن است که بسیاری از مصرف کنندگان نیاز به قبل از فراق با خیلی سخت به دست آورده پول نقد.

اما این لزوما نقطه از این سری جدید از موتورولا; آن را به خوبی ممکن است به اثبات می شود بیش از یک بیانیه از قصد از یک رقیب واقعی در این مرحله است. صرفا نشان دادن قابلیت های کامل آن و درآمد مقایسه با این محترم حق بیمه علامت های تجاری ممکن است در خدمت موتورولا به خوبی به عنوان یک سکوی پرتاب برای موفقیت در آینده است. رقابت بیشتر قطعا نمی تواند یک چیز بد برای مصرف کننده.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن