خانواده به قتل فورت براگ سرباز چترباز به دنبال پاسخ

Griselda مارتینز می دانستند چیزی بود که به طرز وحشیانه ای اشتباه زمانی که او متوجه است که او را برادر از دست رفته بود و او نمی باید عینک خود را چرا که او به ندرت آنها را در زمان خاموش.

برادر Spc. انریکه روم-مارتینز بود کمپینگ با همکار چتربازان در جزیره ای در کیپ مواظب ملی ساحل دریا زمانی که آنها می گویند او ناپدید شده در مارس 22. بخشی از بدن خود را شسته تا در ساحل یک هفته بعد.

روم-مارتینز, 21, چینو, کالیفرنیا, یک متخصص منابع انسانی در 82nd Airborne Division دفتر مرکزی شرکت 37 تیپ مهندس گردان, 2nd Brigade Combat Team.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال کریستوفر Donahue فرمانده 82 گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه که روم-مارتینز بود که ارزش عضو را بدست آورد. او گفت: تسلیت خود را باقی می ماند با سرباز را به خانواده, دوستان و همکار چتربازان.

“خانواده من افکار — و افکار و اندیشه های رهبری 82nd Airborne Division — معطوف به انریکه خانواده و نبرد رفقا که ما سوگواری با هم” Donahue گفت.

“انریکه داوطلب برای خدمت به ملت و به عنوان یک سرباز چترباز در 82nd Airborne Division.”

Donahue گفت: این بخش از دست داد رومی-مارتینز به یک عمل بی معنی از خشونت است.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از خانواده اش و پیدا کردن عدالت برای انریکه,” او گفت:. “من شخصا صحبت با خانواده اش به آنها اطمینان می دهم که ما متوقف نخواهد شد در تعقیب ما را به کسانی که مسئول به عدالت است.”

Michael Coleman, که در خدمت به عنوان قاضی عسگر برای روم-مارتینز گفت: “قلب کاهش یافته است” زمانی که او شنیده سرباز گم شده بود.

“من برای اولین بار تمایل بود که این خوب نیست این چیزی است که او انجام خواهد داد” کلمن گفت. “من احساس من می دانستم که در اوایل که چیزی بد اتفاق افتاده بود به او.”

کلمن که بازنشسته از ارتش در ماه فوریه گفت: روم-مارتینز جامد بود سرباز چترباز. روم-مارتینز آمده بود به کلمن خانه برای شام و رفت و در یک سفر کمپینگ با کلمن خانواده.

“او مانند یک پسر برای من” کلمن گفت. “بچه ها من فکر جهان از او است.”

در حال حاضر کلمن در تلاش است برای کمک به سرباز خانواده درک و مقابله با چگونه نظامی کار می کند.

“به عنوان کشیش ما مراقبت از سربازان در زندگی و مرگ” او گفت:.

کلمن و خانواده می خواهید بدانید چه کسی کشته روم-مارتینز و چرا. کلمن نیز فکر می کند یک مراسم برگزار می شود باید برای سرباز چترباز.

یک 82 گفت: این سرباز چترباز واحد در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک مراسم در آینده نزدیک.

ارتش ارائه کرده است $25,000 پاداش برای “معتبر اطلاعات منجر به دستگیری و محکومیت” هر کس کشته شدن سرباز. هر کسی با اطلاعات تماس باید 910-396-8777 ارسال ناشناس اطلاعات از طریق www.p3tips.com و یا تماس با یک سازمان اجرای قانون.

Donahue, the 82nd این فرمانده با اشاره به پاداش در این بیانیه است.

“من را تشویق هر کسی با اطلاعات مربوط به این مورد بدون در نظر گرفتن چگونه به تماس فورت براگ CID, اتاق کار,” او گفت:.

مقامات ارتش گفته اند که آنها نمی, انتشار اطلاعات زیادی به دلیل حال بررسی است.

مارتینز گفت: مقامات ارتش باید گفت نه خانواده زیاد است. او گفت: محققان نمی خواهم خانواده به بحث در مورد بررسی است.

“آنها خواسته ایم به ما می گویند هر چیزی که ممکن است مانع از تحقیق و تفحص و یا نگه داشتن آنها را از دستگیری کسی,” او گفت:.

مارتینز گفت: محققان در حال کار سخت بر روی این مورد. او گفت که او معتقد است مردم وجود دارد از علاقه اما تا کنون محققان آیا شواهد کافی برای شارژ هر کسی.

“این تمام مشکل,” او گفت:.

مارتینز گفت که او و مادرش ماریا پرواز به کارولینای شمالی به عنوان به زودی به عنوان آنها می تواند پس از آنها شنیده ام او را برادر گم شده بود. او گفت: آنها دلسرد شد هنگامی که آنها را دیدم که جزیره او در کوچک بود با چند درخت و زمانی که آنها شنیده ام که وسایل شخصی خود بودند در اردوگاه.

“آنها می گویند او مادر بود و یک پرچم سرخ” او گفت:. “مادر من و من می دانستم که چیزی اشتباه بود.”

مارتینز گفت که او با برادرش. او گفت آنها و خواهر خود را به حال خشن دوران کودکی است. مادر خود را مشغول به کار دو شغل و آنها را مطرح و توسط خودش, او گفت:.

روم-مارتینز به ارتش پیوست زمانی که او 17, خواهر خود را گفت. او فکر کرد که این امر او آموزش نظم و انضباط و مسئولیت و او را به یک راه برای رفتن به کالج او گفت:.

“ما نمی خواستیم او را به رفتن” او گفت:. “او مجموعه بر آن است. او فکر این امر می تواند خوب برای او.”

این سرباز چترباز داوطلب دو بار و تا به حال جوایز و دکوراسیون که شامل ارتش رفتار خوب مدال دفاع ملی خدمات مدال جنگ جهانی علیه تروریسم مدال خدمت ارتش سرویس روبان و ارتش چتر باز نشان, به گفته مقامات ارتش.

مارتینز گفت: سرباز خانواده در درد.

“من مادر خواب نیست,” او گفت:. “او باقی می ماند تا تمام شب فکر کردن در مورد آنچه ممکن است اتفاق افتاده است.”

مارتینز گفت: وجود تناقضات در آنچه که شناخته شده است در مورد او برادر مرگ است. او گفت که سربازان دیگر گفت: آنها را دیدم او را حدود نیمه شب اما او نمی رفته اند و برای یک پیاده روی در تاریکی و نبود به اندازه کافی خوب شناگر برای رفتن به اقیانوس در شب.

یک 911 تماس گیرنده گفت: روم-مارتینز ممکن است کشته شده خود را, اما خواهر او احساس می کند که او نمی خواهد انجام داده اند که. یک پزشکی قانونی حکم اعدام یک قتل, او گفت:.

مارتینز گفت که او می خواهد کسانی که می دانند چه اتفاقی افتاده است به فکر می کنم در مورد مادر و خواهر و برادر خود را.

“کسی که به چیزی” او گفت:.

کلمن موافق است.

“من فکر می کنم چیزی اتفاق افتاده است چیزی را اشتباه رفت و این رفت و سراشیبی, سرعت,” او گفت:.

روم-مارتینز مایل بود برای مبارزه و اگر لازم باشد جان خود را برای کشور کلمن گفت.

“به عنوان یک ملت ما نیاز به انجام کار درست با این سرباز” او گفت:. “چیزی اتفاق افتاده که بچه. من نمی دانم آنچه در آن است, اما حقیقت این است به آمده است.”

این مقاله نوشته شده توسط استیو DeVane از فایت ناظر N. C. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فایت ناظر N. C.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>