افتاده دریایی مادر: ما بازسازی یادبود از دست داد به سیل

SANFORD, Mich. — مادر یک دریایی که کشته شد در عراق است و حمایت برای بازسازی یک بنای یادبود جنگ بود که با یک سد شکست در مرکزی میشیگان.

“من آنجا نشستم و گریه کردم” کیم بورگس گفت: پس از بازدید از صحنه در سنفورد در هفته گذشته. “من فقط احساس من تا به حال اجازه دهید ما جانبازان پایین. من می دانم آن نبود تقصیر من. من فقط احساس می کنم خیلی سخت به آنها چیزی و آن را فقط نابود شده است.”

جزئیات بعدی: دریایی استخدام می خواهید برش لبه VR شبیه سازی پرواز برای جذب خلبانان

سانفورد میله پرچم یادبود شسته شد دور توسط Tittabawassee رودخانه که سانفورد سد شکست خورده در طول مداوم باران در هفته گذشته.

یادبود ساخته شده بود با تعداد زیادی از دست. بیش از 10 کسب و کار اهدا پول یا لوازم و سانفورد لژیون آمریکایی سواران برگزار شد جمع آوری بیش از سه سال از مطبوعات آزاد دیترویت گزارش شده است. در مورد $70,000 مطرح شد آن را ساخت.

سانفورد یادبود رژه روز آغاز شده و به پایان رسید در این بنای تاریخی سال گذشته است. وجود هفت آلومینیوم قطب پرچم که افتخار هر شاخه ی نظامی است. قطب طراحی شده بودند به زمین خود را نگه دارید در بادهای قوی اما نه نادر سیل.

برگس پسر سرجوخه مارتین پری ، رایان بورگس شد کشته در عراق در سال 2006. او امیدوار است برای بازسازی یادبود و اضافه کردن یک پرچم قطب به افتخار اولین پاسخ دهندگان که نجات مردم در سیل.

گل-رنگ آمیزی پرچم آمریکا بازیافت شد زمانی که آب فروکش کرده. بورگس می خواهد به طور دائم صفحه نمایش آن را به یاد داشته باشید سیل.

“اگر آن را به ما طول می کشد از 10 سال ما میخوایم این کار را برای ما جانبازان” بورگس گفت. “ما می خواهیم این جانبازان بدانند که ما هنوز هم آنها را دوست دارم. ما هنوز هم برای آنها مراقبت.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>