جعلی با مهر و موم پنجه نرم می کند گناه به Stolen Valor, سرقت از VA

مردی که وانمود می شود یک نیروی دریایی مهر و موم ستاره نقره ای دریافت کننده و زندانی جنگ به منظور جمع آوری بیش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

مردی که وانمود می شود یک نیروی دریایی مهر و موم ستاره نقره ای دریافت کننده و زندانی جنگ به منظور جمع آوری بیش از 300.000 دلار ارزش رایگان مراقبت از سلامت از وزارت امور سربازان بازنشسته است التماس کرد گناه را به اتهاماتی از جمله بهداشت و درمان, تقلب, stolen valor و معاونت در جرم قاچاق اسلحه خرید.

ریچارد Meleski, 58, از Chalfont, پن., مجرم شناخته شد در ماه نوامبر گذشته برای طرح خود برای فریب دادن VA که شامل نه تنها مراقبت های بهداشتی و همچنین پرداخت غرامت پولی برای استرس پس از سانحه او مدعی شد با توجه به خدمات در بیروت که در آن او گفت که او نجات دیگر زخمی نیروهای نظامی است. او همچنین ارائه برنامه دیگری برای جبران خسارت به و که در آن او "شامل اعلامیه واقعی مهر و موم نیروی دریایی در کنار آنها او ظاهرا در خدمت" با توجه به U. s. Department of Justice انتشار.

جزئیات بعدی: مقامات: فورت هود سرباز اعتقاد به غرق

"او معامله در اقدامات درست قهرمانان در تلاش برای تقویت خود کاذب نرم افزار برای منافع پولی" DOJ, مقامات گفت.

در واقع با توجه به DOJ Meleski هرگز در خدمت یک روز در مدرسه و به دست آورده بود بدون مدال است.

Meleski کیفرخواست به دست آمده توسط Philadelphia Inquirer نشان داد او ادعا کرد تعدادی از دیگر مربوط به مبارزه با آسیب های.

"[هجده ساعته] تصاحب خصمانه. شد, صدای انفجار در طول این تور است. مورد ضرب و شتم, ضربه, ضربه به سر برده است. بستری در آلمان برای جراحات. خرد دست. گلوله," Meleski نوشت: در یک درخواست برای مزایای. او ادعا کرد که خدمات خود را در محل در 1980s.

این محقق همچنین گزارش داد که Meleski ادعا کرده او مجروح زانو خود را بیرون پریدن از یک پنجره با یک مرده مهر و موم در پشت او.

Meleski همچنین درخواست مزایای از کار افتادگی از آمریکا تامین اجتماعی دولت برای خدمات مربوط به صدمات و به دروغ شهادت دادند تحت سوگند در یک SSA ناتوانی شنوایی, DOJ, مقامات گفت.

پس از دستگیری برای تقلب با توجه به DOJ Meleski داشت کمک کرد در کلش خرید دو اسلحه های مختلف معنی او کمک در خرید آنها را برای فرد دیگری که از نظر قانونی نمی تواند آنها را خرید.

چون Meleski ادعا می شود یک صدای انفجار گفته است که او ضربه در و اولویت های فهرست گروه 3 و معنی او مراقبت های بهداشتی پیش از بسیاری از مستحق جانبازان که تا به حال آن را به دست آورده.

"Meleski جعلی یک رکورد به عنوان یک تزئین نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم به منظور سرقت اشکال متعددی از جبران خسارت" آمریکا وکیل McSwain در بیانیه ای گفت. "همه چیز در مورد این مورد عمیقا توهین آمیز است. جانبازان ما مبارزه برای آزادی ما را عزیز و ما به آنها مدیون بدهی است که ما هرگز نمی تواند به طور کامل بازپرداخت. اما برگزاری افراد مانند Meleski پاسخگوی جنایات خود را یکی از راه های کوچک است که ما می توانیم افتخار ما جانبازان است."

Meleski شده است محکوم نشده است. با توجه به قبل از DOJ, انتشار, او چهره به 68 سال در زندان و جریمه نقدی از $2.25 میلیون و اضافی استرداد $302,121.21 اگر چه روشن نیست که چگونه خود را داوطلبانه گناه ممکن است بر حکم او.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: مرد متهم به تقلید می کنی رکورد به عنوان مهر و موم نیروی دریایی, صدای انفجار به سرقت $300K در و مزایای

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب