ارتش ایالات متحده صادر کرده است صدها چشم پوشی برای بسیاری از نظامی تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند با وجود وزارت دفاع گسترده تحریم های بین المللی و داخلی سفر حداقل تا 30 ژوئن مقامات بالا میگویند.

و در حالی که بسیاری از رایانه های شخصی در حال حرکت متوقف میان جهانی همه گیر ارتش نیروبخش است برای کارهای عقب افتاده در طول تابستان مشغول حرکت بود پس از محدودیت های بالابر و وزن چه انگیزه آن می تواند ارائه دهد به کسانی که به راحتی می توانید بار در تدارکات با حرکت خود را.

سرهنگ ژنرال توماس Seamands ارتش معاون رئیس ستاد گفت: این سرویس تا به حال حدود 48,000 پرسنل با عدد سفارشات را به حرکت به بعدی خود وظیفه ایستگاه در ماه مارس زمانی که ممنوعیت سفر در زمان اثر; “چند صد نفر” از کسانی بودند که در نهایت اجازه داده می شود به حرکت به هر حال. به تاریخ, معاون رئیس کارکنان دفتر رهبری ژنرال جوزف مارتین در نظر گرفته شده 500 درخواست چشم پوشی کرد.

مربوط به: صدها نفر از سربازان در حال درخواست برای ماندن در ارتش به حمایت از مبارزه با این بیماری همه گیر

حتی با آخرین توقف-حرکت نظم-که نمی شود به آموزش های پایه و یا استقرار و redeployments درون مبارز دستورات — مقامات گفت: آینده ماه های تابستان هنوز شلوغ ترین برای سربازان و خانواده های آنها در تلاش به نقل مکان. و بهار حرکت به تعویق افتاد سفر بان کی مون اضافه خواهد شد به تابستان عجله به همین دلیل است که ارتش نیروبخش است برای کارهای عقب افتاده رخ می دهد افزود: سرهنگ ژنرال Duane قمار معاون رئیس ستاد لجستیک.

“وجود دارد یک منبع محدودی از شرکت ها در حال حرکت وجود دارد که هر تابستان” قمار گفت. “ما در حال کار برای ساده کردن عدد روند … مطمئن شوید سربازان سفارشات سریعتر به طوری که آنها می توانید حرکت خود را برنامه ریزی سریعتر است.”

که شامل داشتن خانواده ها حرکت خود را به جای انتظار برای دولت به تماس با یک شرکت در حال حرکت است.

نظامی معمولا reimburses خود حرکت می کند در یک رای برابر با 95% از آنچه در آن خواهد پرداخت شرکت در حال حرکت. اما قمار گفت: مسئولان با توجه به بالا بردن نرخ به تشویق نیروهای بیشتری را به استفاده از آن. او با ارائه جزئیات بیشتری در مورد تغییر است.

“ما در حال ساخت با توصیه به ستاد مشترک و به رهبری برای این تغییرات,” او گفت:, و اضافه کردن یک پیشنهاد به ساده شخصا تهیه شده حرکت می کند (PPM) بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان DITY حرکت خواهد شد و فرستاده شده به دفتر وزیر دفاع در این هفته.

روز سه شنبه ارتش منابع انسانی فرماندهی همچنین انتشار یک نظرسنجی جدید برای نیروهای پیش بینی شده برای حرکت در این تابستان درخواست آنها را به وزن در سیاست.

حدود 7000 نفر نقل مکان خود را در طول سال مالی 2019, او گفت:.

“Juxtapose که در برابر 48,000 [فقط چند ماه],” قمار گفت و توضیح داد که دولت حرکت می کند هنوز هم اکثریت را از رایانه های شخصی حرکت می کند. “اگر ما در ادامه سیاست فعلی ما را به حرکت پنج ماه از مردم در سه ماه.”

Seamands گفت: ارتش است و با توجه به موارد استثنا به توقف جنبش سفارش در مورد پایه و اساس برای پرسنل در مواجهه با سختی ها و کسانی که از نظر ماموریت ضروری است. “ما در حال تشویق سربازان به دنبال کمک خود را از زنجیره ای از فرمان” به خود تغییر دائمی از ایستگاه حرکت انجام می شود او اضافه شده است.

ماموریت ضروری پرسنل که در حال حاضر آغاز روند جابجایی داده شد اولویت برای ادامه حرکت خود را Seamands گفت. ماموریت ضروری نامگذاریهای هستند تا به دست آوردن فرمان او توضیح داد.

مقامات “هماهنگ با از دست دادن فرمان برای دیدن اگر دست فرمان آماده شده است اجازه می دهد تا [سرباز] به ترک بر اساس COVID وضعیت منطقه خود و دیگر آمادگی مسائل,” او گفت:. “و سپس به دست آوردن فرمان می آید تا از طریق ارتش به معاون رئیس ستاد ارتش که از سطح استراتژیک باعث می شود یک ارزیابی اینکه آیا یا نه برای حمایت از این سرباز را حرکت بر اساس چه ماموریت ضروری هستند.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: سپاه تفنگداران دریایی لغو تست های آمادگی جسمانی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im