Facebook, بازی, برنامه, جدید, حرکت یا کشش ناگهانی یوتیوب و میکسر-رقیب توضیح داد

Facebook در حال حاضر اختصاص داده شده gaming app در ایالات متحده آمریکا است که امروز راه اندازی شد برای دستگاه های آندروید است.

جدید Facebook, بازی, برنامه, که در دسترس نیست بر روی دستگاه های iOS در حال حاضر است که در اصل یک مرکز جدید برای شبکه های اجتماعی بازی ویدیویی بر اساس ارائه شده است.

این شامل فرصت را به بازی یک طیف گسترده ای از بازی های گاه به گاه با دوستان و یا انفرادی و همچنین لحن به محتوای برخی از streamers ها و بازی های قابل حمل ،

پارسه نیز به جریان زندگی می کنند عمل خود را به طور مستقیم از گوشی های هوشمند خود را به طرفداران (در صورتی که هر گونه) در سراسر جهان با استفاده از Facebook بازی برنامه. نیز وجود دارد یک چت بخشی از این برنامه به نام اتصال که در آن شما می توانید با دوستان بیش از بازی های مورد علاقه.

پارسه قادر خواهد بود برای پیوستن به گروه در اطراف منافع خود و در حال حاضر پلت فرم نمی محاصره شده توسط تبلیغات است. اما شما باید به فرض آنها می شود در آینده در برخی از نقطه داده شده Facebook M. O. eSports جوانب مثبت که به امواج رادیو و تلویزیون از طریق Facebook بازی خواهد پول خود را از کمک های مالی برای هم بودن.

مرتبط: چگونه برای حذف Facebook account

حرکت طراحی شده است برای کمک به Facebook مقابله با امثال آمازون متعلق به, حرکت یا کشش ناگهانی گوگل متعلق به یوتیوب و مایکروسافت متعلق به میکسر. Facebook مسیرهای برخی از این سیستم عامل وقتی که می آید به در آوردن جریان اعداد به طوری که این نرم افزار تلفن همراه ممکن است کمک به جبران تعادل.

بازار ویژه ملک داغ در حال حاضر با توجه به قرنطينه مداوم در سراسر جهان است. بسیاری از مردمی هستند که تبدیل به جریان بازی به عنوان یک منبع سرگرمی در حالی که بیبهره از معمول خود را سرگرمی.

آن را در حال حاضر امکان دانلود Facebook بازی برنامه برای دستگاه های آندروید از فروشگاه Google Play. برنامه های iOS خواهد آمد در تاریخ بعد Facebook می گوید. قبلا Facebook شده و تست برنامه برای 18 ماه گذشته و بنابراین ما می توانید تصور کنید آن را بیش از حد طولانی قبل از آی فون و آی پد صاحبان می توانید پرش در هیئت مدیره. امیدوارم بریتانیا راه اندازی نمی شود به مراتب پشت سر هم.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر