F-22 تصادفات در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی Eglin; خلبان خارج با خیال راحت

اف-22 رپتور سقوط کرد و صبح روز جمعه طی یک روال پرواز آموزشی در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا.

F-22 اختصاص داده شده به 325 جنگنده بال سقوط کرد و در حدود ساعت 9:15 صبح به وقت شرق یاس Porterfield یک سخنگوی این پایگاه گفت: Military.com.

خلبان قادر به خارج کردن با خیال راحت و در حال ارزیابی توسط 96 گروه پزشکی در پایه او گفت:. تصادف رخ داده است حدود 12 مایلی شمال شرقی Eglin در آزمون و محدوده آموزش; بدون آسیب گزارش شده است.

مرتبط با: راز هواپیماهای بدون سرنشین, سقوط B-1 موتور خرابی در میان عمده 2019 نیروی هوایی ناگوار

رسیدگی به بدبختی در حال انجام Porterfield گفت.

F-22 بود در یک روال ماموریت آموزشی نامربوط به “امریکا قوی” سعادتآباد اتفاق می افتد در سراسر فلوریدا و خلیج فارس استان ها جمعه صبح یک Air Combat Command سخنگوی اضافه شده است.

یک F-22, F-35 Joint Strike Fighter و T-38 Talon مربیان دیده می شد پرواز در یک ادای احترام به ضروری اولین پاسخ دهندگان و پرسنل در سراسر منطقه است. باقی مانده از روگذر نامیده می شد پس از تصادف با توجه به Tyndall پایگاه نیروی هوایی.

“با توجه به شرایط پیش بینی نشده از تظاهرات تیم نمی خواهد پرواز بر فراز ساحل مکزیک یا خلیج فارس شهرستان است. ما برای مشکل پوزش می طلبیم” Tyndall گفت: در Facebook پست در مدت کوتاهی پس از سقوط.

این 325th جنگنده بال اختصاص داده شده است به Tyndall.

زیر طوفان مایکل در سال 2018 به نیروی هوایی منتقل شده خود F-22 ناوگان از Tyndall تقسیم هواپیما مشترک بین پایه لنگلی-Eustis ویرجینیا; مشترک پایه Elmendorf-Richardson, آلاسکا; و مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam هاوایی.

Eglin واقع حدود 60 مایل از Tyndall در فلوریدا تکدی همچنین در زمان برخی از Tyndall به F-22s و T-38 مربیان.

رپتور مدرسه برای خلبانان و همچنین تعمیر و نگهداری عملیات منتقل شدند به Eglin.

واحد هزینه برای یک F-22 در حدود 150 میلیون دلار در سال 2009 اما برخی برآوردها قرار دادن هر هزینه هواپیما در نزدیک به 250 میلیون دلار در جریان روز دلار است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: SOCOM می خواهد ارتش اینده نیروهای نظامی-حمل هلیکوپتر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>