F-16s دور ویسکانسین فرودگاه پس از هشدار دهنده نور و نقص, فرود با خیال راحت

دو F-16 Fighting Falcon جت های جنگنده دور مدیسون ویسکانسین فرودگاه در ارتفاع کم سه شنبه پس از معیوب هشدار دهنده نور led یک ویسکانسین گارد ملی هوایی خلبان به لغو خود را برنامه ریزی ماموریت.

با توجه به بیانیه ای از ویسکانسین گارد ملی هوایی خلبان فرود با خیال راحت پس از یک احتیاط نور رفت و در طول یک پرواز عادی از Truax زمینه است.

خلبان را اعلام نکرده در پرواز اضطراری اما تصمیم گرفت به زمین “از فراوانی از احتیاط گفت:” سروان ، لسلی وستمنت یک سخنگوی 115 جنگنده بال.

وستمنت گفت: خلبان دور فرودگاه به سوزاندن سوخت اضافی در سفارش به زمین با خیال راحت. دوم خلبان به دنبال هواپیما از طریق فرود.

وستمنت گفت: پس از آن بررسی می شود مشکلات دیگر با جت.

“این فقط نور است. نور در آمد و سپس رفت,” او گفت:. “او تصمیم به بازگشت و مطمئن شوید که چیزی اشتباه وجود دارد.”

وستمنت گفت شده اند وجود دارد هیچ دیگر تغییرات به بال جنگنده عملیات که به طور معمول شامل جت از Truax در صبح و دوباره در بعد از ظهر برای تمرین بیش از غربی ویسکانسین.

ویسکانسین وزارت امور نظامی فاش حادثه در یک ایمیل ارسال می شود شنبه به حالت سابق تشکر. کریس تیلور, که پرسید: چرا گارد ملی هوایی انجام شد مانور بیش از مناطق مسکونی.

“ما امنیت ما خلبانان هواپیما و جوامع به طور جدی” نوشته مایکل Hinman که در خدمت به عنوان معاون اجرایی به آجودان ژنرال پل نزدیک. “اقدامات احتیاطی گرفته شده در طول این رویداد تضمین یک فرود ایمن و بدون حادثه است.”

تیلور D-مدیسون گفت: او دریافت شکایات متعدد از ترکیبات در سمت شرق منطقه که گفت: سر و صدا به مدت یک ساعت و نیم و به نام حادثه یک “obscenely غیر مسئولانه شیرین کاری.”

تیلور که به تازگی اعلام کرد که او استعفا از مجلس در اوت. 1 پس از منصوب شدن به عنوان یک Dane County, قاضی, یکی از برجسته مخالفان نیروی هوایی قصد دارد به جای 115 پیری F-16s با یک اسکادران F-35 Joint Strike Fighter jets که در حال برنامه ریزی برای شروع به ورود در سال 2023.

“این واقعا ترسناک است که خطاب جت بود گردان ما محله که برای مدت طولانی و فقط بر این واقعیت است که آنها تعلق ندارند در مناطق پرجمعیت” تیلور نوشت: در یک ایمیل به همکار F-35 مخالفان.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط کریس Hubbuch از مجله ایالتی ویسکانسین بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 مجله ایالتی ویسکانسین. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>