F-15C سورتمه به توقف در طول فرود اضطراری در اندروز

F-15C Eagle از اورگان هوایی گارد ملی را 142 جنگنده بال تا به حال به یک برنامه ریزی نشده فرود در پایگاه مشترک اندروز در مریلند بعد از ظهر شنبه پس از اعلام شرایط اورژانسی در پرواز در حالی که در منطقه عملیاتی با توجه به نیروی هوایی.

یک پایه سخنگو گفت: F-15 در حال انجام یک ماموریت به عنوان بخشی از عملیات شریف عقاب آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای ماموریت برای دفاع از ایالات متحده و کانادا است که راه اندازی شد پس از 9/11.

دو مقامات وزارت دفاع آمریکا تایید کرد به Military.com که “این نوع از ماموریت های مسلح” به معنی جت جنگنده حامل موشک. F-15 می تواند ترکیبی از AIM-9 Sidewinder موشک همچنین AIM-120 Advanced Medium-Range Air-to-Air Missiles.

این مصیبت رخ داده است حدود 1:30 بعد از ظهر به وقت محلی سخنگوی گفت.

مرتبط با: نابجا انبار کاغذ منجر به F-15 پایه مقامات می گویند

در حالی که دست زدن به پایین “این هواپیما را فرود دنده malfunctioned و هواپیما آمد به استراحت در آن بدنه” سخنگوی تایید در ایمیل. “وجود دارد هیچ آسیب به خلبان و باند عملیات شده اند تحت تاثیر این حادثه. این حادثه در دست بررسی است” این سخنگو گفت.

با توجه به درایو اول, به گزارش, داستان, عکس, ظاهر بیش از آخر هفته در Instagram که نشان داد یک F-15 بود skidded کردن باند به چمن با آن radome از دست رفته خود را بال راهنمایی شکسته و همچنین به عنوان حق خود کمکی مخزن سوخت به طور کامل خرد.

دو مقام به طور جداگانه با سی ان ان گفت عقاب در منطقه بود اقدام به عنوان سرپرستی در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور در کمپ دیوید دیدار با مشاوران.

استقرار به طور معمول منجر F-15s و F-16 Fighting شاهین و در مناسبت F-22 Raptors در حمایت از نجیب عقاب.

نیروی هوایی بوده و در تلاش برای جایگزین کردن آن پیری 1980s-عصر F-15C/D مدل با مقامات در سال 2017 ابراز نگرانی در مورد این هواپیما عمر و تکرار مسائل ساختاری.

در اوایل این سال نیروی هوایی در زمان اولین گام به سمت خرید حداقل هشت F-15 “چهارم-plus” نوع شناخته شده به عنوان F-15EX. F-15EXs به معنای جایگزین C/D مدل مقامات گفته اند.

اخبار از خرید برنامه ریزی شده به معنی نیروی هوایی خود را برای اولین بار نسل چهارم, جنگنده, برنامه به یاد بیش از 20 سال است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: خطای خلبان و مربی تاخیر ناشی از کشنده T-38 تصادف در ونس گزارش می یابد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>