پول اضافی برای کم درآمد خانواده های نظامی 3 درصد افزایش حقوق در خانه پیشنهاد

اولین پیش نویس کمیته نیروهای مسلح مجلس مالی 2021 دفاع از لایحه سیاست های حاوی 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان به همراه اقدامات است که افزایش خدمات اعضا دسترسی به مراقبت از کودک و معرفی جدید کمک هزینه برای خانواده های نظامی که زیر خط فقر زندگی میکنند.

این پیشنهاد همچنین شامل مقررات طراحی شده برای تشویق قربانیان تجاوز جنسی گزارش حوادث و اطمینان حاصل شود که پنتاگون نگه داشتن زبانه نزدیک در تنوع آن افسر سپاه افراط گرایی در صفوف داخلی و خشونت در خانواده های نظامی.

جزئیات بعدی: قانونگذاران مجلس اضافه کردن موانع به نیروی هوایی برنامه ریزی شده است گلوبال هاوک بازنشستگی

خانه خدمات مسلح پرسنل کمیته فرعی رهبری تشکر. جکی Speier, D-کالیفرنیا صادر شده و جزئیات آن در بخش مالی 2021 دفاع ملی مجوز لایحه H. R. 6395 روز دوشنبه و انتظار می رود که برای رای دادن بر روی آن سه شنبه.

اندازه گیری پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست بودجه برای 3 درصد افزایش پرداخت — یک پیشنهاد افزایش نیز در سنا پیشنهاد لایحه سیاست دفاعی که تقریبا مطمئن می سازد که فعال وظیفه پرسنل دریافت خواهد کرد افزایش بیا ژانویه.

این افزایش را افزایش می دهد چک از یک E-3 با بیش از دو سال از خدمات توسط $780 از یک سال و O-3 با حداقل شش سال از خدمات بیش از $2,200 یک سال است.

کمیته فرعی پیشنهاد همچنین شامل نیازهای اساسی کمک هزینه برای خانواده های نظامی که کمتر از 130 ٪ از سیاست فدرال دستورالعمل یا $26,200 برای یک خانواده چهار. طراحی شده برای کمک به مبارزه خانواده های نظامی که واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر و یا کمک های دیگر کمک هزینه که در سال گذشته تخمین زده می شود حدود 400 دلار در ماه می ارائه کمک برای “نیازهای اساسی” از جمله غذا و لباس و لوازم آرایش.

اما کاخ سفید گفته است که مخالف چنین اقدامی با این استدلال که کاربر داوطلب خدمت سربازی پرداخت قابل مقایسه است یا بهتر از بخش خصوصی حقوق و دستمزد برای غیر نظامیان از همان سن و آموزش و پرورش.

در سال گذشته مشابه ارائه پیشنهاد شده توسط همان کمیته فرعی محروم شد از نسخه نهایی این لایحه است.

در سال جاری پیش نویس شامل چندین مقررات طراحی شده به منظور افزایش خدمات اعضا دسترسی به مراقبت از کودک از جمله نیاز است که وزارت دفاع را به مراقبت از کودک, خدمات موجود در مکان های که در آن نیروهای کار در سراسر ساعت از شیفت.

اندازه گیری نیز خواهد به مسکن اولویت برای همسران نظامی که موافق به ارائه خدمات مراقبت از کودکان در خود را بر روی پایه صفحه اصلی.

علاوه بر این پیشنهاد نیاز به پنتاگون به استاندارد خدمات منحصر به فرد ” استثنایی از اعضای خانواده برنامه های. در حالی که DoD بهبود یافته آن نظارت از برنامه های خانواده های نظامی و طرفداران طولانی نا امید شده توسط تفاوت و کیفیت بین برنامه ها و خدمات به خصوص به عنوان آنها حرکت از یک پایه به پایه.

کمیته فرعی نیز به دنبال مقابله با خشونت خانگی در قانون پیشنهادی نیاز به DoD برای ایجاد یک نیروی کار در خشونت خانگی ساخته شده از کارشناسان از هر دو دولت و بخش خصوصی است.

این پیشنهاد شامل تعدادی از اقدامات برای مقابله با تجاوز جنسی گزارش و تحقیقات از جمله یک پیشنهاد است که اجازه می دهد اعضای سرویس گزارش حادثه آزار و اذیت و یا حمله بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه اگر آنها خود را درگیر بودند سوء مانند زیر سن نوشیدن و یا دوستی در طول اتهام حادثه است.

پیش نویس قانون نیز نیاز وزارت دفاع و وزارت امور کهنه سربازان به کار با هم برای ایجاد استانداردهای مراقبت از پرسنل و جانبازان که قربانیان تجاوز جنسی.

کمیته فرعی به دنبال آدرس تعدادی از نگرانی های اجتماعی از جمله تنوع نژاد پرستی و supremacism در نیروهای مسلح. این امر نیاز به DoD شامل سوالات پرداختن به این مسائل در آن محل کار بررسی و برای پیگیری تمام, تحقیق در رفتار با هر گونه گروه های افراطی و یا باندهای درون نظامی است.

همچنین این امر نیاز به DoD برای ارائه به کنگره با گزارش تنوع در آن افسر صفوف.

این پیشنهاد شامل متعدد مقررات بهداشتی به دنبال بهبود خدمات اعضای خانواده و دسترسی به خدمات بهداشت روانی و چالش تغییرات در جریان در سیستم بهداشت و درمان. حمل آن اقدامات به سرعت انتقال بیش از 200 ، 000 ذینفع به غیر نظامی برنامه های بهداشت و همچنین کاهش تعداد فعال وظیفه نظامی پرسنل پزشکی.

کمیته فرعی پیشنهاد شده است فقط اولین گام قانونی در مسیر دفاع ملی مجوز عمل می کنند. کمیته نیروهای مسلح مجلس است که انتظار می رود به این لایحه در هفته آینده و اصلاح آن را قبل از ارسال آن به مجلس برای تصویب و انتظار می رود بعد از این تابستان.

سنا باید تصویب آن نسخه از این لایحه و دو باید آشتی قبل از هر دو مجلس رای در آن است و آن را به رئیس جمهور فرستاده برای امضا.

پانل پیش نویس قانون دریافت افزایش دوشنبه از تگزاس در کنگره مک Thornberry رتبه بندی جمهوریخواه در کمیته. وی با تمجید از پنل برای همکاری با یکدیگر به تمرکز بر روی خانواده های نظامی.

“خانواده آمادگی است به طور مستقیم وابسته به کلی نظامی آمادگی. از جمله این ایده ها در سال جاری پیش نویس ☀ مهم است. به عنوان اعضای کنگره ما سابقه طولانی از قرار دادن حزبی تفاوت گذشته برای حمایت از سربازان ما و خانواده خود را,” او گفت:.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نیروهای نظامی یکی دیگر از بزرگ و افزایش دستمزد در سال 2021 درخواست بودجه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>