کارشناسان چالش عمومی گلگون هوا برای پست-همه گیر نظامی

شادمان ارزیابی توسط نیروی هوایی ژنرال جان Hyten چگونه نظامی را گذشته COVID-19 بحران و انطباق با “طبیعی” به چالش کشیده شد پنج شنبه در یک فروم در آینده از نیروی.

“ما آماده برای هر تهدید ما به طور بالقوه می تواند به صورت امروز در جهان” گفت: Hyten معاون رئیس ستاد مشترک. او اضافه کرد که ویروس ” تاثیر بر نظامی شده است “تقریبا به عنوان مهم” عنوان شده است در بقیه نقاط کشور.

بعدی به عنوان خوانده شده: “او به خوبی انجام می دهند:’ Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

همه گیر می تواند در خدمت به عنوان مثال از “چگونه ما را به حرکت و انجام کسب و کار راه های مختلف او گفت:” این ادعا که بحران شبیه به دیگران ایالات متحده از طریق آمده در گذشته است.

“این فقط یک رویداد آسیب زا مانند 9/11” یا خلیج فارس, جنگ سرد, جنگ ویتنام و کره و Hyten گفت: در مجازی پانل بحث بود که اسپانسر شده از طرف خانواده ستاره آبی.

“این یکی دیگر از چالش های است که در مقابل ما قرار داده و کار ما این است که به کشف کردن چگونه می توانید از طریق آن” در زمان دفاع ملی استراتژی متمرکز بر مقابله با روسیه و چین Hyten گفت.

“اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید, طبیعی جدید, ما می توانیم آن را طبیعی جدید. اما من فقط می خواهم بگویم این طبیعی است. ما فقط باید یکی دیگر از چالش های که در مقابل ما قرار داده است.” “و درست مثل ما از زمانی که ما با آن مواجه چالش با تروریسم فقط مثل ما هنگامی که ما با آن مواجه چالش با کمونیسم ما را به کشف کردن که چگونه برای مقابله با این چالش و ادامه به کار و زندگی می کنند فقط در یک کشور با مردم است.”

Hyten نمایش بودند در تضاد با کسانی که از دیگران در این پنل که پیش بینی تحول بزرگ برای نیروی رو به پایین برجها در بودجه و تغییرات اساسی در استراتژی و تاکتیک.

“من ممکن است موضوع را کمی با ژنرال Hyten که رفته ایم از طریق این قبل از اینکه گفت:” سرهنگ بازنشسته ارتش ژنرال دیوید Barno سابق فرمانده نیروهای امریکایی و ائتلاف در افغانستان ،

“این یک بحران و یک مخل رویداد از اندازه و دامنه است که اتفاق افتاده است در طول زندگی” Barno گفت: با اشاره به cratering اقتصاد رقابت که از افسردگی و مرگ و میر دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم است.

به عنوان یک نتیجه از بودجه دفاعی “است که به صورت برخی از فشار شدید در مواجهه با کسانی که کسری بودجه عظیم آمریکا در حال رفتن به اجرا در سال جاری در سال آینده و به آینده,” او گفت:.

در ضمن سایبر و فضای حوزه را “بسیار بالاتر اولویت ها” در وزارت دفاع به فکر رفتن به جلو و سنتی تسلط نقش از هوا زمین و دریا و قدرت خواهد بود کاهش Barno گفت.

ملت دفاع تمام استراتژی است که بر اساس به جلو-اعزام نیروهای, اما که در حال حاضر خواهد شد به نام به سوال او اضافه شده است.

COVID-19 نشان داده است که تهدید “می تواند جهش بیش از کسانی که جلو دفاع گفت:” Barno در حال حاضر با دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته. “است که رفتن به تغییر چگونه ما فکر می کنم در مورد دفاع از ملت و چگونه ما اولویت ما دفاع است.”

نورا Bensahel یک محقق در اقامت در دانشگاه جانز هاپکینز, پیش بینی “دو اثرات فوق العاده ای” در نظامی از COVID-19 و ملت در پاسخ به پیامدهای آن.

اولین تغییر عمده خواهد شد در چگونه آمریکایی ها نظر امنیت ملی چیزی است که “در حال حاضر تغییر بسیار چشمگیری” Bensahel گفت.

تهدیدات داخلی خواهد شد به طور فزاینده ای جایگزین تهدیدات خارجی به عنوان نگرانی اصلی و دیده خواهد شد توسط آمریکایی ها به عنوان “مهم تر به خود را روز به روز زندگی از تهدیدات بالقوه از مکان هایی مانند چین و روسیه و دیگر مکان هایی که دور” او گفت:.

“بسیاری از آمریکایی ها در حال رفتن به وزارت دفاع به هیچ وجه نزدیک به عنوان مربوط به تعاریف جدید از امنیت شخصی جلو می رویم و این که برای رفتن به یک تحول تغییر” Bensahel گفت.

دومین تغییر عمده خواهد آمد در راه کاهش بودجه دفاع, او گفت:.

بودجه دفاعی “است که تقریبا قطعا رفتن به پایین و آن است که احتمالا رفتن به پایین زیادی,” او گفت:.

“این بحران اقتصادی نیز به علت یک معامله بزرگ از محدودیت های بودجه ای به طور کلی” Bensahel گفت. “[این] بودجه دفاعی در حال رفتن به کوچک شدن قابل ملاحظه ای در سال به آمده است.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: SecDef ‘کاملا با اعتماد به نفس” ما را COVID-19 واکسن تا پایان سال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im